Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

    Ajmo braco, udrite po omiljenoj ciganskoj letnjoj temi.

  • #2
    Bili Beron i dalje Zvezdin!!!

    Junak pobede u finalu Superlige Srbije i jedan od najboljih igrača crveno-belih u upravo završenoj sezoni, potpisao je u petak 14.06.2019.godine novi jednogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom!


    Amerikanac Bili Beron produžio je ugovor sa crveno-belima I biće deo tima I u sezoni 2019/2020!

    Ovaj 28-godišnji "kombo" bek visok 188 centimetara, koji je potpisao novi jednogodišnji ugovor u petak 14.06.2019.godine, ima iza sebe odličnu sezonu u Crvenoj zvezdi, u ABA ligi je na 30 utakmica prosečno ubacivao skoro 12 poena po meču uz 3 skoka I 3 asistencije, I bio je jedan od najzapaženijih igrača Crvene zvezde u Superligi Srbije, koju je okončao pobedonosnim poenima uz zvuk sirene u ponedelja uveče!

    Oni što je važilo kao njegova glavna odlika i pred dolaska u Crvenu zvezdu, pokazao je I kroz igre u crveno-belom dresu: odličan šut i karakterističan prodor, a sada već zavidno iskustvo igranja u evropskoj košarci nadogradiće nastupima u Evroligi.
    Bili Beron je bio integrani deo uspeha Crvene zvezde mts u takmičarskoj sezoni 2018-2019 u kojoj je klub osvojio tri trofeja: ABA ligu, Superligu Srbije i ABA Superkup.

    Nekadašnji igrač koledža Rod Ajlend i Kanasisus od 2014.godine igra u Evropi, za Lijetuvos Ritas, a kasnije i za ekipe Spiru Šarlroa, da bi se 2016/2017 otisnuo u špansku ACB ligu gde je nastupao za tim UCAM Mursije, kao I turskog Eskišehira.

    Bili je 2017.godine bio i reprezentativac SAD na FIBA Amerikupu gde je osvojio zlatnu medalju, a novim ugovorom sa Beronom, Crvena zvezda je već praktično počela priprema za novu sezonu u kojoj će klub ponovo nastupati u Evroligi, i sa najvećim ambicijama nastupati u ABA ligi I Superligi.

    O ostalim aktivnostima kluba, vezanim za transfere igrača, ali I početak pretprodaje sezonskih ulaznica za sezonu 2019-2020. Klub će se oglašavati isključivo na zvaničnom sajtu kluba I društvenim platformama KK Crvena zvezda mts.

    Comment


    • #3
      Mogao bi topic u Sticky odmah, da se ne zezamo

      Za pocetak, ovo su igraci koje bih ja zadrzao na rosteru 100%:

      PG - Niko
      SG - Baron,
      SF - Davidovac, Dobric
      PF - Faye, Borisa
      C - Ristic

      To bi bilo otprilike ono sto mora da bude u 15 sledece godine. Smatram da Stratos ne moze da odgovori EL izazovu, pogotovu iz nove teske povrede, uz sve to bolesno je nekonstantan i u odbrani nas kanali. Radanova negde na pozajmicu da igra puno. Ojo nije potreban i treba uzeti za njega neki dinar ako se moze, pogotovu ako se zavrsava prica oko Kuzmica. Ako ulazimo u ABA i EL sa Kuzmic/Ojo to bi bila havarija. Lazica sto pre ukloniti jer je preskup a doprinos pobedama mu je koliko i moj dok gledam na TVu...

      Comment


      • #4
        Sta sam video da se shushka po stranim medijima u vezi Zvezde su:

        - Zainteresovani smo navodno za Marcus Denmona PG/SG komboa koji je u Evropi zadnji put igrao za PAO prosle sezone, a ove godine u Kini. Pracka sa tankom kreacijom za EL nivo i odbranom takodje. Iskreno se nadam da je bula rumor i da oko ovoga nista ne cackamo. Njegov potpis bi bio totalno nepotreban sa Bilijevim produzenjem.

        - Prica se da smo zainteresovani za Agravanisa iz Olija. Decku je istekao ugovor a imao je skoro i jaku povredu. Prica je vezana za Tomica i to da on gotivi momka i da je radio sa njim. Agravanis je 4/5 kombo, prilicno pokretan iako je gradjen kao tenk. Ima meku ruku ali je nekonstantan suter spolja. Vecina ga se seca zbog one partije u BG protiv nas verovatno. Sta znam, nisam protivnik njega kao igraca ali moze i bolje da se prodje za backup centra. On ima upside to stoji i verovatno bi bio dostupan finansijski.

        Comment


        • #5
          ???, ???, Covic
          Dzenkins, Beron, Dobric
          Jankovic, Davidovac, Radanov
          ???, Faje, Simanic
          Kuzmic, ???, Ristic

          To je tih 15 ili 14 ako se dovede 4/5. Na 1 su potrebna dva pleja. Nikakve kombo varijante vec dva PG.

          Comment


          • #6
            Ako covic bude igrao u EL Zvezdi, zelim nam krompir, iskreno bar...mali je toliko smece od coveka da bih ga uporedio za vucicem..

