Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pefi je rekao da u ovom trenutku mi nismo realna prica za njega. Zato nek’ ide i igra negde LS ili EC za sitne novce. To je realno, jbg.

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Za bekap pleja je solidan. Prosle sezone se raspadao pod pritiskom na najvaznijim utakmicama. Nije mogao nista ni da ubaci ni da kreira, bukvalno crne rupe i igri kad se mec lomi. Mislim da je to najvise doslo do izrazaja protiv Buducnosti
      Pravo da ti kazem nisam ni gledao polufinalnu seriju Cedevita-Buducnost ako na to mislis pod najvaznijim utakmicama (ono finale Hrvatskog prvenstva ne bih ipak racunao u nesto bitno, tu se izgleda i svlacionica raspala).
      Cini mi se da je odigrao odlicno sezonu i plej-of u Francuskoj 2017/2018 (znaci sezonu pre Cedevite) kada je sa Le Man-om i osvojio prvenstvo.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Pefi je rekao da u ovom trenutku mi nismo realna prica za njega. Zato nek’ ide i igra negde LS ili EC za sitne novce. To je realno, jbg.
        Jel to mislis na onaj intervju od pre recimo nedelju dana?
        Ako je to, mozda mu se stav promenio. U medjuvremenu Himki je potpisao Jovica (i to reklo bi se iznenada jer je Raskovic na svom tviteru prakticno dan pre tog potpisa najavio Jovica u dresu Bajerna i coming soon...) i odlucio da im Markovic ipak ne treba te mu se zahvalili na 2-godisnjoj saradnji.

        Mislim da bi nam ipak on najvise odgovarao i da tako krenemo u sezonu, a ako se ispostavi da to nije dovoljno videti polovinom sezone (kao i godinama unazad) da li nam treba neko pojacanje pred odlucujuci deo sezone.

        Comment


        • Originally posted by Borca View Post
          Jel to mislis na onaj intervju od pre recimo nedelju dana?
          Ako je to, mozda mu se stav promenio. U medjuvremenu Himki je potpisao Jovica (i to reklo bi se iznenada jer je Raskovic na svom tviteru prakticno dan pre tog potpisa najavio Jovica u dresu Bajerna i coming soon...) i odlucio da im Markovic ipak ne treba te mu se zahvalili na 2-godisnjoj saradnji.

          Mislim da bi nam ipak on najvise odgovarao i da tako krenemo u sezonu, a ako se ispostavi da to nije dovoljno videti polovinom sezone (kao i godinama unazad) da li nam treba neko pojacanje pred odlucujuci deo sezone.
          Njegovi igracki kvaliteti nisu problem. Ali se decko precenjuje mnogo i ne treba nam igrac koji misli da Zvezda nije njegov nivo.

          Comment


          • Moguce, doduse to se moze promeniti ako klubovi "njegovog nivoa" ipak odluce da mu ne ponude ugovor.

            Comment


            • Hej, hej, hej, danas nisam okej, nema ga još plej.

              Comment


              • Originally posted by Borca View Post
                Moguce, doduse to se moze promeniti ako klubovi "njegovog nivoa" ipak odluce da mu ne ponude ugovor.
                On je bolja opcija od svih pomenutih u poslednje vreme sem Dilejnija. Ponovo bi igrali granitnu odbranu. On, Djenka i Laza bi pohapsili sve bekove u EL.

                Comment


                • Kako se zvaše onaj levoruki plej koji se često povezivao sa nama? Mislim da je nešto veći od Čovića.
                  Last edited by Karamazov; 20-07-19, 18:49.

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Kako se zvaše onaj levoruku plej koji se često povezivao sa nama? Mislim da je nešto veći od Čovića.
                    Dzo Reglend?

                    Comment


                    • Nije, nije ni važno nego ja onako iz dosade pitao.

                      Comment


                      • Isaiah Thomas? Ali on je niži od Filipa.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Дијаз View Post
                          Protiv EL Future je i Filip dominiro, tako da ono.
                          corava koka i sl. price
                          tako da ono...

                          Comment


                          • Filip Covic se bukvalno raspao u PG, loptu nije mogao da prevede preko pola.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Cini mi se da je odigrao odlicno sezonu i plej-of u Francuskoj 2017/2018 (znaci sezonu pre Cedevite) kada je sa Le Man-om i osvojio prvenstvo.
                              Kobs je bio lider tima u toj sezoni 14ppg i 5,8 asista...32min - prosek.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Filip Covic se bukvalno raspao u PG, loptu nije mogao da prevede preko pola.
                                Istina, ali je istina da je onaj trk u finalu KLS našeg Bili the kida produkt atmosfere iz Morače. Tu su se više gledale mogućnosti da se zapaali u svlačionicu nego da odigraju kvalitetno.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X