Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dradin View Post
    Evo da suzbijem loženje, prošao sam sad pored Markovog kafića i nema nikoga, zatvoren kafić
    Teo voli da se osami tamo sa kumom da piju sami, zato je zamraceno ;) Znaju da osvanu tamo. Idi jos jednom kucaj tamo, ako su popili dozu mozda ti otvore

    Comment


    • Originally posted by dradin View Post
      Evo da suzbijem loženje, prošao sam sad pored Markovog kafića i nema nikoga, zatvoren kafić
      pa privatna žurka...reko Čoki da se ne šire do nedelje...zbog sezonskih.

      Comment


      • Originally posted by NaviSK View Post
        Majko mila, sta sve ovde nece da se procita! Niti Jovic moze da trazi na konto Teodosica vise, niti mu Bjern nudi vise od nas za 500k, Bajern nece da mu da platu koju je imao prosle godine, a kamoli da mu da VECU! A tek je nebuloza to nase alavo u nama... sada nam ne valja Jovic, neko masta o Dilejniju, a nije svestan da mi nemamo ni za Jovica koliko zaista vredi! A Teo ce mozda doci, po mojim saznanjima trenutno su sanse 50-50 sto je jako visoko, i ne radi se o finansijama, vise o garancijama oko CELOKUPNOG sportskog dela! Jer valjda je svima KRISTALNO jasno da kod nas nece igrati za MILION, i da mu u nasem slucaju pare nisu primarne! Ali kao svaki covek sa reputacijom NAJBOLJEG u Evropi u ovom nasem glibu, trazi garancije da ce cela SPORTSKA PRICA i svlacionica opstati do juna 2020. A ne da se posle 3 meseca digne svlacionica zbog nemanja para! Pozar je mogao da gasi radonjic sa onom ekipom koju su cinili 90% nasi momci! A da vidim kada Gistu i Brownu zakasne plate kako ce da cute! Sta vi mislite! I ko podcenjuje i pljucka po Jovicu i pre njega prizeljkuje Dilejnija, neka ga je sramota!
        Ne svidja mi se tvoj upis, ali svako ima pravo na misljenje. Evo, ja bih Dilejnija (iako je on ubacen u pricu vise sprdnje radi (koju ti nisi shvatio)) pre obojice nasih i da dodam da ako bi Jovic izgurao celu sezonu bez vece pauze, vise bih voleo njega nego Tea.
        I da pojasnim i ovo poslednje - zdrav Jovic - znamo sta ocekujemo i sta moze. Teo u ovom trenutku - znamo sta je mogao, a sta sada moze i hoce je nesto sto ce se znati na kraju sezone (forma, odnos prema treningu, zelja za istim...) bez obzira gde bude igrao.
        Last edited by Grof; 11-07-19, 03:45.

        Comment


        • Legnem u tri i ustanem pre osam...kao nekad
          Odakle li mi snage za ovaj rok-en-rol...?
          Kaže žena jutros krmeljiva: ''potpisao li vam taj Teodosović više ?''

          Komšijama koji podjednako prate želim da eventualni Vimbledon sami proslave...

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            Legnem u tri i ustanem pre osam...kao nekad
            Odakle li mi snage za ovaj rok-en-rol...?
            Kaže žena jutros krmeljiva: ''potpisao li vam taj Teodosović više ?''

            Komšijama koji podjednako prate želim da eventualni Vimbledon sami proslave...
            Isto, a danas imam posla minimum 10h, planiram jedan dremkic da bacim u sred krizne situacije. Nekako najvise volim kad je stresno a Teo bas pomaze.

            Comment


            • Trenutno - Čović, Davidovac, Đenkins, Dobrić, Lazić, Beron, Perperoglu, Simanić, Faje, Braun, Gist, Odžo, Kuzmić, Ristić, Radanov.

              Sutra kad bi se igrala utakmica najverovatnije bi otpali Ristić, Radanov i Dobrić. Još kada bude došao plej biće prava muka koga ostaviti van 12.

              Ja očekujem odlazak ne jednog nego trojice igrača. Mislim na Simanića, Odža i Radanova.

              Comment


              • Originally posted by Wingwalker View Post
                Legnem u tri i ustanem pre osam...kao nekad
                Odakle li mi snage za ovaj rok-en-rol...?
                Kaže žena jutros krmeljiva: ''potpisao li vam taj Teodosović više ?''

                Komšijama koji podjednako prate želim da eventualni Vimbledon sami proslave...

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Siva produzio sa Albom :/

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Siva produzio sa Albom :/
                    Jaka stvar, mi čekamo mog brata blizanca iz Valjeva.

                    Comment


                    • Brajkić brate nije valjda da furaš istu frizuru

                      Comment


                      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                        Brajkić brate nije valjda da furaš istu frizuru
                        Furao pre 10 godina, sad moram kulturnije.

                        Comment


                        • Hahaha to zbog Bufona ili Pavela Nedveda...

                          Joj ako dodje Teo, Jelisaveta nova srpska majka. Ceca gubi poziciju posle 25 godina, ne mere više nikog dojiti, jedino ove begunce po Kipru i Slobu Radanovića u Bg

                          Comment


                          • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                            Hahaha to zbog Bufona ili Pavela Nedveda...

                            Joj ako dodje Teo, Jelisaveta nova srpska majka. Ceca gubi poziciju posle 25 godina, ne mere više nikog dojiti, jedino ove begunce po Kipru i Slobu Radanovića u Bg
                            Treba da se obeca Jelisaveti glavna uloga u par kvalitetnih projekata tokom naredne dve godine. Da se ispostuje i sa te strane

                            Comment


                            • Evo vam ga vijest. Sad je jasno zasto smo grizli ko ludi i zasto pravimo jak tim. Naime, danas na sastanku EL je odluceno da od 2020 nema direktnog plasmana u EL, dva idu iz EC tri WCards. Dakle sad ako se ne docepamo 15+ mjesta, jebali smo cvorka.

                              Comment


                              • A ko ispada....jel mogu ispadati i sa A licencom?

                                Comment

                                Working...
                                X