Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VeroPre 3-4 god. da,ali iz ove perspektive nisam suguran u tvoju konstataciju.
    Pitanje godina,fiz spreme,povrede,mogucnisti prodaje,vece iskoriscenosti tokom cele sezone,slobodno mesto stranca....a sigurno ne velika razlika u novcu.

    Comment


    • Sta bi sa Grangerom?
      Ja Ročestija obozavam ali ne lezi na ovaj roster

      Comment


      • uhh...da su nam na ovaj roster Dr.Ročesti i Majstor Jović...
        pitali bi mnoge milijunaše ko okreće antenu a ko viče: ''Dooo-bar...!!!''
        tačno kilo i po jura smo kratki i na ovu skupoću.

        i još Filip jebe kao momak sa svojom nekompatibilnošću...da se sliva niz butine.
        sve što je apsolutna suprotnost njegovim odlikama košta cirka par milijona.
        Last edited by Wingwalker; 18-07-19, 01:08.

        Comment


        • Quincya u FMP, ako je bivsi neka se tamo oprosti od dresa ako nije neka zamjeni Fayea sl godine?! A?! Kakav sam menadzer a prihvatio bi mizernu kintu samo da igra.

          Comment


          • Markusa bi ja voleo videti jos jednom kod nas. Bez obzira na fizicku spremu. On ionako ne igra fizicku kosarku
            Takav neki igrac bi prilicno podigao plafon ovom timu.

            Comment


            • Kakav crni Markus, igramo EL ove godine.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Kakav crni Markus, igramo EL ove godine.
                I jeste crn.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Kakav crni Markus, igramo EL ove godine.
                  Pa da. Ja zaboravio da je EL. Nema veze, mozemo mi sa Filipom ođuskati EL
                  Ionako je Filip >>> Markus
                  Kad je Markus uradio zadnju promenu? Nikad. Eto.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    Pa da. Ja zaboravio da je EL. Nema veze, mozemo mi sa Filipom ođuskati EL
                    Ionako je Filip >>> Markus
                    Kad je Markus uradio zadnju promenu? Nikad. Eto.

                    Gde su i sta rade Marko Jaric, Igor Rakocevic, Goran Jeretin, zasto ne i Pedja Stojakovic.

                    Svi veliki zvezdasi za razliku od igraca koji dva puta pada na dopingvtestu kod nas a uspeo je cak i u ligi gde i danas se rekreira padne na tom istom testu.

                    Koliko je neki igrac propao govori c8njenica da angazman trazi preko twitera. Fmp je ozbiljan klub za igraca koji treba da ostane i dalje u lepom secanju za sve navijace a on neka se posveti modelingu ili klabingu. Od k9sarke se hleba neci najesti nazalost po obojicu.

                    Comment


                    • Kakvi su licemeri ovi ljudi kojima Filip smeta, nemam reči. Dno dna

                      Comment


                      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                        Kakvi su licemeri ovi ljudi kojima Filip smeta, nemam reči. Dno dna
                        Jeste, strašno kakvi su licimuri.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                          Kakvi su licemeri ovi ljudi kojima Filip smeta, nemam reči. Dno dna
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Dal je moguce da nam Simon ode u Cedevitu???

                            Comment


                            • Zvao ga Jaka. Takav poziv se ne odbija. Ua Filip Čović!

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Gde su i sta rade Marko Jaric, Igor Rakocevic, Goran Jeretin, zasto ne i Pedja Stojakovic.

                                Svi veliki zvezdasi za razliku od igraca koji dva puta pada na dopingvtestu kod nas a uspeo je cak i u ligi gde i danas se rekreira padne na tom istom testu.

                                Koliko je neki igrac propao govori c8njenica da angazman trazi preko twitera. Fmp je ozbiljan klub za igraca koji treba da ostane i dalje u lepom secanju za sve navijace a on neka se posveti modelingu ili klabingu. Od k9sarke se hleba neci najesti nazalost po obojicu.
                                Ih moras da rusis sneska
                                Markus je sve ono sto predstavlja kosarka. Svako ko je bar jednom uzeo loptu u ruke, kosarkasku igru je zamisljao bas onako kako je Markus igra.
                                Znam ja sve oko testova i zabrana(kao i koliko puta je bio a nije srecom testiran...) ali racunam sazreo je za ovih par godina. Smrsao je u odnosu na mandat kod nas.
                                Uostalom i sad kod nas u timu ima vise igraca koji su padali na doping testu ;)
                                Tu mu je opet Dzenkins, mogu da nastave da telefoniraju

                                Uostalom ovo je prelazni rok i svaka zelja je realna dok se ne zatvori roster. Ovako sam prizivao i Dzenkinsa, koji isto nije bio realan pa sta se dogodilo?
                                Majstor je dosao.
                                Mozda upali i drugi put

                                Comment

                                Working...
                                X