Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Sarac... sad i Jovic kaze da mu nismo dali nijednu ponudu (neformalnu ili formalnu) niti smo se raspitivali oko cene. Ko je ovde lud... sta mi u stvari trazimo?
    De to izjavio

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • U sustini i nema pregovora ako jedna strana nije spremna na kompromis.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Tezak si Sarac, al opasno. Samo opste, nista koncizno, sve izmedju redova a da demantujes mozes bez ista sto bi potvrdilo tvoj demant. Ah da i sarkazam gust ko brkovi Ron Dzeremija
        Primjer; Ne mize d-liga, indijanci, ne moze drew liga amateri, ne moze euroliga skupi, ne moze EC treba nam neko ozbiljan, ne moze "onaj" jer menadzer...
        Filip se uvalio i samo ceka
        Šarac kada krene da demantuje:

        Dođe mi da:

        A zatim odem do obližnjeg rasadnika i :
        Last edited by nebitan; 18-07-19, 18:30.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          De to izjavio

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
          Dao izjavu za neki kos magazin

          - Ja sam imao samo jedan razgovor sa Čovićem. To je bio razgovor mimo svih tema ugovora i sličnih stvari. U tom momentu, mnogi su se interesovali, ja sam rekao da ne bežim ni od čega, ako želite nešto, imate broj mog menadžera i slobodno razgovarajte s njim. Šta je dalje bilo, zaista ne znam. Ja nikakvu ponudu nisam dobio. Na tome je ostalo -objasnio je sjajni reprezentativni plej Stefan Jović.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Koliko upisa ja imam od kako on igra u KKCZ i sta mislim o tome, i ja sam poslednji koji cu da ga branim.

            Ali brate vi ste opasni kompleksasi kada vam je samo on tema, demantovao vas je sve pa i mene u PO i to mu svi vasi upisi i pljuvacina ne mozete oduzeti.


            A sada nastavite da citate FB stranice i vidite gde ima da se nadje play direkt iz NBA lige za par milona godisnje.

            Sada si ga malo prreterao druže Šarac, ali stvarno.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Sarac... sad i Jovic kaze da mu nismo dali nijednu ponudu (neformalnu ili formalnu) niti smo se raspitivali oko cene. Ko je ovde lud... sta mi u stvari trazimo?
              Pa ne tražimo pleja jer već imamo prvog pleja koji nam je izvukao ABA ligu a bogami i KLS...što bi bacali đenge?
              Last edited by nebitan; 18-07-19, 19:54.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Da li se neko od ljubitelja lika i dela Filipa Covica seca njegovih bravura u Evrokupu? Pustite vi to sto je Buducnost samu sebe pobedila u Aba kriminalnom igrom tokom cele sezone. Evrokup vam je merilo o mogucnostima Filipa Covica. Pritom ja bih voleo da on pokida u EL i da mi dobijemo bek apa za narednih par sezona. Uopste mi ne smeta sto mu je Covic tata. Ali cenim ni da vi fanovi ne verujete da ce on u El da odigra bilo sta...
                Last edited by Storm; 18-07-19, 18:45.

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Molim te da više ne braniš Filipa Čovića. Pa lik igra u tatinom klubu za 120 000€. Zamisli da je još košarkaš. Gde bi mu kraj bio...
                  Zamisli da nisi kompleksaš i da se neko na svetu rodi sa bogatim ocem? Zamisli da je taj što ne zna košarku u nekim utakmicama imao skoro dabl-dabl i ginuo, igrao srcem. Zamisli... ustvari ne zamišljaj ništa. Nema ti pomoći.

                  Nebojša će mu ako hoće dati 350k a da ne igra košarku uopšte, a ta ljubomora da li zbog neispunjenosti lične ili slično je jadna.



