Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 400k evra od transfera Gudurica je tacno otprilike isto kao sto je nepostojeci Lucky bet bio sponzor Zvezde

    Comment


    • Forumasi sportklub foruma zovu Sarca. Sarac javi se Ocekujem par redova pojasnjenja i daljih smernica sto se prelaznog roka tice

      Comment


      • Odza svakako treba prodati ako je iole prostojna cifra u pitanju (plus u budzetu bi bio iznos transfera i njegova plata za narednu sezonu), mislim da 2 centra slicnih gabarita (Kuzmic i Odzo) nisu potrebna. Neka brza i pokretnija varijanta kao Gist svakako cini bolji duo na poziciji 5. On i Kuzmic su i odlicni odbrambeni igraci sto je dodatni kvalitet.

        Odzo-ov odlazak bi znacio da je 3-ci centar Ristic ili Jovanovic (imaju ugovore za narednu sezonu, Ristic i za sezonu 20/21). Mnogi klubovi nemaju tu mogucnost da im 3-ci centar (ako ga uopste i imaju) bude neko u rangu njih dvojice.

        Comment


        • Kakav je rang Ristica? Kakav je rang Jovanovica? Treci centar dobije minute u Aba ligu i ima specijal momente u Evroligi takticki. Mogu Odza da zamislim u obe varijante ali ovu dvojcu ne mogu u Evroligi.
          Zna Covic sta radi. Meni je jako zao Borise, sto nije odigrao tu jednu sezonu kod nas kako treba. Ocigledno NBA usisava sve, uz to pravi poremecaje u razvoju igraca, pa one stvari koje recimo Borisa treba da radi u Zvezdi radice u Feneru.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Ako Zoc plati milionce nek' vodi Borisu. Trziste je takvo, ne mozemo zadrzati igraca za kog interesovanje pokazuju top timovi. A to sto pored Borise vise nemamo mladih talenata u timu nek' se zapita struka...
            Milion dinara?

            Comment


            • Ako cemo realno ako bi ko uspeo da od Borise napravi igraca to bi bio Zoc. On ako mu psihu ne sredi nece niko

              Comment


              • Oglasio se Cova....nije decidno odbacio mogucnost za Tea.

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Kakav je rang Ristica? Kakav je rang Jovanovica? Treci centar dobije minute u Aba ligu i ima specijal momente u Evroligi takticki. Mogu Odza da zamislim u obe varijante ali ovu dvojcu ne mogu u Evroligi.
                  Zna Covic sta radi. Meni je jako zao Borise, sto nije odigrao tu jednu sezonu kod nas kako treba. Ocigledno NBA usisava sve, uz to pravi poremecaje u razvoju igraca, pa one stvari koje recimo Borisa treba da radi u Zvezdi radice u Feneru.
                  Ristic je bio 3-ci centar u upravo zavrsenoj sezoni i to iza Cirbesa i Odza i videli smo koliku je minutazu imao u sezoni sve do pocetka KLS i odlaska Cirbesa zbog ogranicenja stranaca. Naredne sezone centarski par su Kuzmic i Gist i sta mislis kolika ce minutaza preostati iza njih dvojice (posebno u EL gde ti je najveca briga)?
                  Za tu ulogu ne moze se ocekivati ne znam kakav kvalitet, a meni je tesko da poverujem da ce Kuzmic ili Gist toliko odmarati u ABA da te minute ne mogu popuniti Ristic/Jovanovic pa i Faje koji je i u upravo zavrsenoj sezoni uzimao minute na centru.
                  Ni pozicija 4-ke nije striktno Braun i Faje, ima tu kombinacija i sa Stratosom i Davidovcem sto smo isto gledali u sezoni 18/19.

                  Generalno mislim da je nerealno da u timu imas 15 igraca gde su ti 13-ti, 14-ti i 15-ti igrac (po kvalitetu mislim) Simanic, Odzo i Dobric i da imas luksuz da dobar deo sezone ti igraci sede pored klupe u civilu.
                  Last edited by Borca; 09-07-19, 16:53.

