Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Naravno, to bi bila umetnost i poezija u jednom. Samo mislim da nam nisu bili potrebni Dzenkins ili Beron, pre bih mesto njih dodao npr Jovica. Plej je jako bitno mesto u timu,a mi tu lelemudamo.Tu mislim na EL, u ABA cemo pustiti hobita da ih rastrga..
    Djenka i Beron mogu da ispomazu na pleju ,Djenka vise od Berona ,Davidovac je najbolje partije i pruzao u EL na poziciji 1 ....ja bi sa Jowicem i Woltersom bio prezadovoljan ...tako neka kombinacija ...ali evidentno je da ce se dovoditi samo jedan plej ....

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      Djenka i Beron mogu da ispomazu na pleju ,Djenka vise od Berona ,Davidovac je najbolje partije i pruzao u EL na poziciji 1 ....ja bi sa Jowicem i Woltersom bio prezadovoljan ...tako neka kombinacija ...ali evidentno je da ce se dovoditi samo jedan plej ....
      Ma bice Hobit drugi plej. Davidovac nista nije pokazao u EL da bi mogao igrati drugog pleja, mozda sekundarnog pleja. Beron nece moci da prevede loptu, mozda kao sekundarni plej isto. Djenka bi mogao biti plej neki 2/1 ali mu nije vokalno i ne moze dati svoj neki maximum tu...Niko ne uzima beka da mu igra pleja...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ma bice Hobit drugi plej. Davidovac nista nije pokazao u EL da bi mogao igrati drugog pleja, mozda sekundarnog pleja. Beron nece moci da prevede loptu, mozda kao sekundarni plej isto. Djenka bi mogao biti plej neki 2/1 ali mu nije vokalno i ne moze dati svoj neki maximum tu...Niko ne uzima beka da mu igra pleja...
        Davidivac je kod Alimpija igrao pleja i bio odlican !....Filip ce igrati naravno koliko bude dozvoljavap trener ,bice nam dobar za Abu i za domacicu ...

        Comment


        • Sipa se u Partizan, sipa se u Zvezdu, sipa se u Buducnost. U cemu je frka? Fora je sto od nabrojanih Zvezda jedina sposobna napraviti odredjeni broj igraca i prodati kroz Fmp sto je najveci pljs i razlika ovog tima.

          Ostoja je najavio za 25% veci budzet dakle imace i Partizan 3 mil od drzave MINIMUM. Sada sto mi mozemo vise da uzmemo prodajom igraca, prodajom sezonskih, jednokratnih ulaznica, generalno boljim marketingom, to je druga stvar.

          Mi jesmo zadrzali okosnicu tima, doveli Djenku koji je imao solidnu ulogu u Himkiju ali isto tako Braun i Kuz su macka u dzaku. Godinu dana bez ozbiljnog basketa je sve samo ne sigurnost. Gist ako dodje je dobra cena i kvalitet i tu nema price. Ovaj tim ima vrednost trenutno, 3.5-3.8 bez pleja za plate.

          Nemojte samo te price u nas se sipa a ostali sirotinja. Zvezda sa Fmp kao filijalom i armijom navijaca ima najveci potencijal da zaradi kes sve ostalo je sviranje kurcu.

          Comment


          • Originally posted by From downtown View Post
            Sipa se u Partizan, sipa se u Zvezdu, sipa se u Buducnost. U cemu je frka? Fora je sto od nabrojanih Zvezda jedina sposobna napraviti odredjeni broj igraca i prodati kroz Fmp sto je najveci pljs i razlika ovog tima.

            Ostoja je najavio za 25% veci budzet dakle imace i Partizan 3 mil od drzave MINIMUM. Sada sto mi mozemo vise da uzmemo prodajom igraca, prodajom sezonskih, jednokratnih ulaznica, generalno boljim marketingom, to je druga stvar.

            Mi jesmo zadrzali okosnicu tima, doveli Djenku koji je imao solidnu ulogu u Himkiju ali isto tako Braun i Kuz su macka u dzaku. Godinu dana bez ozbiljnog basketa je sve samo ne sigurnost. Gist ako dodje je dobra cena i kvalitet i tu nema price. Ovaj tim ima vrednost trenutno, 3.5-3.8 bez pleja za plate.

