Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Trifa i Peca treniraju sa starijim i iskusnim igracima da zauzmu svoje mesto u timu kada budu spremni.
    Od treninga nema nista. Samo utakmice su pokazatelj razvoja igraca. Mladima trebaju minuti. Ko je lud da misli da klinac od 18-19g nece imati crne minute. Peca je talenat jednog Maledona, Doncica itd..greota da sedi sad zarad Stefa Jankivica i nekih amera..Jos u sezonama kada trofej necete videti. Da je ovde kosarka bar biznis, mislim na celu Evropu, pa i da razumem..Talenti moraju da igraju..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Najbolje juniore pokupi zalizani i zaradi dobro na njima.
      Svaki roditelj ima pravo da odluci gde ce svoje dete da posalje ako ga interesuje napredak svog deteta. I sada imas roditelje kome je svoje dete novi Lebron on treba da odluci da li ce svoje dete da posalje dve godine u Pazar da se kali, da ide kod Miska jer Misko pre podne salje igrace u NBA a popodne u ABC ligu, kod Covica u Zeleznik, kod Zitka u Zemun?
      Pa poslednja mu je opcija neko selo u Srbiji, ajmo da se vidimo sa Miskom prvo sta nam on obecava, pa onda idemo dalje.
      Odlazak u ta mesta su poslednje opcije i Guduric moze jako biti srecan sto je isao prirodnim putem "sistemom' mame Vesne a ne nekim drugim alternativnim koji je ovde predlozen.
      Last edited by Šarac; 03-08-19, 20:52.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Najbolje juniore pokupi zalizani i zaradi dobro na njima.
        Pa Gudura je probao u kkp jer nije odmah prošao u Fmp - u.

        Srećom , nije prošao


        Kad već pričamo o Guduri i Fmp-u. Tamo je proveo dve sezone koje su mu itekako pomogle da stigne do MVP U 20 EP


        Da se ne vraćamo na to kojim spletom okolnosti je dobio šansu u kkcz.

        Srećom, dobio je šansu, pokazao koliko zna pa dobio poziv od najboljeg evropskog trenera i sada počinje nba karijeru i nadajmo se značajnu reprezentativnu.

        Da li tu ima neke veze sa Fmp -om, neka svako posudi san



        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Da

          Znaci ti bi da pustis Gudurica, Dobrica, Davidovca, Apica da sva 4ica igraju u NPazaru, Krusevcu, Pirotu i Subotici, da im placas plate, da nemas uvid u to ko ih trenira, gde spavaju, da li imaju osnovnih uslova za rad, teretane, medicinski blok, terapije, halu na 24 h 365 dana u godini?

          Zakljucak je nama ne treba FMP, daj ove sto su sada u FMp, oterati to sve po Srbiji neka ih razliciti treneri koji rade za 500 eur na 5 rata treniraju, neka spavaju po nekim supama tamo u tim gradovima, da vidis kako ce ti mladici znati da cene brigu o njhovom daljem razvoju.

          Mozes li da navedes nekog od tih mladih igraca koji su izasli iz nasih juniora a koji nisu dobacili ni do FMPa poput Kaplanovica, Cvorovica, pa onog Kenica i jos ko zna koliko njih gde su oni sada sa karijerama a isto su otisli da potraze srecu u tim KLS klubovima?

          LosmiSk je totalno u pravu, ako vec te juniore gajis od pionira, pa preko kadeta itd, ne mozes one najbolje da gurnes da igra po nekim KLS klubovima jer kosarka van Beograda ne postoji, ne radi se kako treba, nema se para, niti strucnog kadra. Koliko god mi se trudili da pisemo kako treba razvijati te kosarkaske centre neka mi neko navede imena tih trenera koji su kadri da rade i stvore igrace u tim centrima u nekim halama gde se parket raspao, gde nema grejanja itd. Tamo gde nema uslova a svaki klinac zeli da ima NBA uslove nema tu napretka niti stvaranja igraca. Bolna istina nazalost.
          Zato se oni najbolji sto izadje iz juniora upucuju na FMP ako ne odluce se za College u USA ili poput Voje da ode u profesionalce u evropu. Ako uspes jednog ili dva da regristujes za KKCZ odlicno, ako ne bunari i stvaraj dalje, ali da njih 5 prebacujemo iz FMP svake godine , nemoguca misija. Nema tog talenta vise ili smo mi kao KKCZ podigli lestvicu jako visoko.
          Samo zelim da ne pripisujes FMPu zasluge koje im ne priladaju i da im ubrajas obestecenja za koja nisu zasluzni.
          Da li je Fmp kao razvojni klub potreban Zvezdi? Definitivno jeste. Nema potrebe da stvarate mit o Covicevom genijalnom projektu razvojnog kluba koje Zvezda finansira sa 400k godisnje.

