Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l' vreme?

    Comment


    • Dilejni je moja želja (moj san), Jović je možda najrealnija opcija, ali sa Jovićem mi nemamo garancije da u nekom, za nas vrlo bitnom trenutku...neki prelomu sezone, neće Jovića leđa zaboleti i da nas jednostavno ostavi na cedilu mesec-dva.
      To bi bila katastrofa, jer sumnjam da dve sezone možemo a junirom da izučemo sezonu, pogotovo gledajući nivo takmičenja u kojem ćemo nastupati i timove sa kojima ćemo se sastajati.
      Na ovaj sastav bi najbolje legao Jelisavetin mali ali u to čisto sumnjam, elem na početku posta sam zaboravio da napišem da je problem sa Jovketom u oko 100k evra i za te pare bi mogli da dovedemo dva pleja G lige i to da ih preplatimo. (sad će Šarac da oplete)
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Manda77 View Post
        Je l' vreme?
        VREME JE!!!
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Dilejni je moja želja (moj san), Jović je možda najrealnija opcija, ali sa Jovićem mi nemamo garancije da u nekom, za nas vrlo bitnom trenutku...neki prelomu sezone, neće Jovića leđa zaboleti i da nas jednostavno ostavi na cedilu mesec-dva.
          To bi bila katastrofa, jer sumnjam da dve sezone možemo a junirom da izučemo sezonu, pogotovo gledajući nivo takmičenja u kojem ćemo nastupati i timove sa kojima ćemo se sastajati.
          Na ovaj sastav bi najbolje legao Jelisavetin mali ali u to čisto sumnjam, elem na početku posta sam zaboravio da napišem da je problem sa Jovketom u oko 100k evra i za te pare bi mogli da dovedemo dva pleja G lige i to da ih preplatimo. (sad će Šarac da oplete)
          Kad već pominješ Dilejnija...[emoji1][emoji1][emoji1]

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            A Pefi inace nema problema sa ledjima
            A ni Teo inače nije igrao pola godine
            Сутра брзо долази - треба човек постати
            Нестали су кодекси, остали су комплекси
            Победе су порази, а исходи су потресни!

            Comment


            • Trava mi procvetala nepokošena, propustio sam 5-6 termina za rekreaciju, film nisam odgledao dve nedelje,
              biciklo ne teram i kera ne šetam, isključio sam sve notifikacije sem tapatolka...
              vratiće me na artane za cirka nedelju dana:

              Miloše Teodosiću care, onako subjektivno...potpisuj što pre...




              ...za bilo koga.





              biciklo sam ubacio zbog dramatizacije, ne izlazim iz auta ič.
              Last edited by Wingwalker; 10-07-19, 21:32.

              Comment


              • Originally posted by Wingwalker View Post
                Trava mi procvetala nepokošena, propustio sam 5-6 termina za rekreaciju, film nisam odgledao dve nedelje,
                biciklo ne teram i kera ne šetam, isključio sam sve notifikacije sem tapatolka...
                vratiće me na artane za cirka nedelju dana:

                Miloše Teodosiću care, potpisuj što pre za bilo koga.







                biciklo sam ubacio zbog dramatizacije, ne izlazim iz auta ič.
                Hahahaha

                U centar. Sada sam gledao ovaj njegov intervju sa Sarencem i bas o tome razmisljam. Samo se skrasi Milose sto pre

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  Trava mi procvetala nepokošena, propustio sam 5-6 termina za rekreaciju, film nisam odgledao dve nedelje,
                  biciklo ne teram i kera ne šetam, isključio sam sve notifikacije sem tapatolka...
                  vratiće me na artane za cirka nedelju dana:

                  Miloše Teodosiću care, onako subjektivno...potpisuj što pre...




                  ...za bilo koga.





                  biciklo sam ubacio zbog dramatizacije, ne izlazim iz auta ič.
                  Ja se dobro pripremio, pratim više foruma i čekam potpis:

                  Spoiler

                  Comment


                  • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Dilejni je moja želja (moj san), Jović je možda najrealnija opcija, ali sa Jovićem mi nemamo garancije da u nekom, za nas vrlo bitnom trenutku...neki prelomu sezone, neće Jovića leđa zaboleti i da nas jednostavno ostavi na cedilu mesec-dva.
                      To bi bila katastrofa, jer sumnjam da dve sezone možemo a junirom da izučemo sezonu, pogotovo gledajući nivo takmičenja u kojem ćemo nastupati i timove sa kojima ćemo se sastajati.
                      Na ovaj sastav bi najbolje legao Jelisavetin mali ali u to čisto sumnjam, elem na početku posta sam zaboravio da napišem da je problem sa Jovketom u oko 100k evra i za te pare bi mogli da dovedemo dva pleja G lige i to da ih preplatimo. (sad će Šarac da oplete)

                      Nece tvoj drug nista da oplete sem da odgovorim da mi jos igraca iz G lige nismo doveli a pogotovo ga ne bi takvom igracu ili cak dvojici dali kljuceve od tima. G liga je nivo ozbiljnosti nase KLS lige.

                      Jovke smatra da moze da dobije vise od nase najvece ponude, Teo isto ima svoju cenu, ni jednom ni drugom ne mozemo da ispunimo ono sto oni traze. Ako pristanu nase uslove bice zbog .....................





















































                      zene.

                      Comment


                      • Ako mu žena diriguje neka ide u Makabi. . .ako će da se zajebava i zatvara splavove neka ga sto dalje. . .
                        Teo će u Cska!

                        Comment


                        • Sad čujem da je Miloš otpisan na jedan mesec.
                          Još Miloš da potpiše na desetak...i nie loš ovaj jul uopšte.
                          Last edited by Wingwalker; 10-07-19, 22:24.

                          Comment


                          • Originally posted by Wingwalker View Post
                            Sad čujem da je Miloš otpisan na jedan mesec.
                            Još Miloš da potpiše na desetak...i nie loše uopšte.
                            šta će nam na mesec dana? Ako misliš potpisan
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Originally posted by Mahrezz View Post
                              šta će nam na mesec dana? Ako misliš potpisan
                              ne taj Miloš...onaj obrnuti je otpisan ovde na trijes dana...


                              ...ako ne dolivaš zejtin.
                              Last edited by Wingwalker; 10-07-19, 22:31.

                              Comment


                              • Svima njima žene diriguju. Jok, doći će iz ljubavi. Malo ko je pravi navijač nekog kluba. Ja mislim da su Cirbes i Dženkins, pogotovo Cirbes, mnogo veće ciganšture od Teodosića. On preferira Zvezdu ali boli ga ćoše.

                                Dvoumi se izmedju miliona, sabira i oduzima u glavi šta i kako, što je legitimno.

                                Comment

                                Working...
                                X