Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra glavobolja izabrati a da ispunjava svih 6 tacaka
    Za takvog treba cifra sa 6 nula

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Za takvog treba cifra sa 6 nula
      Sad sam bas prelistao listu slobodnih igraca iz EL, nema nikoga. Msm Pargo, B. Weber al on je bek... Ladno nema igraca, mozda neki iz EC ili neko katovan iz NBA. Ili sto Ganac kaze Dilejni ako je voljan da se pegla ispod meleon

      Comment


      • Pa ajmo ono sto je najizvesnije da dovedemo... Kalnietis vs Tiodor vs Siva vs Grendzer

        Koji je taj?

        Dilejni je klasa za gore pomenute. On je definitivno prvi izbor ako se uopste razmatra plej za te pare.
        Last edited by Storm; 15-07-19, 21:53.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Pa ajmo ono sto je najizvesnije da dovedemo... Kalnietis vs Tiodor vs Siva vs Grendzer

          Koji je taj?
          Zar Siva nije produžio sa Albom?

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Zar Siva nije produžio sa Albom?
            Nisam u toku. Ako jeste, onda on otpada.

            Comment


            • Znas kako, Kalnietis ti je za bekupa sigurna investicija, on od svega zna po malo, igrao jake utakmice, zna kosarku ali nije bas najjaci razigravac. Steta na ovaj roster njega da gura ali moze proci.
              Tiodor nije los ali nikada ga nisam gledao u sistemu sa glavom i repom. Nizak je a brzinu izgubio, odbrana losa, voli teske suteve, ne znam iskreno, ne uklapa mi sebu onih 6 tacaka sto napisah.
              Siva je Tiodor iz najboljih dana ali sad u finalu lik potonuo e sad zamisli sa pritiskom Zvezde na sta ce da lici...
              Grendzer, pa ima svih 6 tacaka ali brat odavno ne igra na nekom zavidnom nivou, kad je igrao, uzimao je meleon ladno pa mozda i najbolje rjesenje od svih za nas roster ali ostaje pitanje forme.
              Dakle ovo sto si naveo je neki izbor i svaki ispade rizik a para velika, nisam optimista. Rekoh ja dobra glavobolja, al morace Tomic dobar skauting da odradi i odabere onog koji ce mu ispuniti zacrtano.
              Ima li neko da zna kakvih igraca iz EC ekipa, tu bi moglo biti rjesenja dok se nisu obecali nekome inace ako sad ne nadjemo valja nam cekati NBA cut a to nije pametno.
              Last edited by Victor BG; 15-07-19, 21:58.

              Comment


              • Pa onda pare u dzep i cekati kat u nba, ali to znaci da bi tim prosao cele pripreme bez prvog pleja. Bas zajebano...

                Comment


                • Reglend bi mogao da prodje ofanzivno, ali defanziva mu je toliki kriminal da je nekad i ulazak Filipa Covica u igru donosio pomak u odbrani. Lika mrzi da podigne ruku...

                  Comment


                  • Pa to oko pleja je jasno odavno, i ovi daleko bogatiji timovi iz EL se muce da nadju resenja, sjebase sve NBA i Kinezi. Bice jako tesko naci adekvatno resenje sa Evropskim iskustvom, verujem da Tomic i strucni stab nisu voljni da probaju sa nekim preko bare ko do sada nije igrao na starom kontinentu.
                    Mislim da bi Granger bio mozda najbolje resenje ukoliko bi bio dostupan (ne znam kakvi su planovi Baskonije sa njim posle potpisa Henry-ja).
                    Last edited by Borca; 15-07-19, 22:11.

                    Comment


                    • Chris Kramer je interesantan, Aaron Jackson se meni mnogo svidja ali nece taj iz Kine nidje. Da nam Kari pusti Pengosa i da rolamo.

                      Naravno da bi najbolja opcija bio Dilejni ali jedino nekim cudom mislim da moze doci do toga.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Originally posted by nine33 View Post
                        Chris Kramer je interesantan, Aaron Jackson se meni mnogo svidja ali nece taj iz Kine nidje. Da nam Kari pusti Pengosa i da rolamo.

                        Naravno da bi najbolja opcija bio Dilejni ali jedino nekim cudom mislim da moze doci do toga.
                        Sta se desilo sa njim u Barsi, ni blijeda sjenka onog iz Zalgirisa, cuo sam da bi ga se rjesili a koliki mu je ugovor? Kad bi Pesic bio siroke ruke da nam ga prepusti, sjajan igrac.

                        Comment


                        • a da odmorimo malo Dilejnija...ovako sobajle nema razloga da spušta cenu...
                          obzirom na trenutni deficit dvosmernih krštenih plejeva sa EL iskustvom nagaziće ga neki milijunaš neće trepnuti...iako je papren.

                          U dve sezone EL bio je na proseku od 5 asista i za dve u Atlanti otprilike isti skor,
                          samo tamo se to piše 7 asista...jer ih broje ''u patikama''.

                          Kalnietis (600K - Armani) i Roberts (500K - Oly) su u tom segmentu cela klasa ispod...
                          Grendžer rizičan sa povredom.
                          Iz ovog ugla i razlika u ceni je potpuno opravdana.
                          Last edited by Wingwalker; 15-07-19, 23:11.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Sta se desilo sa njim u Barsi, ni blijeda sjenka onog iz Zalgirisa, cuo sam da bi ga se rjesili a koliki mu je ugovor? Kad bi Pesic bio siroke ruke da nam ga prepusti, sjajan igrac.
                            On je u Zalgirisu bio odlican, pravi vodja tima, sto u Barsi nije uspio, nekako kao da je uvijek bio u sijenci Ertela i ostalih igraca. Mislim da bi kod nas uz publiku proradio potpuno, a ugovor sigurno nije mali, ne vjerujem da bi ispod nekih 700,800k pristao.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Znaci protiv Primorske I Buducnosti pred praznim tribinama...

                              Comment


                              • Dati Dilejniju 1,8 mil za 2god ugovor

                                Comment

                                Working...
                                X