Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Je li to Teo vidjen u prostorijama kluba?
    Lazan profil ako mislis na Miskov tvit.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Ma Storm sto je napisao gore.

      Ne volim takve stvari uopste, ili kaži ili ćuti, nemoj da intrigiras ljude.

      Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ako mu Makabi stvarno nudi 3meleona, ne znam koliko bi i bilo relevantno da je otisao u klub da vidi ljude.....

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Ja ne znam da li vas je vrucina udarila i ove kasne sate ali ajde vise ohladite sa upisima da ce FC3 biti prvi play, ja razumem hejt ali ne pravi se ovakva ekipa sa ovakvim imenima da bi FC3 igrao prvog playa.

          Laku noc
          Mislim da je ovo suština onoga sto možemo da očekujemo. I siguran sam da ćemo svi biti veoma zadovoljni

          Comment


          • hteo bih negde da te vidim kao slucajno
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Prvo i osnovno Covic ne drzi sastanke sa igracima na Malom Kalemegdanu, a pogotovo ne sa buducim igracima.
              Svi sastanci se odrzavaju u Basket Landu na Cukarici.

              Ali zanimljivo je procitati takve upise da Milos Teodosic posle obilaska penzosa na Kalisu kako igraju sah, produzi laganim korakom do prostorija da sazna detalje nase ponude.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Prvo i osnovno Covic ne drzi sastanke sa igracima na Malom Kalemegdanu, a pogotovo ne sa buducim igracima.
                Svi sastanci se odrzavaju u Basket Landu na Cukarici.

                Ali zanimljivo je procitati takve upise da Milos Teodosic posle obilaska penzosa na Kalisu kako igraju sah, produzi laganim korakom do prostorija da sazna detalje nase ponude.
                Poslednja informacija
                Milos Teodosic strajkuje gladju ispred prostorija kluba na Kalemegdanu sa zahtevom da potpise Ugovor sa Zvezdom.

                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Mimo ovoga mene bas zanima gde ce otici. Mozda mu je bolje da saceka svetsko, cena mu je u padu dosta. Mada iskreno bolje da se vrati kuci i zavrsi karijeru ovde kako dolikuje. Da lozenje bude na vrhuncu, znam da su pare u pitanju ali mi deluje kao da se mrcvari. Taman da ode u legndu cigana zauvek, ovako ce ga brzo ljudi zaboraviti
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Poslednja informacija
                    Milos Teodosic strajkuje gladju ispred prostorija kluba na Kalemegdanu sa zahtevom da potpise Ugovor sa Zvezdom.

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                    Fake news

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Prvo i osnovno Covic ne drzi sastanke sa igracima na Malom Kalemegdanu, a pogotovo ne sa buducim igracima.
                      Svi sastanci se odrzavaju u Basket Landu na Cukarici.

                      Ali zanimljivo je procitati takve upise da Milos Teodosic posle obilaska penzosa na Kalisu kako igraju sah, produzi laganim korakom do prostorija da sazna detalje nase ponude.
                      Sedim u Skadarliji i momci za stolom pored pricaju o Teodosicu i Zvezdi. Prosto se lozimo, nije da nije. Ja se prvi lozim da mi cak i ta prica o ponudi na 1,5 M za dve godine deluje realno. Jutros sam mislio da sam samo ja cuo, ali sad vidim da prica ide po celom gradu. Imamo pravo da se lozimo. Mozda se nesto izrodi iz tolikog lozenja.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Prvo i osnovno Covic ne drzi sastanke sa igracima na Malom Kalemegdanu, a pogotovo ne sa buducim igracima.
                        Svi sastanci se odrzavaju u Basket Landu na Cukarici.

                        Ali zanimljivo je procitati takve upise da Milos Teodosic posle obilaska penzosa na Kalisu kako igraju sah, produzi laganim korakom do prostorija da sazna detalje nase ponude.
                        Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Poslednja informacija
                        Milos Teodosic strajkuje gladju ispred prostorija kluba na Kalemegdanu sa zahtevom da potpise Ugovor sa Zvezdom.

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                        Ma ono možda Jelisaveta lupila šakom o astal i rekla neću ja da budem s tobom bliska ako odeš na bliski, Beograd je Evropa, noćni ćivot na Balkanu bio je ko sred Pariza!!! I on jadan kud će šta će, odluči da ode na fuka te on zamoli Čovaru da ga primi.
                        E tu se ovaj matori uskopistio jer mu junior neće onda igrati, pa zatego uslove te mora da plaća treninge, te da igra maksimum 7' 30'', te da mora da prepusti mesto prvog pleja Junioru i tako. Preznojio se Jelisavetin pa sve šara nogom po tepihu i šmrca...šta će biti ne zna se ali će se saznati.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Stiže Teo

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Sedim u Skadarliji i momci za stolom pored pricaju o Teodosicu i Zvezdi. Prosto se lozimo, nije da nije. Ja se prvi lozim da mi cak i ta prica o ponudi na 1,5 M za dve godine deluje realno. Jutros sam mislio da sam samo ja cuo, ali sad vidim da prica ide po celom gradu. Imamo pravo da se lozimo. Mozda se nesto izrodi iz tolikog lozenja.

                            Cek cek, cuo si pricu da mi njemu nudimo 1.5 za dve godine, a videli smo javno da mu Makabi nudi toliko za godinu dana?

                            Nadam se da je izvor isti onaj koji je rekao da se Covicu svidja onaj iz Utah i da ce doci?
                            Last edited by Šarac; 04-07-19, 14:55.

                            Comment


                            • Ako za 1,5 mil ne dodje u voljeni klub odričem ga se preko pan erotike!

                              Comment


                              • Znas kako kazu ovi sto se peru od gresaka, prelazni rok je ziva stvar...

                                Videcemo sta ce biti,jasno da prvi plej mora biti alfa i omega, lider..Sad cemo videti ko ce biti.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X