            Nemojte samo te price u nas se sipa a ostali sirotinja. Zvezda sa Fmp kao filijalom i armijom navijaca ima najveci potencijal da zaradi kes sve ostalo je sviranje kurcu.
            Napisah post, pa sam nekako uspeo da izbrisem...
            Davnih dana, kada je KKP bio jedini moguci ucesnik EL (ili kako god se to tada zvalo) sam pisao da su oni to, samo zato jer ostali ne mogu i da hoce. Imali su tada pristup svim domacim talentima, formiranim igracima i strancima kojima je trebalo dokazivanja. Cak i tada je moralo da bude disciplinovanje sudija, otimanja igraca i ucenjivanja igranjem u nacionalnom timu (ovo poslednje ne znam, ali se cesto spominje) da bi se pobedjivalo. To je i normalno, jer ne igra uvek novac... Pisao sam da ce se onog trenutka kada ucesce u EL bude na osnovu plasmana, KKCZ ravnopravno umesati. Tako je i bilo, a ostalo je istorija.
            Naravno da sve ide u ciklusima, tako da smo mi dozvolili sebi da ne uzmemo Kicu (koji je nas navijac) da ne gusi nekog tadasnjeg igraca cijeg se imena i ne secam vise, nismo uzeli Praju jer smo imali Ducija (bio pri kraju karijere...), oni Divca 'uzeli' sa nasih priprema, Sale je bio netalentovan, iako mu je tata bio nas trener...
            Tako da i oni i mi dobijamo pare, a pravilno bi bilo da se deli na osnovu uspeha iz protekle sezone i tamicenja u kojima se nastupa u sadasnjoj. Naravno, ima i do uprava i nacina rada (FMP), sposobnosti... Koliko god mi to ne voleli (ili voleli), NC je za sve 'sportske' kosarkaske radnike doktor (kosarkaskih menadzment) nauka, ukljucujuci i bivse kosarkase, a i one slucajno (partijski) zalutale...
            Last edited by Grof; 07-07-19, 15:35.

            Comment


            • Originally posted by Grof View Post
              Napisah post, pa sam nekako uspeo da izbrisem...
              Davnih dana, kada je KKP bio jedini moguci ucesnik EL (ili kako god se to tada zvalo) sam pisao da su oni to, samo zato jer ostali ne mogu i da hoce. Imali su tada pristup svim domacim talentima, formiranim igracima i strancima kojima je trebalo dokazivanja. Cak i tada je moralo da bude disciplinovanje sudija, otimanja igraca i ucenjivanja igranjem u nacionalnom timu (ovo poslednje ne znam, ali se cesto spominje) da bi se pobedjivalo. To je i normalno, jer ne igra uvek novac... Pisao sam da ce se onog trenutka kada ucesce u EL bude na osnovu plasmana, KKCZ ravnopravno umesati. Tako je i bilo, a ostalo je istorija.
              Naravno da sve ide u ciklusima, tako da smo mi dozvolili sebi da ne uzmemo Kicu (koji je nas navijac) da ne gusi nekog tadasnjeg igraca cijeg se imena i ne secam vise, nismo uzeli Praju jer smo imali Ducija (bio pri kraju karijere...), oni Divca 'uzeli' sa nasih priprema, Sale je bio netalentovan, iako mu je tata bio nas trener...
              Tako da i oni i mi dobijamo pare, a pravilno bi bilo da se deli na osnovu uspeha iz protekle sezone i tamicenja u kojima se nastupa u sadasnjoj. Naravno, ima i do uprava i nacina rada (FMP), sposobnosti... Koliko god mi to ne voleli (ili voleli), NC je za sve 'sportske' kosarkaske radnike doktor (kosarkaskih menadzment) nauka, ukljucujuci i bivse kosarkase, a i one slucajno (partijski) zalutale...
              Sećanje nije baš pouzdana kategorija ali u to vreme Moka i Duci su bili nezamanljivi... bio je tu i Goran Rakočević , Igorov otac.

