Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Kad siokruzen sa ovoliko kvalitetnih stranaca/igraca pa i ja mogu proci kao igrac tu. Jednostavno je tako i jedan igrac ne moze nista promeniti. Greh je od Boga dau kosarkaskoj zemlji, umesto nekog talentovanog momka, a moze i iz regije, da igra hobit..Meni je to greh od Boga..

    Svakako, ali bili su i drugi mladi igraci u KKCz okruzeni kvalitetom pa nisu uspeli da dobace dalje od Mornara, Rumunije i Vrsca.
    Mi smo kosarkaska zemlja isto onoliko koliko smo i nebeski narod, samo u prici, ako si kosarkaska zemlja onda drzava mora da obezbedi i uslove da ti broj sport 1 bude finansiran jednako u svim gradovima u Srbiji a ne samo za blizance a ne i da se ulaze silini milioni u nove fudbalske stadione u Srbiji da bi terzini galaktikosi imali bolju travu gde god budu igrali svoje "regularne utakmice", a da ne pricam da prvi put od kako postoji YU ili Srb svejedno ne posaljemo ekipu na Univerzijadu jer nije bilo para. Udovicicu zasto ti primas platu. Gde su pare iz budzeta za Univerzitetske selekcije.

    Nemoj da koristimo te floskule onda da smo kosarkaska zemlja kada nismo, samo u prici smo.
    Last edited by Šarac; 03-08-19, 18:20.

    Comment


    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
      Stefane je l imaš srpsko državljanstvo? Ako nemaš, šta tebe briga koliko mi plaćamo igrače. Ne daje Crna Gora nego Srbija.

      Samo nemoj da neku povučeš priču o poštenju i iskrenosti u ciframa, imamo mi pravo da lažemo koliko hoćemo.

      Ja sam branio i Budućnost prošle godine od Dekkarda. Šta koga boli uvo koliko i ko izdvaja, nigde ne piše da mora jednako da se daje.

      Smarate svi.
      U pitanju je ABA liga a i da nije, potpuno je legitimno da postavi sliku, pitanje...
      Malo uvažavanja.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        a mi od toga fmpa uzesmo 1.4 miliona za Guduru i 300 k za Apica.
        Kako si Sarac uspeo da povezes obestecenje za Gudurica sa Fmp? Kakve veze ima Fmp sa tim obestecenjem?
        Dobro nisi Fmpu pripisao i Kalinicevo obestecenje

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Kako si Sarac uspeo da povezes obestecenje za Gudurica sa Fmp? Kakve veze ima Fmp sa tim obestecenjem?
          Dobro nisi Fmpu pripisao i Kalinicevo obestecenje
          Nije ni za Apica.Apicai Davidovca su doveli tako sto su im rekli da ce igrati u KKCZ. Znas kad bi ovakodosli u FMP xD Nikad.U novijoj istoriji khm,khm..Iz FMP-a su Ojo,Covic,Rebic, Tejic i Lazic..xD
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Kako si Sarac uspeo da povezes obestecenje za Gudurica sa Fmp? Kakve veze ima Fmp sa tim obestecenjem?
            Dobro nisi Fmpu pripisao i Kalinicevo obestecenje
            A Gudurica smo pokupili na Zelenom Vencu kada je izasao iz autobusa i rekli mu mali , ajde dodji da odigras u KKCZ. Koliko je godina igrao u FMPu pre nego sto je dosao, do nas, Koliko godina je tamo gulio Dobric, Davidovac, jesmo li dobili Oja iz tog Fmpa, da zaboravio sami i Boldena za 650 k , 30.000 eur za Rebeca.
            Povela se prica kako KKCZ nema nikakve koristi od Fmpa, a nama pola rostera dolazi iz Fmpa.

            Na to sam mislio .

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Svakako, ali bili su i drugi mladi igraci u KKCz okruzeni kvalitetom pa nisu uspeli da dobace dalje od Mornara, Rumunije i Vrsca.
              Mi smo kosarkaska zemlja isto onoliko koliko smo i nebeski narod, samo u prici, ako si kosarkaska zemlja onda drzava mora da obezbedi i uslove da ti broj sport 1 bude finansiran jednako u svim gradovima u Srbiji a ne samo za blizance a ne i da se ulaze silini milioni u nove fudbalske stadione u Srbiji da bi terzini galaktikosi imali bolju travu gde god budu igrali svoje "regularne utakmice", a da ne pricam da prvi put od kako postoji YU ili Srb svejedno ne posaljemo ekipu na Univerzijadu jer nije bilo para. Udovicicu zasto ti primas platu. Gde su pare iz budzeta za Univerzitetske selekcije.