            Smejace nam se po Evropi za tako nesto...beda i jad..Meni ko god napise covic i sa tom forom..on mora..ne znam..meni se ne cita vise od takvih ljudi nista..iznervirah se bzvze..odoh da prosetam i da jedem nesto..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • #7
              Mislim da ne treba da talasate puno, da imate ok ekupu, koja ce biti uigranija sledece sezone. Da ne ulazim sada u analize pojedinacno, mislim da preko 3 igraca ne bi trebalo da dovodite. Plej umjesto reglanda (koliko sam shvatio,on je zavrsio sa Zvezdom,ispravite ako grijesim), neko umjesto Keselja i jos jedan igrac kako procijeni strucni stab. Ostalo mislim da imate vec iz vaseg sistema. Mada sezona je duga i bice jos duza, mozda eventualno jos jedan igrac.

              Comment


              • #8
                Amoj sad Djenka Kuz i Pefi za pocetak.

                Comment


                • #9
                  Po meni najvise sanse imamo za Jovica, Pefi nece u SRB i to je jasno rekao. Tu je jos Jankovic i Kuz...mozda Djenka, posto sumnjam da bi ga uzeo neki EL KLUB A DA JE JACI OD NAS...Ta cena njegova sto se prica od 600-700k je smesna..nece mu niko dati te pare.... Meni se mnogo svidja i Pejdz da budem iskren..

                  Jovic nije prosao pre ni lekarske za Oly mislim, u Bayernu se nerviraju za povrede i bas tesko ce ga produzeti..Od ovog tima ne bih produzio Covica, Keselja, Nenadica, mozda Riversa zavisno koliko trazi, Ristica, Ojo jedino kao treci ..ali ako na to dodas mozda Perpera, Reglanda i Radanova to je 10 igraca sto je puno, ali ovaj tim za ovu sezonu ne bi bio konkurentan u EL, zaboravih i Zirbesa..

                  Jovic, Pejdz, mali Uskokovic

                  Beron,Lazic, Djenka ( Vroten )

                  Davidovac,Jankovic, Dobric

                  Simanic, neki Zek August

                  Kuzmic Ojo Apic posto ce ga oterati verovatno iz Kubana , eventualno menjati Oja za Jovanovica itd..

                  Partizanu za Pejdza dati Covica i Ristica
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • #10
                    Zvezdini planovi: Okupljanje u avgustu, traže se centar i plej, pa krila... Regland ide, još petorici ističu ugovori, slede razgovori

                    https://www.mozzartsport.com/kosarka...zgovori/330197

                    Comment


                    • #11
                      Аграванис, у млађим данима прозван грчки Тејић није играч за нас. На 4/5 нам треба много квалитетнији.
                      Мислим да ћемо на један променити само Регланда, други остаје Човић и Давидовац као испомоћ.
                      Од странаца бих оставио само Берона и Перпероглуа.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by LosmiSK View Post
                        Po meni najvise sanse imamo za Jovica, Pefi nece u SRB i to je jasno rekao. Tu je jos Jankovic i Kuz...mozda Djenka, posto sumnjam da bi ga uzeo neki EL KLUB A DA JE JACI OD NAS...Ta cena njegova sto se prica od 600-700k je smesna..nece mu niko dati te pare.... Meni se mnogo svidja i Pejdz da budem iskren..

                        Jovic nije prosao pre ni lekarske za Oly mislim, u Bayernu se nerviraju za povrede i bas tesko ce ga produzeti..Od ovog tima ne bih produzio Covica, Keselja, Nenadica, mozda Riversa zavisno koliko trazi, Ristica, Ojo jedino kao treci ..ali ako na to dodas mozda Perpera, Reglanda i Radanova to je 10 igraca sto je puno, ali ovaj tim za ovu sezonu ne bi bio konkurentan u EL, zaboravih i Zirbesa..

                        Jovic, Pejdz, mali Uskokovic

                        Beron,Lazic, Djenka ( Vroten )

                        Davidovac,Jankovic, Dobric

                        Simanic, neki Zek August

                        Kuzmic Ojo Apic posto ce ga oterati verovatno iz Kubana , eventualno menjati Oja za Jovanovica itd..

                        Partizanu za Pejdza dati Covica i Ristica
                        Stvarno bi se lisio Ojovih usluga??? Razmisli malo bolje. Momak je odigrao strasnu sezonu, moze samo bolje u daljem periodu...jedino ako nisu neki drugi razlozi...

                        Comment


                        • #13
                          Dejan Davidovac igrao i keca, dvojku, trojku, četvroku i peticu.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Дијаз View Post
                            Аграванис, у млађим данима прозван грчки Тејић није играч за нас. На 4/5 нам треба много квалитетнији.
                            Мислим да ћемо на један променити само Регланда, други остаје Човић и Давидовац као испомоћ.
                            Од странаца бих оставио само Берона и Перпероглуа.
                            Sramotno ako nam covic bude drugi plej, smejace nam se po Evropi i bice to smesno za gledati...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by LosmiSK View Post
                              Sramotno ako nam covic bude drugi plej, smejace nam se po Evropi i bice to smesno za gledati...
                              Mozda ako budes to ponovio 100 puta, mozda nam se ipak nece smejati

                              Comment

                              Working...
                              X