          Comment


          • FMP i Mega ne treba da postoje!!!! Ne u ovom obliku i rangu. Ali niko nije gadljiv na pare ocigledno.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              FMP i Mega ne treba da postoje!!!! Ne u ovom obliku i rangu. Ali niko nije gadljiv na pare ocigledno.
              Teško da bi se sa tobom složili oni što su završili u nba ili vrhunskim el ekipama a imaju neke veze sa dve pomenute ekipe.

              Jedan podatak za koji nisam znao a ima veze sa KSS i ovogodišnjim rezultati a mlađih selekcija.

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by StefanPG View Post
                Cudno se pise 350k preko grane [emoji1]

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                Ti si svestan koliko je porez u Americi?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Samo zelim da ne pripisujes FMPu zasluge koje im ne priladaju i da im ubrajas obestecenja za koja nisu zasluzni.
                  Da li je Fmp kao razvojni klub potreban Zvezdi? Definitivno jeste. Nema potrebe da stvarate mit o Covicevom genijalnom projektu razvojnog kluba koje Zvezda finansira sa 400k godisnje.
                  :Bot mode on (plus kao Grobar)

                  Da nije Fmp ne bi ni ove Zvezde bile jer je KKcz ugasena 2011. Niko ne moze da zabrani Fmp kako ce se zvati.

                  :off

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Nije ni za Apica.Apicai Davidovca su doveli tako sto su im rekli da ce igrati u KKCZ. Znas kad bi ovakodosli u FMP xD Nikad.U novijoj istoriji khm,khm..Iz FMP-a su Ojo,Covic,Rebic, Tejic i Lazic..xD
                    Šta je tu pogrešno, rođeni? Svako dolazi u FMP sa idejom da jednog dana pređe u Zvezdu. Ali nije nikom garantovano da će zaista i preći, to zavisi od njih samih. Radi se potpuno identični kao u svakom razvojnom klubu, to što tebe žulja što je Zvezdin razvojni klub tako uspešan u proizvodnji igrača... ne može ti tu niko pomoći. [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Teško da bi se sa tobom složili oni što su završili u nba ili vrhunskim el ekipama a imaju neke veze sa dve pomenute ekipe.

                      Jedan podatak za koji nisam znao a ima veze sa KSS i ovogodišnjim rezultati a mlađih selekcija.

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Napisao sam tekst i izbrisao. Napisoa sam ga sto puta. Necu vise, ako ne razumes,nema tebi tu pomoci.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Šta je tu pogrešno, rođeni? Svako dolazi u FMP sa idejom da jednog dana pređe u Zvezdu. Ali nije nikom garantovano da će zaista i preći, to zavisi od njih samih. Radi se potpuno identični kao u svakom razvojnom klubu, to što tebe žulja što je Zvezdin razvojni klub tako uspešan u proizvodnji igrača... ne može ti tu niko pomoći. [emoji41]
                        Ne zulja mene to,zulja me sto ti ne kontas nista ili se pravis lud. Da je to uradio KKP, tu bi plakao po ceo dan. Ne moze jedan klub da ima istog gazdu u istoj ligi...Ne moze menadzer da drzi celu ligu i klub..Ne znam sto se pravite ludi ovde.