                  Tako igra neznalica.
                  Last edited by Cassius Clay; 18-07-19, 18:46.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Moja blaga preporuka da deinstaliras fb kao aplikaciju.
                    Fb je poslednje mesto za bilo kakve istinite informacije.
                    Da li stvarno mislis da bilo koji klub na svetu salju bilo kakve informacije nekim klincima ili pak ozbiljnim ljudima koji navodno drze FB stranice cudnih imena informacije o potencijalnim pojacanjima?
                    Ma nisam kreten prijatelju da se pecam na te clickbitove. Techsport, korektan portal, bzvze pitao mozda je u poodnaklim pregovorima pa rekoh da priupitam :-D tesko se Ciganu naloziti u vreme prelaznog roka
                    Last edited by From downtown; 18-07-19, 19:12.

                    Comment


                    • A sto ne okacis scenu iz EC kada ga pretrcava svaki bek koga je cuvao, jer u statistici nema rubrika "pogledom ispratio", gdje ti je klip kada mu Vanja sutira trojku preko glave, gdje ti je epska scena kad Partizan istrcava tranziciju a on ukupan osta u niskom stavu, ooet za rubriku "pogledom ispratio" ili epsko zabijanje na dvokorak, vrisak pa cuvene dandare sto otvorenim dlanovima a ne rijetko i pazusnom jamom mu zaustave polaganje.
                      Nemojte sveca da pravimo od igraca koji ispuca dva airballa na utakmici, nije OK. Da zna kosarke, zna, da je dao maximum jeste al sad da je to neki nivo ozbiljne kosarke pa nije!

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        Ma nisam kreten prijatelju da se pecam na te clickbitove. Techsport, korektan portal, bzvze pitao mozda je u poodnaklim pregovorima pa rekoh da ptiupitam :-D tesko se Ciganu naloziti u vreme prelaznog roka
                        Ako ti TechSport merodovan uzmi samo da su u roku od 7 dana Teo i Jovic bili pred potpisom, da bi na kraju napisali da ce obojica biti nasi clanovi. Samo zbog takvih upisa treba ih odjaviti sa aplikacije/

                        Sto se tice ostalih komentara ne mogu svima da odgovorim odjednom,mislio sam da cu samo sa LosmiSK da se borim ali ocigledno da nisam previse omiljen ovde pa stoga ili me stavite na ignore ili sa nekij jacim argumentima krenite u macevanje samnom,a da nisu vepar, tatin sin, privatan klub, ironican, sarkastican isl.

                        Kada izadjete iza noname nickova i da nekoga nazivate neznalicom od kosarkasa i pri tom jos neki napisu da dzabe sto je on rastavio EL ekipu (futura) jer oni su inace trula ekipa ali je merodavna samo ono sto je protiv Ulma ili Brese pokazao, ja to nazivam kompleksom jer obezvredjujete neciji trud i rad na tom nivou kosarke a da pri tom niko od nas ne zna sta ste vi to licno postigli na bilo kom polju pa da mozemo i mi da procenimo te vase uspehe.Ok on je javna licnost i moze da se kritikuje, ali da je totalna neznalica 8 utakmica playoffa mu ponistava sve lose sto je pre toga uradio. Kao sto bi ponistilo da je pre toga bio najbolji a da je usrao playoff.

                        Nikakve informacije nemam u vezi bilo kog igraca a i da znam sigurno ne bih ovde napisao kao sto nisam ni za jednog igraca napisao bilo sta u ovom prelaznom roku.

                        Ako smo od euforije za potpise nekih igraca dosli do toga da smo sada opet neka bezvezna ekipa zato sto nisu potpisali Teo i Jovic, sta da vam radim uvek je tu FMP moze da se pogleda ako ovaj privatan klub familije Covic ne odgovora vasem culu.
                        Uvek mozete i na Mali Kalemegdan da svratite i da trazite pare od sezonske da vam se vrati ako ste prevareni jer ste bili ubedjeni da Teo potpisuje, ili vec neki drugi mamojebac.
                        Last edited by Šarac; 18-07-19, 19:32.

                        Comment


                        • evo još jednom:

                          zar mislite da je Gazda pitao Tomića zašto je Filip u EC igrao samo 13 minuta?

                          kakvi crni argumenti...zaigrao je u trinaest utakmica EC i taj jebeni minut u proseku po utakmici je bio dovoljan da i najslabiji poznavaoci ove igre shvate da je ''carev sin'' go - golcijat...i debel.