              Naši su tada uzeli Živkovića umesto Kiće... Praju, koga je doveo njegov Mostarac Vučinić naši nisu prepoznali kao talentovanog[emoji1]

              Tako je nastao kkp koji pre toga nije bio ništa naročito, čak je jedne sezone ispao iz lige

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Rad klupskog marketinga je suplja prica. U klub koji igra el treba da se sipa. Ostaje nejasno zasto se nije sipalo 2017. Kad je f4 bio u bg, pa smo morali da razjebemo ceo tim i dq dovodimo raspale koledz bojse i trenera siljokurana.

                Comment


                • @Grof
                  Sale nije bio netalentovan, nego nije bilo mesta na poziciji.

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Rad klupskog marketinga je suplja prica. U klub koji igra el treba da se sipa. Ostaje nejasno zasto se nije sipalo 2017. Kad je f4 bio u bg, pa smo morali da razjebemo ceo tim i dq dovodimo raspale koledz bojse i trenera siljokurana.
                    Nasuto je i tad, samo sto si imao pad priliva novca sezonu dvije prije te (kad he bato izasao) a imao si pakleno skup roster. Rupa od 2m je morala da se sanira da bi dobio dozvolu ucesca u EL pa smo nekim fiktivnim troskovima jedva namakli minimalan budzdet u koji je upao Pero Antic, Rocesrie, Feldin.
                    Sad je drasticno bolje, vise je sponzora doveo Covic, drzava malo pojacala i sad imas slican budzet kao sa Radonjicem u poslednjoj sezoni stim da cemo ga i preci sa PG igracem a bonus je sto je budzet realan.
                    Koliko cemo ga pokriti ili mozda cak biti u plusu zavisi od rasprodatih Arena i dresova kao i sezonskih. Procjena menadzmenta da mozemo max do 500k jos da idemo.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      @Grof
                      Sale nije bio netalentovan, nego nije bilo mesta na poziciji.
                      Sto Samo Zvezda napisa, secanje nije pouzdana kategorija, ali mislim da smo mi Saleta 'odbacii' u ranom periodu.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Tako je nastao kkp koji pre toga nije bio ništa naročito, čak je jedne sezone ispao iz lige

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                        A onda je taj isti Kica, ali kao direktor, napravio (opravio / popravio) KKP sa Danilovicem, Divcem, Saletom i Paljom... Eto, tako jedna losa odluka promeni istoriju. Videcemo kako ce biti nadalje.

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          A onda je taj isti Kica, ali kao direktor, napravio (opravio / popravio) KKP sa Danilovicem, Divcem, Saletom i Paljom... Eto, tako jedna losa odluka promeni istoriju. Videcemo kako ce biti nadalje.
                          Prvo igrački... On i Praja su bili najbolji igrači toga doba u Evropi ne samo u Jugoslaviji . Sipali su sa svih strana, bez milosti

                          Sale nije prošao kao klinac i otišao je u kkp

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • https://scontent.fbeg2-1.fna.fbcdn.n...72&oe=5DB55614


                            NAS PLEJMEJKERSKI PAR ZA SEZONU 19/20!!!



                            https://www.facebook.com/vestizvezdi...&__tn__=EEHH-R
                            Last edited by ajkisloba; 07-07-19, 17:16.

                            Comment


                            • Kad smo kofd propustenih igraca, Grba je pricao da je i on trebao da predje kod nas, ali ga nismo prepoznali, pa je produzio do kkp.

                              Comment


                              • Jedva cekam da pocne sezona! Ziv nisam da vidim na sta cemo liciti. Da mi je znati ko je najblizi za prvog pleja, tu ce dosta zavisiti od izgkeda ekipe. Beton na svakoj poziciji osim PG osim ako djenka ne uzme neki pik sa Zemarom da zavrti ili doda Stratosu na ISO... U sustini mnogo slatka ekipica.

                                Comment

                                Working...
                                X