                  Comment


                  • Zanimljiv tim sklapamo, no moram da kazem da mi se ne svidja starosna struktura ekipe. Previse 30+ igraca, malo prostora za napredak. Idealno bi bilo da se fmp osvezi dobrim prospektima.

                    Comment


                    • kakav Jovanovic i Ristic prijatelju to su dva neuka igraca koja ni u Kls ne prave razliku ,priceti o njihovoj klasi i rejtingu to je sprdacina ...z Filip Covic ima rejting koji ne verujem da je dostizan za njih...toliko o tpme ...Ristic je totalno neuk a Jovanovic ,mlak ,nedorecen ,nit smrdi nit mirise sto bi rekli

                      Comment


                      • Ma kakvi, da li igramo zmurke? Ne. Zna se tacno sta ko igra. Ovaj tim je ozbiljna prica, nema ovde ni malo prostora za bilo kakvu improvizaciju. Pises kao da snimas pripremu jela pa kazes mozete dodati po izboru malo zaina ovog ili onog ovoliko ili onoliko. Stratos je primarna trojka koja kvalitetno moze da igra 20 minuta u EL. Davidovac na 4? Jadnicak pa gde ce pre i sta da krpi, keca, dvojku, cetvorku, kad ce primarnu poziciju da igra? MIslis da ima prostora da Davidovac sve to krpi kvalitetno? On treba da se fokusira na primarnu poziciju da bude sto bolji uz eventualno opterecenje kad kad da preveze loptu preko pola, i naravno da poradi na nogama u teretani. Od svih igraca iz starog rostera ocekujem napredak kod Davidovca eksploziju Simanica i Dobrica. Ovaj tim jeste instant za rezultat i pravi se ne za ovu vec za sledecu godinu. Kao da ce Bg ponovo aplicirati za Final 4. Za poziciju 5 kao treci idealan je Odzo ali sve ovo sto smo zidali do sinoc je idealan scenario. Simonovic je primarna trojka ako dodje, koliko stari lisac ima snage da se gura i gradi na poziciji 4. Slazem se da je kvalitet EL sve nizi, NBA usisivac je nemilosrdan. Ocekujem da pojacanje na 4 pokaze i dokaze sktra kalsu pa eto gde ce doci do eksplozije sledece godine uz odlicnu bekovsku liniju.

                        Comment


                        • Moze i ovako, I Odzo (2-ga godina ugovora u Zvezdi) i Ristic (2-ga godina ugovora u Zvezdi) i Jovanovic (3-ca godina ugovora u Zvezdi) sigurno imaju velika primanja za ulogu 3-ceg centra.

                          Logika je da ce klub pokusati da se oslobodi ugovora sigurno 2-ce od njih 3 i to na jedan od sledecih nacina:
                          - prodaja za obestecenje (najbolja varijanta) gde em dobijes novac em nemas u budzetu izdatak za njegovu platu
                          - raskine bezbolno ugovor (tipa nadje mu se klub koji ga zeli i koji njemu odgovara sa minutazom, ulogom i platom slicnom onoj koju ima u Zvezdi)
                          - pozajmi nekom klubu (kao Jovanovic Trentu u upravo zavrsenoj sezoni) gde dobar deo ugovora pokriva klub koji ga je pozajmio

                          Ako za Odza postoji ponuda za prodaju, a za Ristica i Jovanovica nista od ove 3 varijante mislim da se odgovor sam namece.

                          Comment


                          • [http://redstarbelgrade.rs/nebojsa-co...t-za-prvi-tim/

                            Comment


                            • Sarca nema ceo dan... znaci nesto se kuha.

                              Comment


                              • Striko[emoji1]

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                                Last edited by Samo Zvezda; 09-07-19, 19:37.

                                Comment

                                Working...
                                X