                          Nemojte Futuru da potežete...dobili bi ih u petoj i sa Nebojšom na pleju.
                          Last edited by Wingwalker; 18-07-19, 19:58.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ako ti TechSport merodovan uzmi samo da su u roku od 7 dana Teo i Jovic bili pred potpisom, da bi na kraju napisali da ce obojica biti nasi clanovi. Samo zbog takvih upisa treba ih odjaviti sa aplikacije/

                            Sto se tice ostalih komentara ne mogu svima da odgovorim odjednom,mislio sam da cu samo sa LosmiSK da se borim ali ocigledno da nisam previse omiljen ovde pa stoga ili me stavite na ignore ili sa nekij jacim argumentima krenite u macevanje samnom,a da nisu vepar, tatin sin, privatan klub, ironican, sarkastican isl.

                            Kada izadjete iza noname nickova i da nekoga nazivate neznalicom od kosarkasa i pri tom jos neki napisu da dzabe sto je on rastavio EL ekipu (futura) jer oni su inace trula ekipa ali je merodavna samo ono sto je protiv Ulma ili Brese pokazao, ja to nazivam kompleksom jer obezvredjujete neciji trud i rad na tom nivou kosarke a da pri tom niko od nas ne zna sta ste vi to licno postigli na bilo kom polju pa da mozemo i mi da procenimo te vase uspehe.Ok on je javna licnost i moze da se kritikuje, ali da je totalna neznalica 8 utakmica playoffa mu ponistava sve lose sto je pre toga uradio. Kao sto bi ponistilo da je pre toga bio najbolji a da je usrao playoff.

                            Nikakve informacije nemam u vezi bilo kog igraca a i da znam sigurno ne bi ovde napisao kao sto nisam ni za jednog igraca napisao bilo sta u ovom prelaznom roku.

                            Ako smo od euforije za potpise nekih igraca dosli do toga da smo sada opet neka bezvezna ekipa zato sto nisu potpisali Teo i Jovic, sta da vam radim uvek je tu FMP moze da se pogleda ako ovaj privatan klub familije Covic ne odgovora vasem culu.
                            Uvek mozete i na Mali Kalemegdan da svratite i da trazite pare od sezonske da vam se vrati ako ste prevareni jer ste bili ubedjeni da Teo potpisuje, ili vec neki drugi mamojebac.
                            Ma ne uznemiravam se previse od bilo kakvih portala, insajd vesti itd. Veruj odmaram i rekoh da bilo sta napisem.

                            Nadovezacu se na ostatak posta. Zadrzavanje kostura ekipe i dovodjenje igraca poput Gista, Brauna, Djenke itd mi smo koplje iznad ostalih u ABA sto je i cilj. Ovo lozenje oko Tea je samo pomoglo klubu oko sezonskih ulaznica i nemam nista protiv toga sto se stvorio taj hajp. Za Tea se znalo da ce traziti jak ugovor i takav je i dobio. Jovic je jedan od 3 najkompletnija evropska pleja u ovom trenutku i da nema konstantnih problema sa ledjima verovatno bi ga i Barsa/CSKA uzeli. Markovic nece u vecite i to je to.

                            Pozicija pleja je jako nezgodna, to je najskuplja pozicija u Evropi. Tako da ispod 800k ne mozes naci dobro resenje. Mi taj novac ne mozemo ponuditi rsko da verujem da Tomic i uprava imaju konkretno resenje, ne sumnjam u to.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ako ti TechSport merodovan uzmi samo da su u roku od 7 dana Teo i Jovic bili pred potpisom, da bi na kraju napisali da ce obojica biti nasi clanovi. Samo zbog takvih upisa treba ih odjaviti sa aplikacije/

                              Sto se tice ostalih komentara ne mogu svima da odgovorim odjednom,mislio sam da cu samo sa LosmiSK da se borim ali ocigledno da nisam previse omiljen ovde pa stoga ili me stavite na ignore ili sa nekij jacim argumentima krenite u macevanje samnom,a da nisu vepar, tatin sin, privatan klub, ironican, sarkastican isl.

