Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Kada potpises visegodisnje ugovore ti to ukalkulises kao trosak koji si preuzeo u ovoj godini, stim sto ga razvlacis na tri godine, npr, Lazic, ti ove godine mu moras isplatiti godisnji ugovor, ali u knjigodstvu sti stoji ugovor za Lazica u iznosu od 450.000 , znaci za 150 veci nego u tekucoj sezoni.
    Ovo nisam bas najbolje razumeo.... ostalo OK.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Cekaj, Braunova plata je 300k? U Junu smo uzeli Brauna za 300k, svaka cast. To je vec ozbiljan potez...Ovde ako dodje Vanamejker, reci ce da igra za 400k..

      Ako je tako, skidam kapu xD
      Ja napisah to pre neko vece, ti si isilivao tastaturu sa raznim emotkoima sprdajuci se samno,ja stvarno ne vidim potrebu da bilo sta ovde spinujem a 31 osoba cula tu cifru plus ljudi koji su bili na UO isto culi.

      Kao sto se vec pisalo da smo Jovicu ponudili milion za dve godine. Jovic ili neko treci je pokazatelj da je klub spreman da izdvoji i tu cifru za tu poziciju stoga ce i budzet za plate ove sezone biti najveci u istoriji ( AV LIKES THIS), ali oko 4 miliona u bruto iznosu sa strucnim stabom. Do sada je najveci bio 3.2 u poslednjoj sezoni DR.

      Osnov za pokrivanje ovog budzeta je u garantovanim sponzorima od blizu 2.8 miliona plus regularni prihodi, naravno receno je na skupstini da sutra mogu se prodati Dobric, Davidovac, Ojo i Simanic, ali da je odluka kluba da se ne prodaju u ovoj sezoni i da ce posle igranja EL cena moci samo da ide gore . Naravno nista nije sigurno i uvek moze neka bezobrazna ponuda da se pojavi ali nije po svaku cenu prodaja.
      I da javno je receno da se zeli napasti TOP jer je sportski ali ne mozes da garantujes i sam ulazak.

      Uostalom imas intervju Tomica koji je danas izasao ima i njegova izjava sta mu je plan i koliko i na koje igrace racuna ove sezone.

      P.S

      Ako je negde izasao snimak sa ove trenerski klinike koja je odrzana neka podeli sa nama ovde ,

      Hvala unapred.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ovo nisam bas najbolje razumeo.... ostalo OK.
        .
        Vise je to za ljude koji se bave knjigovodstvom, mi po zavrsnom racunu smo u minusu jer se racuna period 01. do 31.12, a EL racuna period JUN JUN i tu smo pozitivni sto nam je jedino i bitno.

        Komplikovano je malo ali ne znam ni ja sto sam vezao visegodisnje ugovore sa godisnjim budzetom, zanemari jer .

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Ovi nam svaki dan dovode po 1 igraca

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
          Sta bih dao nam se vrati David PIck ovi ubise koliko nam dovedose igraca podseti jel pogodise za ijednog naseg igraca?

          Comment


          • Ovo je bilo isti dan (pre podne, klub je objavio nesto kasnije) oko Brauna

            https://twitter.com/AroundRumors/sta...30812306251776
            Last edited by Borca; 30-06-19, 20:04.

            Comment


            • Originally posted by Borca View Post
              Ovo je bilo isti dan (pre podne, klub je objavio nesto kasnije) oko Brauna

              https://twitter.com/AroundRumors/sta...30812306251776
              Istina

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                .
                Vise je to za ljude koji se bave knjigovodstvom, mi po zavrsnom racunu smo u minusu jer se racuna period 01. do 31.12, a EL racuna period JUN JUN i tu smo pozitivni sto nam je jedino i bitno.

                Komplikovano je malo ali ne znam ni ja sto sam vezao visegodisnje ugovore sa godisnjim budzetom, zanemari jer .
                Ako će ove sezone da budžet optereti Lazićev ugovor, iduće sezone i one tamo iza neće po toj logici i budžetska sredstva će biti rasterećena za taj iznos.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Wroten i zatvaraj radnju!

