Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by From downtown View Post
    Evo izbacise dokument gde smo 2018tu zavrsili sa 188 000 000 dinara duga.
    Tako je. to je knjigovodstveni dug , ali realni dug je manji Terzo da li mirno spavas!


    Prodajom Simanica/Dobrica,Covica, Lazica, Davidovca,Oja ( eto LosmiSk ko je sve na prodaju), vecim sponzorskim ugovorima za ovu sezonu i prihodovanjem extra 1 milion eur zahvajuci El ove sezone a koju nisi imao u prosloj ovaj minus se anulira, ali koga zabole za minus u knjigovodstvenoj godini, kada El gleda finansijski izvestaj 1.07 do 30.06.

    Gudurinih 400.000 $ je za forumaske sendvicare namenjeno i nece uci u pokrivanje ovog minusa.

    kada se napise 188 miliona u dinarima izgleda strasno, a sta mislite kako izgleda kada se napise 800 miliona iste valute a od prodaje igraca i El nema nista, niti prihoda od pobeda u toj istoj ligi. samo sto eminentni novinar tzv "kosarkaski Sarapa" ne moze da dodje do tog izvestaja njegovog kluba jer su ga deponovali u trezoru Fort Knoxa verovatno.
    Last edited by Šarac; 10-07-19, 17:38.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Tako je. to je knjigovodstveni dug , ali realni dug je manji Terzo da li mirno spavas!


      Prodajom Simanica/Dobrica,Covica, Lazica, Davidovca,Oja ( eto LosmiSk ko je sve na prodaju), vecim sponzorskim ugovorima za ovu sezonu i prihodovanjem extra 1 milion eur zahvajuci El ove sezone a koju nisi imao u prosloj ovaj minus se anulira, ali koga zabole za minus u knjigovodstvenoj godini, kada El gleda finansijski izvestaj 1.07 do 30.06.

      Gudurinih 400.000 $ je za forumaske sendvicare namenjeno i nece uci u pokrivanje ovog minusa.

      kada se napise 188 miliona u dinarima izgleda strasno, a sta mislite kako izgleda kada se napise 800 miliona iste valute a od prodaje igraca i El nema nista, niti prihoda od pobeda u toj istoj ligi. samo sto eminentni novinar tzv "kosarkaski Sarapa" ne moze da dodje do tog izvestaja njegovog kluba jer su ga deponovali u trezoru Fort Knoxa verovatno.
      Ima i dokument da je Partizan zavrsio 2018 sa 21 000 000 dinara u plusu

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Dje?
        Fegi na Insta. Izbacio sve prihode rashode KKP/KKCZV 2018 i budzet za 2019. E sqda, koliko je ovo istina trebalo bi neko ko je upuceniji da napise.

        Comment


        • Originally posted by From downtown View Post
          Fegi na Insta. Izbacio sve prihode rashode KKP/KKCZV 2018 i budzet za 2019. E sqda, koliko je ovo istina trebalo bi neko ko je upuceniji da napise.
          Daj prebaci sta je napisao. Blok me je odavno pa ne vidim.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by From downtown View Post
            Fegi na Insta. Izbacio sve prihode rashode KKP/KKCZV 2018 i budzet za 2019. E sqda, koliko je ovo istina trebalo bi neko ko je upuceniji da napise.
            Pogledah... Ono su verovatno izvestaji sa apr. Pecatirani su, dakle originalni, stim sto je tumacenje verovatno subjektivno. Trebalo bi ici direktno na apr.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Prodajom Simanica/Dobrica,Covica, Lazica, Davidovca,Oja ( eto LosmiSk ko je sve na prodaju).
              Tudje necemo, svoje ne damo!

              Ne stvarno, ako je receno na skupstini da nema prodaje Dede i Dobrog jos godinu dana jer se ocekuje veca cena odakle sada ovo? Treba valjda imati neku strategiju, a strategija se ne menja od nedelje do nedelje.

              Comment


              • Originally posted by From downtown View Post
                Kakav forumaski duo bi bio Losmi i Dravot sa B92 foruma
                Sudar Titana.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Lagano pise da nam je budzet za proslu godinu bio 5 mil a da smo potrosili 6.6 mil i da je nas dug od 2015 iznosi 4.4 mil evra. Takodje spominje da nam je budzet na za narednu sezonu od sponzora 5 mil a da ce potrazivznja preci 6.7 mil evra.

                  @Losmi na fonu sam ne mogu da ti kopiram

                  Comment


                  • Khm, je l` treba opominjati gde i sta pisete?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Budzet tesko da moze da se vidi u finansijskim izvestajima na kraju godine. Ukupan dug jeste toliki, proverio sam u apr i oko 4,4 miliona evra je mada treba napomenuti da tu nisu usli prihodi iz drugog dela prethodne sezone (kao ni rashodi/plate).

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Khm, je l` treba opominjati gde i sta pisete?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Budzet tesko da moze da se vidi u finansijskim izvestajima na kraju godine. Ukupan dug jeste toliki, proverio sam u apr i oko 4,4 miliona evra je mada treba napomenuti da tu nisu usli prihodi iz drugog dela prethodne sezone (kao ni rashodi/plate).
                          Laik sam jbg zato pitam, tj.voleo bih da mi neko poblize objasni. Tj.hvala na delimicnom pojasnjenju

                          Comment


                          • Sta ima ko da ti objasni sta. U oba kluba ima robije za koliko god hoces godina. Pitanje je samo da li ce neka buduca vlast hteti da se uhvati u kostac sa tim ili ne. Zamisli da policija stvarno moze da ceslja te ljude i sta rade. Pfff, ovako generalno tesko.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Jel ima neko podatak koliko je tacno prodato sezonskih. Do mene je stigla informacija da je preko 3000 ukupno prodato.

                              Comment


                              • Plate oko 3,4 miliona evra za drugi deo evroligaske sezone, i prvi deo evrokup sezone. To se otprilike slaze sa onim Nebojsinim izjavama.

                                Comment

                                Working...
                                X