                        Sramotno je to,boli me uvo za FMP da budem iskren. Dva kluba sa 100 navijaca zajedno,dok ostali krvare...i cekaju mrvice ovih cirkuzanata...tuzno i jadno..na long termi nase lige je ovo uzasno..Bukvalno imas dva kluba u Srbiji..jedan grad kosarkea sve ostalo zamrlo...

                        Nema sta ja da budem ljuboran na nekog, onaj ko podrzava ljude koji su se ogresili o zakonu je isti takav. Mogu zamisliti kakve bi gadosti pisao da Covic vodi KKP. Mislim da bi se ljudi zgrozavali..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Napisao sam tekst i izbrisao. Napisoa sam ga sto puta. Necu vise, ako ne razumes,nema tebi tu pomoci.
                          Jbg , taman sam pomislio da je moguće raspravljali sa tobom bez vređanja






                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ne zulja mene to,zulja me sto ti ne kontas nista ili se pravis lud. Da je to uradio KKP, tu bi plakao po ceo dan. Ne moze jedan klub da ima istog gazdu u istoj ligi...Ne moze menadzer da drzi celu ligu i klub..Ne znam sto se pravite ludi ovde.

                            Sramotno je to,boli me uvo za FMP da budem iskren. Dva kluba sa 100 navijaca zajedno,dok ostali krvare...i cekaju mrvice ovih cirkuzanata...tuzno i jadno..na long termi nase lige je ovo uzasno..Bukvalno imas dva kluba u Srbiji..jedan grad kosarkea sve ostalo zamrlo...

                            Nema sta ja da budem ljuboran na nekog, onaj ko podrzava ljude koji su se ogresili o zakonu je isti takav. Mogu zamisliti kakve bi gadosti pisao da Covic vodi KKP. Mislim da bi se ljudi zgrozavali..
                            Ako misliš da je pravno u sukobu interesa, da je u pitanju krimi radnja, mislim da grešiš a ako ti ne grešiš ja grešim pa bih voleo da mi pojasniš kako to Nebojša Čović ima dva kluba?
                            Takođe mi je nejasno ovo oko menadžera, koji to menadžer drži celi ligu iklub?
                            P.S. samo fakti ne subjektivni osećaj.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ako misliš da je pravno u sukobu interesa, da je u pitanju krimi radnja, mislim da grešiš a ako ti ne grešiš ja grešim pa bih voleo da mi pojasniš kako to Nebojša Čović ima dva kluba?
                              Takođe mi je nejasno ovo oko menadžera, koji to menadžer drži celi ligu iklub?
                              P.S. samo fakti ne subjektivni osećaj.
                              Jbg , taman sam pomislio da je moguće raspravljali sa tobom bez vređanja
                              Ti se sad duris. Vidis ti Ganca kakvo on pitanja postavlja. I sta sad ja treba kao njemu nesto da odgovorim? Evo budi iskren i reci mi molim te?!!

                              Kad sa nekim polemisem, u startu taj drugi mora da ima neko znanje, ili bar da se ne pravi lud. Gubljenje mi je vremena da ulazim u raspravu sa covekom koji pita kako to NC ima dva kluba. Sta ja sad sa njim da diskutujem.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment




                              • Lorenco je sa dve banke bio babaroga u najavi...ovaj trzaj na 0.28sec je pokret koji moraš odgledati više puta da bi shvatio zašto toliko ''kratka'' finta pali samo kod jednako brzog čuvara.
                                Sada naravno nema tu eksplozivnost i brzinu ali sviđa mi se kako izgleda sa loptom.
                                Igra veoma jednostavnu košarku, relaksiranih pokreta i zavidnog ball handlinga.
                                Visok procenat za dva uglavnom pakuje ovim dobrano navežbanim lažnjakom prodora i dizanja na šut sa poludistance na drugom koraku, kada je na ničijoj zemlji.
                                Nisam video da mu iko i skače na blok...svi kratki za korak.
                                Nema tu nekog ludila ali deluje stabilno.
                                Uzgred imaćemo opet pleja koji mož dukuca.
                                Last edited by Wingwalker; 03-08-19, 23:03.

                                Comment

                                Working...
                                X