Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    corava koka i sl. price
    tako da ono...
    On je odigrao najbolje kad je bilo najpotrebnije. Ne zaboravi polufinale s Partizanom na -11.To ne treba da osporava niko, sto opet ne znaci da je kvalitet za pleja EL Zvezde. Po meni nije ni za drugog, ali da je zasluzan sto uopste igramo EL, itekako jeste.

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Filip Covic se bukvalno raspao u PG, loptu nije mogao da prevede preko pola.
      Samo u cetvrtoj, u trecoj je odigrao korektno.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Pefi je rekao da u ovom trenutku mi nismo realna prica za njega. Zato nek’ ide i igra negde LS ili EC za sitne novce. To je realno, jbg.
        to je pricao dok je bio ubedjen da ce ga himki produziti, zato i kaem da mu ponudu nikako ne bi povecavao ako je uopste i bilo
        FILIPE ODLAZI!!!

        Comment


        • sada prvi put priželjkujem Pefija jer sa njim nema nedoumice...
          ...tako će nas ošišati momački, da će nam i Štime biti nedostupan.

          ja drugo rešenje nemam.
          Last edited by Wingwalker; 21-07-19, 01:04.

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            sada prvi put priželjkujem Pefija jer sa njim nema nedoumice...
            ...tako će nas ošišati momački, da će nam i Štime biti nedostupan.

            ja drugo rešenje nemam.
            Jesil mogao da predpostavis Browna, Gista, Berona, Djenku (ok njega jesi al vise kao vlazan san)... Tako da ja vjerujem da ce Tomic & Co dovesti neku slatkocu na pleju

            Comment


            • Originally posted by Дијаз View Post
              On je odigrao najbolje kad je bilo najpotrebnije. Ne zaboravi polufinale s Partizanom na -11.To ne treba da osporava niko, sto opet ne znaci da je kvalitet za pleja EL Zvezde. Po meni nije ni za drugog, ali da je zasluzan sto uopste igramo EL, itekako jeste.
              Zato sam i pomenuo koku i zrno... Zna on basket, ali nije ni za EC. Nizak i spor. Raspadao se celu sezonu, a kada nikoga nije bilo da igra (ovo je u stvari sustinski problem, a moze da bude i ove godine - zasto je on rezervna opcija), odigrao je, ali je veca verovatnoca bila da nece odigrati. Da je trebalo da se na njega kladi, da li bi se iko kladio? Ne verujem. On ni porsle sezone nije trebalo da bude u KKCZ, a da ne pominjem ovu koja nam predstoji. On je jedva za treceg pleja, ali u stvari nije, jer bi to mesto trebalo cuvati za nekog mladog.
              Last edited by Grof; 21-07-19, 05:22.

              Comment


              • Originally posted by Wingwalker View Post
                sada prvi put priželjkujem Pefija jer sa njim nema nedoumice...
                ...tako će nas ošišati momački, da će nam i Štime biti nedostupan.

                ja drugo rešenje nemam.
                Tu je jedino dobro to sto nam Stime ne bi bio dostupan.
                Ja Pefija ne vidim kao nekoga ko moze da vodi ovaj tim, a skup je. Moje misljenje je da bi trebalo dovesti dva pleja, za otprilike cenu jednog Pefija, ili Jovica (kada su nam vec ti dobri, 'sigurni' plejevi nedostupni). Nekog mladjeg iz USA na visegodisnji ugovor i jednog solidnog sa EU iskustvom.

                Comment


                • Stime je lik,ali nemojte opet njega ako Boga znate!

                  Comment


                  • Kobs bi bio dobar rezervni plej ....

                    Comment


                    • Sve dok Markovic ne potpise negde ne iskljucujem mogucnost da dodje.
                      Nikakav info samo moje misljenje
                      On je bio velika zelja Tomica i u decembru. Preko Lukmana i Glisica su vodjeni razgovori. Istina tada je bio pred otkazom u Himkiju kada je Barcokas bio trener. Kasnije povredom Sveda se sve promenilo.
                      Citao sam njegov interviju da on pregovara sa Himkijem. Medjutim, tu je sada Jovic i Markovic je zvanicno otisao mada je njemu i istekao Ugovor.
                      On ima vrlo skromnu EL sezonu, problem povreda tako da prica kako on moee da ubode neki eksta Ugovor je smesna.
                      Posebno prica da je Markovic skup. Moze on da trazi i 2 miliina ali nece dobiti ni 20% od toga.
                      Svi EL su popunili mesto pleja. Ja ne vidim EL koji bi mogao pokupiti Markovica.
                      Naravno to apsolutno ne znaci da ce kod nas.



                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Stime je lik,ali nemojte opet njega ako Boga znate!
                        Apsolutno. Pravi navijac, dobar lik, ali mi se cini da na ovaj tim ne ide...

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Apsolutno. Pravi navijac, dobar lik, ali mi se cini da na ovaj tim ne ide...
                          ali meni se čini da nije išo ni na onaj tim...
                          Last edited by Wingwalker; 21-07-19, 09:46.

                          Comment


                          • Mitrou Long, Markovic, Stimac i zatvaraj radnju.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Sutra je KZS u 13 casova na malom kalisu gazda se obraca janosti i zvanicno otvara novu sezonu.
                              Izgleda da ce mozda surta biti vise toga poznato.
                              Last edited by ajkisloba; 21-07-19, 11:05.

                              Comment


                              • Laza Kacanski
                                Nemoj da si siguran toliko oko Markovica. Jednostavno imas takve glave koje ubede sebe da nece ni da igraju basket ako im ne dodje ponuda koju oni zele. Seti se Ercega. Lik je pauzirao sezonu jer nije dobio ponudu koju je trazio, a posle toga je i zavrsio karijeru. Barem mislim da je zavrsio jer posle toga nisam ni cuo za njega vise. Naravno Pefi nije Erceg ali je poznat po tim visokim standardima. Doduse dok postoje Turci i Rusi ne mora puno da se brine ako si dobar igrac. Ne znam da li je Markovicu uopste bitna takmicarska kosarka. Ako je legionar za dobar ubod moze da ide na kraj sveta.

                                Comment

                                Working...
                                X