              Nemoj da koristimo te floskule onda da smo kosarkaska zemlja kada nismo, samo u prici smo.
              Za mene jesmo kosarkaska zemlja, uvek cemo i biti. Jedan Jokic je dosao iz Vojvodine..ima talenata, samo im treba dati sansu. Blizanci to vise nisu, proslasu vremena stvaralaca iz Crne Gore...doslo je vreme love i ves masine...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                A Gudurica smo pokupili na Zelenom Vencu kada je izasao iz autobusa i rekli mu mali , ajde dodji da odigras u KKCZ. Koliko je godina igrao u FMPu pre nego sto je dosao, do nas, Koliko godina je tamo gulio Dobric, Davidovac, jesmo li dobili Oja iz tog Fmpa, da zaboravio sami i Boldena za 650 k , 30.000 eur za Rebeca.
                Povela se prica kako KKCZ nema nikakve koristi od Fmpa, a nama pola rostera dolazi iz Fmpa.

                Na to sam mislio .
                Guduric je dosao da igra za mladje kategorije Zvezde, zato sto je zeleo da igra u Zvezdi.

                Odigrao je KLS za Fmp ali to je jako kao kurac, zato sto je KLS mogao da odigra na pozajmici u bilo kom KlS klubu.
                Talenat je imao i pre FmPa, a afirmaciju je stekao u Zvezdi.
                Jedino ako ti mislis da su treneri iz FMPa uradili nevidjeni posao oko njegovog igrackog razvoja, pa im otuda pripisujes zasluge za transfer od 1,4m. Zapravo, nisi ni lud da tako nesto mislis. NE bih sada ulazio u tvoje motive zasto tako nesto pises da se ne uvredis, ali nemoj ni nas praviti budalama i sve ok

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Kako si Sarac uspeo da povezes obestecenje za Gudurica sa Fmp? Kakve veze ima Fmp sa tim obestecenjem?
                  Dobro nisi Fmpu pripisao i Kalinicevo obestecenje
                  Apic je bio igrac pod ugovorom sa Zvezdom od 3 godine, na pozajmici u FMPu

                  Comment


                  • To je ta ekonomija koju sprovode prvorodjeni i njegov sledbenik Nebojsa Covic.Po potrebi danas pricas jedno pa sutradan drugo.Sada ide prica kako je Zvezda uzela 300 000 za Apica a pre nekoliko meseci kako je obestecenjem od Apica pokriven godisnji budzet FMP-a.Sutra ce verovatno ici neka treca verzija koja ce biti potrebna u datom momentu.Ko je placao obestecenja Vrscu za Davidovca i Apica koja uopste nisu bila mala. Zvezda ili FMP?

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Guduric je dosao da igra za mladje kategorije Zvezde, zato sto je zeleo da igra u Zvezdi.

                      Odigrao je KLS za Fmp ali to je jako kao kurac, zato sto je KLS mogao da odigra na pozajmici u bilo kom KlS klubu.
                      Talenat je imao i pre FmPa, a afirmaciju je stekao u Zvezdi.
                      Jedino ako ti mislis da su treneri iz FMPa uradili nevidjeni posao oko njegovog igrackog razvoja, pa im otuda pripisujes zasluge za transfer od 1,4m. Zapravo, nisi ni lud da tako nesto mislis. NE bih sada ulazio u tvoje motive zasto tako nesto pises da se ne uvredis, ali nemoj ni nas praviti budalama i sve ok

                      Poenta je da je odigrao kada nije imao mesta u KKCZ ne jednu nego dve godine u seniorskoj kosarci. To da li bi postao igrac u nekom Borcu, NPazaru ili Mztu nije bitno, to ne mozemo znati.
                      Ja nikoga ne vredjam niti zelim da bilo koga pravim budalom ali dozovolices da imam pravo da napisem da nije bas da su se ti igraci sami od sebe stvorili.
                      O misljenju LosmiSK da svi dolaze u Fmp kao usputna stanica do KCKZ , pa sve vidim kako Seslija, Bursac, Djokovic, Jeremic, svi kucaju na vrata KKCZ

                      https://www.euroleague.net/competiti...8#!careerstats

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Kad siokruzen sa ovoliko kvalitetnih stranaca/igraca pa i ja mogu proci kao igrac tu. Jednostavno je tako i jedan igrac ne moze nista promeniti. Greh je od Boga dau kosarkaskoj zemlji, umesto nekog talentovanog momka, a moze i iz regije, da igra hobit..Meni je to greh od Boga..