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Wroten i zatvaraj radnju!
                    Teski kamenjar
                    Nije on ni senka onog igraca pre povrede

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      Budimo realni,totalni smo sirotani za El drustvo
                      Mirotić 70mil,Higins 10 mil,Slukas,Datome,pitaj boga koliko. . .za nas je uspeh da oformimo ekipu koja moze da se domogne 10 pozicije,to bi bio vrhunski rezultat!
                      Ali da se opet uzme Aba to je najbitnije!
                      I Zalgiris je bio sirotan pa su otisli na F4 , imas mali milion primera u sportu gde mnogo jeftiniji timovi pobedjuju , a ako tako mislis ne znam sto gledas EL ti samo gledaj ABA i navijaj da udjemo u EL u kojoj opet nemamo sanse nikakve jer smo sirotani, ili ipak navijas da ovde dodju neki veliki klubovi da bi ih gledao .

                      Comment


                      • @ Šarac.Mislim da si ti u pravu ali si se donekle pogrešno izrazio.Napominjem da ja ne znam tačne cifre ni plata ni budžet ali kada potpišeš ugovor ti si se zadužio za ugovorenu sumu.Knjigovodstvo ne zanima na koliko godina je ugovor.Ako si ti na primer potpisao Lazića za 450000, tvoj dug 31.12.2018 je 450000- isplaćeno do tada.To ti stoji u knjigama.ne vezano što 300000 isplaćuješ naredne 2 godine.31.12.2019 ti ćeš za njega dugovati nešto manje od 300k( sezona 18-19 i deo koji si isplatio za sezonu 19-20 do 31.12.). Tako funkcioniše sistem.Isto je na primer ako ti digneš kredit od 50000 na 20 godina.ti si opterećen te godine 50000+ kamata iako te godine treba da platiš 3000.ponavljam da ne znam cifre vezane za klub ali ovako sistem funkcioniše.moguće je da EL zanima presek jun-jun.

                        Comment


                        • Nope... dug na 31.12 obuhvata sve plate igraca koje se odnose na tu godinu, bez obzira kada su isplacene. Mogu da se isplate i sledece godine... ali plate od januara do decembra se iskazuju u izvestaju za tu godinu. Trosak nije vezan za cash flow.

                          Takodje kada potpises visegodisnji ugovor, za finansijski izvestaj su merodavne samo plate koje pripadaju toj godini. Ugovorene plate narednih godina ce biti iskazane u finansijskim izvestajima tih narednih godina bez obzira kada se one stvarno isplate.

                          Comment


                          • Ovaj Brandon Paul je 2, nije kombo. Tako da pisi dezinformacija.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Teski kamenjar
                              Nije on ni senka onog igraca pre povrede

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                              Sumnjam da si ga pratio u NBA, ali ajde. Ono sto cu ti reci da je lik napadacki medju najboljim bekovima u Evropi. Lik je lud, prebrz i tako povredjen za Evropu.On za 19m u igri daje 15p i 5 asistencija. Procenti mu nisu nesto, ali je napast. Mislim da verovatno nije za nas, ne zbog igre, vec zbog glave..Nesto nisam siguran da je previse druzeljubiv ali ne znam, nagadjam.

                              Samo reci da je kamenjar je smesno, da je onaj igrac iz NBA, sad bi verovatno mlatio neki ugovor od 10-15m po godini, ako ne i vise. Za ovu nasu bedu je zver, bukvalno. Samo po meni je tu neki problem u glavi, verovatno..Malo je igrao za Kalev, malo minuta, pa ne znam sta mu je ) a mislim da je i zapalio ranije..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sumnjam da si ga pratio u NBA, ali ajde. Ono sto cu ti reci da je lik napadacki medju najboljim bekovima u Evropi. Lik je lud, prebrz i tako povredjen za Evropu.On za 19m u igri daje 15p i 5 asistencija. Procenti mu nisu nesto, ali je napast. Mislim da verovatno nije za nas, ne zbog igre, vec zbog glave..Nesto nisam siguran da je previse druzeljubiv ali ne znam, nagadjam.

                                Samo reci da je kamenjar je smesno, da je onaj igrac iz NBA, sad bi verovatno mlatio neki ugovor od 10-15m po godini, ako ne i vise. Za ovu nasu bedu je zver, bukvalno. Samo po meni je tu neki problem u glavi, verovatno..Malo je igrao za Kalev, malo minuta, pa ne znam sta mu je ) a mislim da je i zapalio ranije..
                                Mozemo mi pricati kakav je bio al to nije poenta. Pogledaj procente suta koje ima. Mislis da je slucajno.?
                                On i organizovana kosarka ne idu ruku pod ruku.


                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X