Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislio odbrana, lepote mi.

    Comment


    • Siva je odlican plej u najboljim igrackim godinama. Meni samo nije jasno zasto ga se Alba tako lako odrekla u sezoni kad igraju EL?

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ja mislio odbrana, lepote mi.
        Ne, brzina.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Onda nek se prijavi za trku na 100 metara.

          Nek razigra nešto i nek brani lepo, jer mi nikada nismo bili napadački tim.

          Ume da pogodi iz bloka, 10 pts po meču očekujem u proseku, ali će npr. Ljulj da ga siluje, mada koga Ljulj pa ne siluje danas.

          Kad budemo igrali protiv Reala, ako nam ovo bude izbor na kečevima, i Ljulj i Kampaco ako budu tamo udri krst, odn. plus poena.
          Last edited by Brajkula; 02-07-19, 19:25.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Onda nek se prijavi za trku na 100 metara.

            Nek razigra nešto i nek brani lepo, jer mi nikada nismo bili napadački tim.

            Ume da pogodi iz bloka, 10 pts po meču očekujem u proseku, ali će npr. Ljulj da ga siluje, mada koga Ljulj pa ne siluje danas.

            Kad budemo igrali protiv Reala, ako nam ovo bude izbor na kečevima, i Ljulj i Kampaco ako budu tamo udri krst, odn. plus poena.
            Bili smo ove godine napadački tim , i uopšte nemaš više nijedan tim u Evropi na EL nivou da igra hrkljuš od košarke, zato kažem da živiš u prošlim vremenima.
            To naravno ne znači da se ne igra odbrana ali u skladu sa tim kako sama igra nameće i sudijski kriterijum koji sve više (i s pravom) štiti elitne napadače. Jer je to vrhunski skill koji neki igrač može da poseduje na što više različitih načina da postigne koš, i to je lepota igre. Lepo je videti kada neko čisto odbrani koš ili rampa ali se napad uvek više cenio, a danas pogotovo.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Jeste svi napadački timovi dok ne dođu utakmice kada se odlučuje, kad ono.....gle kakvu odbranu igra CSKA, gle kakvu odbranu igra Real, Barsa....to je klasično nepoznavanje sporta.

              I ja više volim da gledam kad je lepršavo, ali kad gledam Zvezdu više volim kad gledam Zvezdu da pobeđuje....nekom napadačkom, lepršavom igrom teško da ćemo nešto puno uraditi.

              I da....nismo mi ove godine napadački tim, sama činjenica da smo rivale u najbitnijim utakmicama dobijali sa +25 znači da smo kidali u odbrani pre svega.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Jeste svi napadački timovi dok ne dođu utakmice kada se odlučuje, kad ono.....gle kakvu odbranu igra CSKA, gle kakvu odbranu igra Real, Barsa....to je klasično nepoznavanje sporta.

                I ja više volim da gledam kad je lepršavo, ali kad gledam Zvezdu više volim kad gledam Zvezdu da pobeđuje....nekom napadačkom, lepršavom igrom teško da ćemo nešto puno uraditi.

                I da....nismo mi ove godine napadački tim, sama činjenica da smo rivale u najbitnijim utakmicama dobijali sa +25 znači da smo kidali u odbrani pre svega.
                Koje su to utakmice odlučile, rođeni? Efes smlatio Fener, a potom CSKA ih dobio isto ofanzivnom rapsodijom gde su pogodili 14 trojki, postigli 91 poen, primili 83 (baš su se naradili u odbrani.)
                Ili prošle godine još jedan primer kako je Real pobedio Fener u finalu 90:84.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ako se sećaš mečeva, pogotovo npr. ovog finala, jasno ti je kakvu je CSKA odbranu odigrao, pa i Efes...dobar broj tih trojki je bio iznuđen, kad ne prođe prvobitan napad obzirom da su se suprotni dobro postavili, pa preko ruke, iz driblinga i tsl.

                  EL je uvek uzimala ekipa koja je najviše kidala u odbrani, pogotovo kad dođe F4, gde su svi ofanzivno zverišta.

                  Comment


                  • Sad sam upravo pokazao da su poslednje dve sezone uzimale ofanzivne perpetuum mobile mašine od timova.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Sad sam upravo pokazao da su poslednje dve sezone uzimale ofanzivne perpetuum mobile mašine od timova.
                      Sto mi nismo i vjrv nikada necemo biti. Nasa sansa ce uglavnom biti hrkljus od faulova i opasno dobro sutersko vece. Nemamo mi para da siljimo patku sa najjacima.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Sto mi nismo i vjrv nikada necemo biti. Nasa sansa ce uglavnom biti hrkljus od faulova i opasno dobro sutersko vece. Nemamo mi para da siljimo patku sa najjacima.
                        Shvati da je vreme igranje košarke na taj nepovratno otišlo. Imao si 16, a od ove godine 18 timova koji će igrati bržu, gledljiviju, efikasniju košarku i nakon ove sezone ne sumnjam da će Tomić naći način da se prilagodi takvoj igri, pokazao je da može da nađe iskope od igrača i to baš u ofanzivnom smislu. Svi spominjemo Barona, a šta je Stratos? Umetnik igre pod obručima, bog koji prvo izmisli teren, protivnika pa onda način na koji će postići koš.On i KC su kraljevi iso košarke, KC se vraća posle povrede ali svaki njegov pokret vrišti Košarkaaa!
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Stratos kralj ISO kosarke, nemoj jbti Dekkarde..Xd
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Mozzart pise da Tomic zeli Gista

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Posle ove izjave sam ubeđen da nisi gledao nijednu Zvezdinu utakmicu ove sezone, a i nijednu Stratosovu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Mozzart pise da Tomic zeli Gista

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                                Klasicna glupost po meni, zar ne? Msm nema logike....

                                Comment

                                Working...
                                X