Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ovo je topic KKCZ, i kao na topicima ostalih klubova treba da stoje afirmativni postovi. Priznajem da se ni ja nisam toga uvek pridržavao, ne pridržava se većina forumaša i moderacija, ali jednom bi trebalo da se napravi sveži restart i da ovo virtuelno mesto napravimo zdravijim. Svima nam fali malo više samokritike.
    Jbt kad se ja slazem sa tobom[emoji16]

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Jbt kad se ja slazem sa tobom[emoji16]

      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
      Pa to je prava stvar, ja se uvek zalažem za to, ako se sa nekim ne slažem u pet stvari ne znači da se ne možeš složiti u neke druge tri, četiri. Ostaviti sujetu po strani to je najveći izazov za svakog od nas ponaosob.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ljudi, da li neko od vas ima informaciju,sa skupštine ili ličnih izvora, kako mi uopšte stojimo finansijski?Ne mislim na budžet za novu sezonu već pre svega na stare dugove.Skoro je bio BAT od Bjelice.Pošto potpisujemo nove igrače verujem da je isplaćeno ili reprogramirano.Kakva je situacija sa starim dugovima iz prošlih sezona?

        Comment


        • Originally posted by Bez šuta View Post
          Ljudi, da li neko od vas ima informaciju,sa skupštine ili ličnih izvora, kako mi uopšte stojimo finansijski?Ne mislim na budžet za novu sezonu već pre svega na stare dugove.Skoro je bio BAT od Bjelice.Pošto potpisujemo nove igrače verujem da je isplaćeno ili reprogramirano.Kakva je situacija sa starim dugovima iz prošlih sezona?
          Ne kasne plate. Sve je placeno

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Bjelica je isplaćen, a osim Čovićeve najave da ćemo ući u EL sezonu sa nikad većim budžetom nije bilo cifara, mada ne očekujem da će ih i biti, pojaviće se tokom sezone spekulacije specijalizovanih košarkaških portala koje takođe nisu 100% tačne.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Bjelica je isplaćen, a osim Čovićeve najave da ćemo ući u EL sezonu sa nikad većim budžetom nije bilo cifara, mada ne očekujem da će ih i biti, pojaviće se tokom sezone spekulacije specijalizovanih košarkaških portala koje takođe nisu 100% tačne.
              Kao da se ovde veruje N. Č[emoji41]



              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Trebalo bi da dobijemo mogucnost igranja u Areni po dosta manjoj ceni nego pre.
                Okvirna cifra za budzet ekipe i ss se pominje po kuloarima, ali sta vredi da se iznosi sada. A mogu i navijaci Bajerna da se smore kad je cuju.

                Comment


                • Bilo je na Skupstini tacno reci kolikav je budzet i kome se duguje.
                  Zbog postovanja prema jednom forumasu koji mi je preneo informacije ne bih da ih iznosim. Ukoliko smatra da treba iznece ih on sam.

                  Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Trebalo bi da dobijemo mogucnost igranja u Areni po dosta manjoj ceni nego pre.
                    Okvirna cifra za budzet ekipe i ss se pominje po kuloarima, ali sta vredi da se iznosi sada. A mogu i navijaci Bajerna da se smore kad je cuju.
                    Necemo pominjati Bajern

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Sve cekam da se danas produze ugovori Dobricu, Davidovcu ili potpisu novi KC ili Stratos. Ali izgleda da cemo preskociti jedan dan.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Necemo pominjati Bajern

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                        Sorry, i mi Zigani imamo dusu pa vikend je majku mu ne moze bas svaki dan da se potpisuju igraci.
                        Cena za Arenu je 14.000 ako su oba nivoa za utakmicu ( znaci i trening dan pre toga,) 11.000 ako je samo donji prsten. Nasi su izrazili zahvalnost Grbovic bez obzira sta ko mislio o njemu.
                        Ono sto je Grba spomenuo da ni Pionir posle renoviranja nece biti tako vise jeftin, El bas insistira na velikim halama, lozama itd, ponudjeno nam je 30 skyboxova da prodamo/zakupimo pa da samo iz te rente pokrijemo gro troskova Arene.
                        Naravno od rezultata zavisi i punjenje Arene kao i od momaka u kopackama koju ce evropsku ligu igrati ove jeseni.
                        6 chartera je obezbedjeno za ovu sezonu 4 spanije , Litvanija i Francuska, bice nekih povoljnosti da ljudi koji zele mogu da uplate neku cifru sa kojom dobijaju popuste i na te charter karte ali o tom potom.

                        Sto se tice finansijskog dela, projektovan je veci budzet nego u prethodnim godinama, stim sto imamo neku zaledjinu u nekim igracima pod ugovorima da ako krene po zlu da mogu da se peglaju minusi ako neki prihodi izostanu, sto se desavalo i ranijih godina.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Sve cekam da se danas produze ugovori Dobricu, Davidovcu ili potpisu novi KC ili Stratos. Ali izgleda da cemo preskociti jedan dan.
                          Nema sta Davidovcu da produzavas ugovor kada ima jos dve godine ugovor, ti ako krenes u reviziju ugovora moras mu postojecu cifru koju prima ili da smanjis ili povecas, jer ne vidim nijedan razlog zasto bi igrac/manager menjao uslove ugovora koji trenutno ima sem ako nije u njegovu korist.
                          Sto se tice Dobrica on ima jos jednu godinu ugovora , ista je prica. Zavisi od njega da li hoce revidiranje ugovora ili ne, a dok je igrac pod ugovorom on mora da postuje to sto je potpisao a ako klub hoce da ga produzi mora da izadje sa ponudom koja ce njega zadovoljjiti.

                          Comment


                          • Ovo bi imalo smisla ako ne dolazi Kuzimc ili ako dolazi Kuzmic, a prodaje se Odzo
                            https://www.instagram.com/p/BzSp5PTg..._web_copy_link

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Ovo bi imalo smisla ako ne dolazi Kuzimc ili ako dolazi Kuzmic, a prodaje se Odzo
                              https://www.instagram.com/p/BzSp5PTg..._web_copy_link
                              Vise mi se svidja varijanta b ako je moguce.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Jeste 4/5, pogotovo u ovim godinama, i pogotovo što nema neki šut za 3.
                                Petica sa 201, ili 203 (valjda u patikama). Tesko... Mozda digne % za 3. Koliko sam video, tu je oko 30%

                                Comment

                                Working...
                                X