Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Prijatelju, ja ne mogu da udjem u raspravu sa navijacem FC Bayern/KKP a na forumu navijac shatro KKCZ .
    Ti stvarno mislis da on zna ko je Nikola Petrovic, Nesa Roaming, Kijanovic, i citava ta ekipa oko Andreja i Vucka.......... ne znam samo sto gubis vreme nesto mu objasnjavajuci.

    Raspravljas se sa forumasem koji navija za klub za koga ni stanovnici ne navijaju u gradu u kojem taj klub igra. Pa ja sam se upisao od smeha na sinocnu izjavu Lucica kod Sarenca da ga ljudi u Minhenu pitaju zar Bayern ima kosarkaski klub. Pa oni su nepoznati u svom gradu a ovde njihov navijac se buni kako se klub finansira?

    Sve si u pravu, mi kao klub treba da nas bude sramota sto dovodimo Gista, Browna, nego treba da dovodimo one mediokritete sto je bivsi forumaas kacio ovde iz nekih tajvanskih liga, jos samo fali da angazujemo igraca sto ih Delija Zabalj kaci.
    To koliko para se upumpava se vidi po zavrsnom racunu koji je prijavljen i koliki je minus napravljen. Druga je stvar sto to kaci "kosarkaski novinar Sarapa" a ne kaci minus njegovog kluba od 6.8 miliona je opet prica za masu da se prime.

    I da jure se pare da se dovede zver na playu i na tome se radi. Odgovor za sve ostale zainteresovane forumase . Toliko

    Te pare ce se vratiti nadamo se kroz prodaju ulaznica i dve do tri solje koje tradicionalno LosmiSk kupuje ako se smiluje a ne udeli te pare siromasnoj nepoznatoj kosarkaskoj sekcije za 99.9 % stanovnistva MiNKena.
    Bravo Sarac, sve u metu! U sustini navijaca ne treba da se tice plata igraca, niti odakle novac! To je posao uprave kluba da obezbedi sredstva! Kao da navijaca Reala bole usi odakle Florentinu Perezu pare!

    Comment


    • Šarac...ne piše se tako ''voda''.

      Comment


      • Ja cu da uzmem pretplatnu i za pozoriste samo nek dodje ocu leba mi.
        Ma na operu bre ima idem.
        Last edited by ajkisloba; 10-07-19, 16:52.

        Comment


        • Opusti se Lazo, niko nije umro...Ne moras zuriti sa posla..

          Solje skupljam,imam ih ko zna koliko iz celog sveta. Najgora je nasa, jedina izbledela skroz

          Uvatili se kosarkaski strucnjaci ''intervjua'' sa Lucicem pa pricaju o svakojakim glupostima. Idite malo do Minhena sami pa prvoerite te vase price. Naravno da nemam nameru da branim od ovih navijaca since 2011 ali ljudi opustite se malo.

          Ne bih bas nesto da pisem i da suprostavljam misljenja , ovde b ljudi glasali za crnog djavola da vide neku titulu, igraca u svom timu..cak im je nebitan i sopstveni zivot...

          Niste mi cak vise i inspirativni, na neki nacin mi vas je zao..evo sad nista, cekajuci Lazu Kacanskog da dodje da mi zabiberi jedan ban..sad ga samo zamisljam kako trci preko ulice, preko pune da stigne kuci sto pre da me slatko pocasti sa jednim dugim banom
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ja sam isti taj Lucicev utisak podelio na temi Bajerna. Ovde cekamo da padne taj kapitalac.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Ne stizem od posla al radice banovina cim se dokopam malo vremena.


              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
              Dobro, a taman sam hteo da se iulogujem u mod funkcije.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Sarac je fin gospodin covek ne znam sto ste se sledili pa ne smete da ga pitate u vezi Simanica i direktne korelacije njegove eventualne prodaje sa dolaskom zverke na kecu?

                Comment


                • Kakav forumaski duo bi bio Losmi i Dravot sa B92 foruma

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Sarac je fin gospodin covek ne znam sto ste se sledili pa ne smete da ga pitate u vezi Simanica i direktne korelacije njegove eventualne prodaje sa dolaskom zverke na kecu?
                    Nije povezano, slucajnost je ali je momenat savrsen.

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Sarac je fin gospodin covek ne znam sto ste se sledili pa ne smete da ga pitate u vezi Simanica i direktne korelacije njegove eventualne prodaje sa dolaskom zverke na kecu?
                      Te odluke ne bih komentarisao jer moje misljenje ne mora uvek da se poklopi sa misljenjem ljudi koji donose odluke u klubu, a ocigledno da se svaki moj upis ovde meri kao da ja bas svaku odluku podrzavam jer sam jelte sendvicar, bot ili dodajte po zelji.

                      Simanicu se duguje dosta para, i verujem da ga NC nece dati za male pare, transferi sa obestecenjima su vrlo retki tako da tu jos nista nije gotovo inace da jeste vec bi bilo objavljeno.
                      Sa OJom, Dobricem, Deda i svakim za koje se proceni da je isplativiji prodati nego ostati , jbga, hteli smo dugogodisnje ugovore, hteli smo neke mitske zveri, jbga mora to da se i plati.

                      S obzirom da NC ima posla sa ljudima koji danas kazu moze a sutra se moze desiti da bude tututututu sa druge strane zice, on verovatno ide logikom da se obezbedi da ovo sto je do sada angazovano moze i da se plati kada dodje vreme, kao i za novog playa

                      Comment


                      • Pitam sada, da li je Dobric stavljen na prodaju? Treba mi odgovor Da ILI Ne?

                        Eto i meni da odgovorite na pitanje, ne dal svaka ponuda ce biti razmatrana, vec bas ovo kako sam postavio.

                        Svi domaci su na prodaju sem Hobita...Hobit izgleda jedini siguran...posto u celoj zemlji nema boljeg pleja od njega a ni u Evropi...

                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Brate Losmi, ako se ispostavi kao tacna razmisljanje El da se prosiri roster na 14 igraca ne znam zasto toliko nerazumevanje? Jednsotavno potrebna nam je amajlija i maskota a to kosta bato. NIsu problem prodaje, problem je da li iz domace fabrike pridolaze prospekti.

                          Comment


                          • Evo izbacise dokument gde smo 2018tu zavrsili sa 188 000 000 dinara duga.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post

                              Ne bih bas nesto da pisem i da suprostavljam misljenja , ovde b ljudi glasali za crnog djavola da vide neku titulu, igraca u svom timu..cak im je nebitan i sopstveni zivot...

                              Niste mi cak vise i inspirativni, na neki nacin mi vas je zao..
                              nemoj više...dovoljno si iskidao za danas.

                              Comment


                              • Originally posted by From downtown View Post
                                Evo izbacise dokument gde smo 2018tu zavrsili sa 188 000 000 dinara duga.
                                Dje?

                                Comment

                                Working...
                                X