Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by From downtown View Post
    Laik sam jbg zato pitam, tj.voleo bih da mi neko poblize objasni. Tj.hvala na delimicnom pojasnjenju
    Nisam expert ali sam okruzen istim u sustini realni dug, onaj koji moras da izmiris i onaj nad kojim ECA ima monitoring je onaj za plate, doprinose i poreze. To moras da izmirujes i tu nema vrdanja. Treba vidjeti strukturu tog duga od 4m koliko je na plate (tipa Bjelici 200k). Imas dug za godinu dana prema Pioniru (trening, utakmice) to peglas iz donacije grada od 500k koja nije usla u ovaj izvjestaj (kao sto ni u partizanovom bilansu nema donacije grada i drzave a Ostoja servisirao 4.2m duga pa im je to prikazano kao dobitak na kraju. Kako? Pa nema ulaza para kroz klub a dug nestao)
    Pa predpostavka da recimo imas troskove smjestaja gostijucih igraca u hotelu, a na kraju godine sklopis ugovor o sponzorstvu i navedes visinu ugovora za onoliko koliko si duzan i to se kompenzuje kroz marketing. Dakle treba vidjeti strukturu tog duga, ako premasuje 1.5m za plate onda je to opterecenje veliko jer to moras da servisiras od prihoda za TV prava, bonuse za pobjede, sezonske, prodaju igraca i sl.

    Comment


    • Comment


      • Ma svaki dug dospeva na naplatu, ne postoji realni dug koji se razlikuje od knjigovodstvenog...najrealniji dug je knjigovodstveni.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ma svaki dug dospeva na naplatu, ne postoji realni dug koji se razlikuje od knjigovodstvenog...najrealniji dug je knjigovodstveni.
          To si u pravu samo se razlikuju nodeli naplate i izmirenja. Kazem, dug za plate se mora u kesu i taj opterecuje, ovo sto se kompenzuje i namiri kroz dogovor nije strasno.

          Comment


          • Po mojim saznanjima Teodosic je ozbiljna opcija na pleju i za sada primarna.

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
            Last edited by Laza Kacanski; 10-07-19, 20:43.

            Comment


            • Počeli su i neki mediji da prenose da je blizu ali sve to nije ništa ozbiljnoo
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • I po mojim a iz košarkaških krugova. Priča se i šuška ali vrlo malo znam. A postoji opcija i da sportisti vide u novinama pa krenu sa insajderisanjem i da je sve balon koji može pući.

                Ali nešto se dešava 100%.

                Je l' Tomić rekao do 10og da kompletira sastav?

                Ako je tako očekujem sutra detonaciju.

                Comment


                • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                  I po mojim a iz košarkaških krugova. Priča se i šuška ali vrlo malo znam. A postoji opcija i da sportisti vide u novinama pa krenu sa insajderisanjem i da je sve balon koji može pući.

                  Ali nešto se dešava 100%.

                  Je l' Tomić rekao do 10og da kompletira sastav?

                  Ako je tako očekujem sutra detonaciju.
                  Do 15. og
                  Potpis pa dve godine kvalitetnog tv programa za one koji nemaju sezonske

                  Comment


                  • I ovo je nesto, ali bi svakako bilo svrsishodnije da vidimo isti ovakav izvestaj od juna do juna jer on prati ciklus jedne sezone, dok ovaj obuhvata dve polovine razlicitih sezona pa je teze doci do upotrebljivih informacija.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Po mojim saznanjima Teodosic je ozbiljna opcija na pleju i za sada primarna.

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                      Tooooooooooooooooooooo

                      Comment


                      • Mada ćemo završiti na Joviću verovatno i to ako nadjačamo Bajern koji mu nudi pola mil više ako sam ispratio

                        Comment


                        • Sarac je rekao da jurimo mitsku zver na jedinici. To Jovic svakako nije.

                          Comment


                          • Zamisli cekas Tea a dobijes Dilejnija :/

                            Comment


                            • Originally posted by suptil View Post
                              Sarac je rekao da jurimo mitsku zver na jedinici. To Jovic svakako nije.
                              Pa moze Sarac da prenese zelje a realizacija ne mora da bude, sto se i dogodilo nekoliko puta do sad. No nadajmo se da je ovaj put i ostvarivo.

                              Comment


                              • Originally posted by From downtown View Post
                                Zamisli cekas Tea a dobijes Dilejnija :/
                                E da nam je neko pricao....

                                Comment

                                Working...
                                X