Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bi bas TEO da dodje TEO.

    Comment


    • zvanicno gist potpisao

      Comment


      • Jovic i Zvezda.
        Razlika je oko 250.000 evra
        Pa njemu Bajern nece dati jaci Ugovor od proslogodisnjeg., Makabi ima Woltersa i Vilbekina, NBA je menadzerska patka.
        I gle njemu malo 500.000 od Zvezde.
        Nasi igraci se zestoko precenjuju

        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Ma dati mu rok ako hoce hoce, ako nece naci ce se vec neko.

          Comment


          • Ja i nisam toliko za Jovica zbog njegovih ledja. Samo nam treba da ne moze da igra u najvaznijem delu sezone.

            Comment


            • Cek malo, covjek ima potpuno pravo da zahtjeva novac u onoj mjeri za koju smatra da vrijedi i da moze da uzme. Mi smo ti koji odlucujemo. Njemu ako nasa ponuda nije odgovarajuca, pa nema problema, to je biznis. Naci ce se nesto drugo (u ovom slucaju za 500k moze svasta).
              Eventualni problem je sto bi morali da cekamo septembar pa da neko snizi potrazivanja i prosli bi pripreme bez prvog pleja sto je malo tezi put za uigravanje ekipe.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Cek malo, covjek ima potpuno pravo da zahtjeva novac u onoj mjeri za koju smatra da vrijedi i da moze da uzme. Mi smo ti koji odlucujemo. Njemu ako nasa ponuda nije odgovarajuca, pa nema problema, to je biznis. Naci ce se nesto drugo (u ovom slucaju za 500k moze svasta).
                Eventualni problem je sto bi morali da cekamo septembar pa da neko snizi potrazivanja i prosli bi pripreme bez prvog pleja sto je malo tezi put za uigravanje ekipe.
                Pa i Jovic ti nece pripreme proci ako bi kojim cudom potpisao, jer se ocekuje da ide na SP koji se ako se dodje do finalnih borbi trajati do 15.09.2019. Ista prica i sa jos nerealnijom opcijom Teodosica.

                Comment


                • Spakuj Malkoma u Sredini, i onako SVEVISNJI casti...Pa kad je bal...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Spakuj Malkoma u Sredini, i onako SVEVISNJI casti...Pa kad je bal...

                    On ako se odluci je samo da se otkaci nasih cigana koji su se nakacili na njegov twiter sa smaranjem come to red star bro.
                    Ponekad novac nije primaran.

                    AJde LosmiSK izlistaj pozicije playeva u EL , ko su nam konkurenti, ko jos nije pokrio poziciju playa pa da vidimo ko je jos na trzistu i gde su prazna mesta.

                    Sta tvoj Bayern planira ako vec Jovic im nije u planovima. Sta kazu njihovi forumasi, koga oni vide kao glavnog dirigenta na parketu.

                    Comment


                    • Citah i ja za to neslaganje nase ponude i Joviceve potraznje. Sto je nekako i logicno.
                      Ja i dalje mislim da bi na ovaj tim najbolje legao Malcolm Delaney. Ne znam koliko kosta (mislim pretpostavljam koliko cim pregovara sa CSKA) ali eto sad kad sam rekao nekako mi lakse
                      Uostalom da je neko na pocetku prelaznog roka rekao da ce u KKCZ igrati istovremeno Dzenkins, Braun i Gist ja bi mu odmah rekao da je lud. Malcolm Delaney je tu samo da se napravi poker asova.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan9 View Post
                        Citah i ja za to neslaganje nase ponude i Joviceve potraznje. Sto je nekako i logicno.
                        Ja i dalje mislim da bi na ovaj tim najbolje legao Malcolm Delaney. Ne znam koliko kosta (mislim pretpostavljam koliko cim pregovara sa CSKA) ali eto sad kad sam rekao nekako mi lakse
                        Uostalom da je neko na pocetku prelaznog roka rekao da ce u KKCZ igrati istovremeno Dzenkins, Braun i Gist ja bi mu odmah rekao da je lud. Malcolm Delaney je tu samo da se napravi poker asova.
                        Diljeni je cenovno rang Teodosica i mozda pored Teodosica i Rodrigeza najjace ime na trzistu kao slobodni agent.

                        Nadam se da LosmiSk izvlaci sada trenutno stanje rostera po Evropi, i koji tim je jos u potrazi za prvim playom.
                        Moramo biti realni da top playevi ne gledaju u pravcu Asvela, Zenita, Zalgirisa, Bayerna, gledaju samo gornji dom timove.

                        Comment


                        • A Tajler Enis? Brat Dilanov...može li on?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            On ako se odluci je samo da se otkaci nasih cigana koji su se nakacili na njegov twiter sa smaranjem come to red star bro.
                            Ponekad novac nije primaran.

                            AJde LosmiSK izlistaj pozicije playeva u EL , ko su nam konkurenti, ko jos nije pokrio poziciju playa pa da vidimo ko je jos na trzistu i gde su prazna mesta.

                            Sta tvoj Bayern planira ako vec Jovic im nije u planovima. Sta kazu njihovi forumasi, koga oni vide kao glavnog dirigenta na parketu.
                            Nemamo para jbga, bice losiji tim nego prosle sezone. Sta da se radi. MOzda Bray zablista, mozda ne..kockamo se

                            Ma koji Jovic nece 500k..Ceka se Teo i milionce, pa ce onda Jovic ako ovaj odbije..Preliva sa svih strana, pitanje je samo dal hoce Teo da se cima za MILIONCE..

                            Nema Bayern, najveca plata ce biti 500k, cak je i Koponen prihvatio manje uslove, razume momenat u kojem se nalazimo..kaze ocekuje trofeje i to je dovoljno..novi ugovor je valjda 350k xD
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ewe ovako cemo dati mu 500k ali mora da garantuje da moze izgurati celu sezonu a ne 3 meseca igram pa me bole ledja i pauza.

                              Comment


                              • https://www.eurohoops.net/en/tradema...sfers-2019/18/

                                Evo pa listajte po ekipama, doduse koji dan su zaostatku.
                                Nasi zidaru su cekali da prodje ponoc da objave za Gista, ipak se nedeljom ne radi a i crveno slovo.

                                Comment

                                Working...
                                X