                              Kada izadjete iza noname nickova i da nekoga nazivate neznalicom od kosarkasa i pri tom jos neki napisu da dzabe sto je on rastavio EL ekipu (futura) jer oni su inace trula ekipa ali je merodavna samo ono sto je protiv Ulma ili Brese pokazao, ja to nazivam kompleksom jer obezvredjujete neciji trud i rad na tom nivou kosarke a da pri tom niko od nas ne zna sta ste vi to licno postigli na bilo kom polju pa da mozemo i mi da procenimo te vase uspehe.Ok on je javna licnost i moze da se kritikuje, ali da je totalna neznalica 8 utakmica playoffa mu ponistava sve lose sto je pre toga uradio. Kao sto bi ponistilo da je pre toga bio najbolji a da je usrao playoff.

                              Nikakve informacije nemam u vezi bilo kog igraca a i da znam sigurno ne bih ovde napisao kao sto nisam ni za jednog igraca napisao bilo sta u ovom prelaznom roku.

                              Ako smo od euforije za potpise nekih igraca dosli do toga da smo sada opet neka bezvezna ekipa zato sto nisu potpisali Teo i Jovic, sta da vam radim uvek je tu FMP moze da se pogleda ako ovaj privatan klub familije Covic ne odgovora vasem culu.
                              Uvek mozete i na Mali Kalemegdan da svratite i da trazite pare od sezonske da vam se vrati ako ste prevareni jer ste bili ubedjeni da Teo potpisuje, ili vec neki drugi mamojebac.
                              Brate koliko ti ne znas da prihvatis misljenje koje se ne poklapa sa tvojim.
                              Svaki post ti je sarkastican.
                              I zasto bi se ti kao sto kazes macevao sa bilo kim?
                              Pises svoje misljenje i to je OK.
                              Nema potrebe da ti branis Zvezdu od bilo koga, niti da branis Filipa.
                              1000 puta smo culi argumente ZA i PROTIV.
                              Ako neko napise,, Dal dovodimo tog i tog,, i obrati se licno tebi treba to da postujes jer ocigledno ljudi misle da imas dobre i formacije. Ne treba da odgovaras sarkasticno, da vredjas druge.
                              Ovo je forum zaljubljenika u kosarku. Da nije ne bi,, visili, ovde. Svak od nas voli Zvezdu i zeljan je neke informacije. Puno puta se u toj zelji pretera ali jbg.
                              Na kraju cemo se svi opet nervirati kada Zvezda dobije i nervirati kada izgubi.

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Brate koliko ti ne znas da prihvatis misljenje koje se ne poklapa sa tvojim.
                                Svaki post ti je sarkastican.
                                I zasto bi se ti kao sto kazes macevao sa bilo kim?
                                Pises svoje misljenje i to je OK.
                                Nema potrebe da ti branis Zvezdu od bilo koga, niti da branis Filipa.
                                1000 puta smo culi argumente ZA i PROTIV.
                                Ako neko napise,, Dal dovodimo tog i tog,, i obrati se licno tebi treba to da postujes jer ocigledno ljudi misle da imas dobre i formacije. Ne treba da odgovaras sarkasticno, da vredjas druge.
                                Ovo je forum zaljubljenika u kosarku. Da nije ne bi,, visili, ovde. Svak od nas voli Zvezdu i zeljan je neke informacije. Puno puta se u toj zelji pretera ali jbg.
                                Na kraju cemo se svi opet nervirati kada Zvezda dobije i nervirati kada izgubi.

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                                SVE OK

                                Samobanovacu se do daljneg.

                                Odoh sutra za Grcku i zelim svima vama ugodan ostanak i sto bolji zavrsetak prelaznog roka.

                                Odlazi Tomicu obecao si ekipu do 15.07.2019 a ocigledno u dogovoru sa Covicem si ovo namerno napravio da nam njegov sin bude jedini play.

                                Comment

                                Working...
                                X