Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teodosić ništa ne duguje Zvezdi tako da je jako neumesno ovo ''nije čovek'' i ''doći ćeš ti u Pionir.''
    Apsolutno infantilno i ostrašćeno.
    Sa tandemom Teo-Filip...izraubovali bi najmanje dva igrača dodatnih 30% samo da pokriju njihove propuste u odbrani.
    Last edited by Wingwalker; 13-07-19, 16:28.

    Comment


    • Ok, bar nema vise lozenja. Jovic ili stranac i to je to. Samo se nadam da novi plej nije ni Siva ni Tiodor ni neko slican. Roster nam je brutalan za nase uslove i slag na tortu je plej preko 190, koji sve vidi i samo treba da deli prave pasove. Solidna odbrana bi bio bonus, a na kos ne mora ni da sutne pored ovih igraca.

      Comment


      • Okrecemo konacno novi list. Koje su opcije na pleju ? Koliko optimalno mozemo da se nategnemo za pleja ?

        Comment


        • Pljusnućemo sada ako treba i milionče za sezonu samo da imamo kome.
          Iz ovog ugla Teove cifre, nije se Dilejni precenio ič.

          Granger je hodajuća amplituda...na 5 utakmica EL je postigao 11 poena - ukupno.
          Tanak je u asistencijama baš-baš (2.4 prosek)...na 12 tekmi EL skupio je PIR 5.7

          Comment


          • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Srecno Teodosicu u nastavku karijere. Njegova karijera, njegov izbor.

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Prosle godine Oly dovodi Williams Gossa iz Partizana, jer boljeg nema u tom trenutku. To dovoljno govori kakva je situacija na trzistu kad je pozicija 1 u pitanju. Midzeta skorera ima, ali za nesto vise bas tesko....

                Comment


                • Grobar u gradu kada je čuo da je Teo potpisao za Virtus a ne Zvezdu:
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ma koji Jović od toga tek nema ništa

                    Comment


                    • Crnac nam ne gine, ako.....

                      Comment


                      • Nisam znao da im je Jović bio najplaćeniji igrač lige, od njega nema ništa sigurno.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Srecno Teodosicu u nastavku karijere. Njegova karijera, njegov izbor.

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                          Attached Files
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Neko je Teodosic a neko Rakocevic.
                            Ja sam mogo biti gospodin covek i imati puno para ali sam sve izgubio zbog ZVEZDE i ne kajem se uopste.

                            Comment


                            • Mislim da su nasi radili uveliko na dovodjenju nekog igraca, tj neke ideje sigurno postoje kao i par igraca sa kojima se pregovara itd mozda je to bilo po strani malo zbog Milosa, ali sada ocekujem u narednih nedelju dana konkretnije poteze...

                              Comment


                              • Jednom prilikom je Duci Simonovic izjavio da je zeleo da ode u NBA ligu da zaradi lovu da moze Zvezdi da napravi halu.
                                Mi talvom covelu ne ukazujemo postovanje a velicamo neke bezveznjake

                                Comment

                                Working...
                                X