Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KUZ u sve boljem stanju

    Comment


    • IMATE PLEJA!
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Odlican raspored da se na pocetku vide greske u selekciji i isprave u hodu. Lose je sto se moze stvoriti pritisak na trenera, pa i samu ekipu u slucaju krompira posle prvih pet kola. Dobijemo li dve u prvih pet kola, pasce lozenje da idemo na final-four.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          IMATE PLEJA!
          Treba bekap..

          Comment


          • a mozda stigne i treci plej .....

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              IMATE PLEJA!
              nije to plej...već plejboj.
              jebe kompletan roster...spanking included.

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                DAJTE PLEJA!

                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Simonovic raskinuo Ugovor sa Cedevita Olimpijom[emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
                  Samo da vidimo koji od 2

                  Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                  Last edited by Laza Kacanski; 19-07-19, 20:01.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Simonovic raskinuo Ugovor sa Cedevita Olimpijom[emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
                    Samo da vidimo koji od 2

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                    Mladji. Ide u Megu...

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Simonovic raskinuo Ugovor sa Cedevita Olimpijom[emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
                      ovo je samo čekalo da se desi...
                      nema tu rokenrola ako se zoveš Cedevita Olimpija i u timu imaš dva Simonovića i jednog Simona...
                      samo im fali i Simanić za kompletnu sprdnju tokom prenosa.
                      Last edited by Wingwalker; 20-07-19, 00:59.

                      Comment


                      • B. Weber
                        M. Kalnietis
                        T. Douglas
                        S. Markovic

                        Ovo su neki od top slobodnih PG u Evropi, ima vjrv jos po neki iz EC ekipa ali navedeni imaju neki pedigre za EL, ako od ovih ne mozemo dovesti onda ce morati da padne neki katovan iz NBA

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          B. Weber
                          M. Kalnietis
                          T. Douglas
                          S. Markovic

                          Ovo su neki od top slobodnih PG u Evropi, ima vjrv jos po neki iz EC ekipa ali navedeni imaju neki pedigre za EL, ako od ovih ne mozemo dovesti onda ce morati da padne neki katovan iz NBA
                          slab izbor u svakom slucaju ....

                          Comment


                          • S.Markovica nece uzeti EL tim i nece dobiti vise od 500-600k za sl.sezonu. E sad, zasto on nece kod nas, ni njemu verovatno nije jasno.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              S.Markovica nece uzeti EL tim i nece dobiti vise od 500-600k za sl.sezonu. E sad, zasto on nece kod nas, ni njemu verovatno nije jasno.
                              ovo je apsolutno tacno ,stim da ja mislim da on ne moze da prebaci 400k nikako !
                              zasto ne zeli da dodje to je interesantno...te pare mi mozemo da ponudimo svakako,da igra u svojoj zemlji za korektan novac ...medjutim ...mislim da Markovic ne zeli pritisak ,tenzije ,nikada i nije bio takav igrac ,uvek sporedna uloga i bez prevelikih obaveza ,nigde nije bio prva violina i nije se naosvajao trofeja svojom zaslugom ako se razumemo ...korektan igrac jeste ,veliki borac i za to skidam kapu,poslusan i vredan radnik to svi znaju ..ali i pored svega toga ja ne bi voleo da on dodje kod nas..nama treba plej sa asistencijama u rukama koji ima visinu i igra dobru odbranu ...zato je Jovic bio po meni bolji izbor na ovaj roster i od Teodosica!
                              Na ovaj roster dovesti neproverenog pleja koji nikad nije igrao u Evropi bio bi greh ! Bolje je bilo onda da smo Reglanda ostavili ...
                              Last edited by darko pancev; 20-07-19, 11:35.

                              Comment


                              • Mislim da je Admiral DeMarcus Nelson slobodan,ali ne znam kako bi se uklopio na ovaj roster.

                                Comment

                                Working...
                                X