Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koga trazio Mornar.....Ficu?
    Ako nema nista od Mancarisa ocekujem Kalnietisa, i ako se bude trazila zamena na 5 Stimca.

    Comment


    • Danas Kuz ima operaciju
      Drzi se Kuz i pobedi

      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Naleteo sam na snimak reprezentacije kada izlaze na teren i Lučić se sa svima pozdravlja u trku pri prolasku kroz špalir sa ''give me five'' i kada stigne do Kuzmića dok ovaj drži ruke gore, Luča ga nabada pesnicom u stomak...jer je samo Kuz tako u mogućnosti...kratko se isplakah ovako mator...

        Drži se Kuze...i sad budi najjači.
        Last edited by Wingwalker; 17-07-19, 11:08.

        Comment


        • Biće to dobro. Mora...

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Vazno da se Kuz oporavlja. Bice on dobro i ubedjen sam opet na parketu

            Koliko cujem pregovaramo sa Stimcem koji bi menjao Odza
            U slucaju prodaje Simanica Simonovic je zamena

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Hmm pa imamo Fayea, Browna, Stratosa, Gista koji mogu na 4. Simonovic je tu nepotreban i pare koje bi dali za njega sloziti na ugovor za boljeg PG.
              Ojo ako se proda, Stimac je super zamjena. Ukoliko Ojo ostane onda nema potrebe nikoga dovoditi jer te mizerne minute na 5 moze da pokrije i treci centar Ristic/Jovanovic. Nema potrebe da se razbacujemo.

              Comment


              • Dje je i sto radi Dejan Musli ?
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Koliko mi trenutno imamo pod ugovorom visokih igrača? Braun, Faje, Simana i Gista, Odža, Ristića i Jovanovića? Što bi dovodili još nekog a pri tom i Kuz je član našeg KK. Nama je plej ono što nedostaje jer Fića, Beron, Đenka, Laza, Dobrić, Starac Fočo su šest spoljnjih i treba nam plej i to rasan.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Viktore daj mi objasni po cemu je to Stimac super zamjena za Odza jel zbog odbrane od pik end rola.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Hmm pa imamo Fayea, Browna, Stratosa, Gista koji mogu na 4. Simonovic je tu nepotreban i pare koje bi dali za njega sloziti na ugovor za boljeg PG.
                      Ojo ako se proda, Stimac je super zamjena. Ukoliko Ojo ostane onda nema potrebe nikoga dovoditi jer te mizerne minute na 5 moze da pokrije i treci centar Ristic/Jovanovic. Nema potrebe da se razbacujemo.
                      Bolje onda da ostane Ojo...Štime, ne hvala. Rađe bi da se nerviram zbog Jovanovića

                      I dalje se nadam da će Boriša ostati[emoji1] Nisam proveravao šta se dešava, plašim se odgovora[emoji20]





                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by ajkisloba View Post
                        Viktore daj mi objasni po cemu je to Stimac super zamjena za Odza jel zbog odbrane od pik end rola.
                        Ne naravno, ni jedan ni drugi ga ne brane bolje od postavljenog cunja. Razlozi zasto je dobra zamjena su borbenost na off skoku, zagradjivanje, blokovi, agresivnost i veliko zvezdasko srce!
                        Imao je jako dobre igre posle Zvezde, nepravedno je smjenjen kod Atamana a nosio je Efes, EC odlicno odigrao i svaki put sa potrebnom dozom energije sto se igraca koji ulazi sa klupe i ocekuje.
                        Iskustvo je jos jedan aspekt zasto je dobra zamjena, ima ga na pretek.
                        Licno ne bih sada prodavao Oja, ali ako bi se ta situacija desila, domaci centar sa iskustvom je najbolji izbor Stime.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Bolje onda da ostane Ojo...Štime, ne hvala. Rađe bi da se nerviram zbog Jovanovića

                          I dalje se nadam da će Boriša ostati[emoji1] Nisam proveravao šta se dešava, plašim se odgovora[emoji20]





                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          Pregovori jos traju ali najblizi je Fener mada Pesic ne odustaje.

                          Comment


                          • Mislim da smo smanjili prostor za razne opcije ,stranac domaci i sl,pri izboru Perperoglua umesto npr Dangube.
                            Verovatno bi nam Danguba mnogo vise doneo sa ovakvim timom.
                            Normalno,ako je slobodan i bilo volje obostrane.

                            Comment


                            • Ne, jer je Stratos bog košarke za Dangubu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • A sto mi obrisan upis,

                                Igrac koji je ovde predlagan ko zna koliko puta koji bi mogao da nam pomogne je otisao za $ u Koreju, pa ono cisto da se zna da ga ne predlazemo kao zamenu umesto Stimca.

                                Jel sam nesto pogresno napisao, nekog uvredio, ne razumem.

                                Comment

                                Working...
                                X