                        Da dodam, mlade igrace moras zalivati, cuvati ..dati im sansu. Najlakse je reci a ko ...

                        Da dodam tu i KKP. Ono je tek zlocin protiv kosarke. Trifa,Peca, sede...teraju sve mlado, dolaze im neki divljaci i Miskovi skartovi...zalosno...
                        Trifa i Peca treniraju sa starijim i iskusnim igracima da zauzmu svoje mesto u timu kada budu spremni.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Svaki KLS klub bi oberucke prihvatio da mu Zvezda posalje talenta kao sto je Guduric, da odigra kod njih godinu ili dve o Zvezdinom trosku.
                          Ne razumem sta je to FMP posebno uradio sa Gudurom sto ne bi bilo koji drugi KLs klub.

                          Apic je barem igrao ABA ligu pa moze da se prica o jacem takmicenju i o udelu Fmpa, ali sve to preko Zvezdinih ledja i o Zvezdinom trosku.

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Svaki KLS klub bi oberucke prihvatio da mu Zvezda posalje talenta kao sto je Guduric, da odigra kod njih godinu ili dve o Zvezdinom trosku.
                            Ne razumem sta je to FMP posebno uradio sa Gudurom sto ne bi bilo koji drugi KLs klub.

                            Apic je barem igrao ABA ligu pa moze da se prica o jacem takmicenju i o udelu Fmpa, ali sve to preko Zvezdinih ledja i o Zvezdinom trosku.
                            Da

                            Znaci ti bi da pustis Gudurica, Dobrica, Davidovca, Apica da sva 4ica igraju u NPazaru, Krusevcu, Pirotu i Subotici, da im placas plate, da nemas uvid u to ko ih trenira, gde spavaju, da li imaju osnovnih uslova za rad, teretane, medicinski blok, terapije, halu na 24 h 365 dana u godini?

                            Zakljucak je nama ne treba FMP, daj ove sto su sada u FMp, oterati to sve po Srbiji neka ih razliciti treneri koji rade za 500 eur na 5 rata treniraju, neka spavaju po nekim supama tamo u tim gradovima, da vidis kako ce ti mladici znati da cene brigu o njhovom daljem razvoju.

                            Mozes li da navedes nekog od tih mladih igraca koji su izasli iz nasih juniora a koji nisu dobacili ni do FMPa poput Kaplanovica, Cvorovica, pa onog Kenica i jos ko zna koliko njih gde su oni sada sa karijerama a isto su otisli da potraze srecu u tim KLS klubovima?

                            LosmiSk je totalno u pravu, ako vec te juniore gajis od pionira, pa preko kadeta itd, ne mozes one najbolje da gurnes da igra po nekim KLS klubovima jer kosarka van Beograda ne postoji, ne radi se kako treba, nema se para, niti strucnog kadra. Koliko god mi se trudili da pisemo kako treba razvijati te kosarkaske centre neka mi neko navede imena tih trenera koji su kadri da rade i stvore igrace u tim centrima u nekim halama gde se parket raspao, gde nema grejanja itd. Tamo gde nema uslova a svaki klinac zeli da ima NBA uslove nema tu napretka niti stvaranja igraca. Bolna istina nazalost.
                            Zato se oni najbolji sto izadje iz juniora upucuju na FMP ako ne odluce se za College u USA ili poput Voje da ode u profesionalce u evropu. Ako uspes jednog ili dva da regristujes za KKCZ odlicno, ako ne bunari i stvaraj dalje, ali da njih 5 prebacujemo iz FMP svake godine , nemoguca misija. Nema tog talenta vise ili smo mi kao KKCZ podigli lestvicu jako visoko.

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Svaki KLS klub bi oberucke prihvatio da mu Zvezda posalje talenta kao sto je Guduric, da odigra kod njih godinu ili dve o Zvezdinom trosku.
                              Ne razumem sta je to FMP posebno uradio sa Gudurom sto ne bi bilo koji drugi KLs klub.

                              Apic je barem igrao ABA ligu pa moze da se prica o jacem takmicenju i o udelu Fmpa, ali sve to preko Zvezdinih ledja i o Zvezdinom trosku.
                              Isto kao i Filip, ljubi ga taja.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Da

                                Znaci ti bi da pustis Gudurica, Dobrica, Davidovca, Apica da sva 4ica igraju u NPazaru, Krusevcu, Pirotu i Subotici, da im placas plate, da nemas uvid u to ko ih trenira, gde spavaju, da li imaju osnovnih uslova za rad, teretane, medicinski blok, terapije, halu na 24 h 365 dana u godini?

                                Zakljucak je nama ne treba FMP, daj ove sto su sada u FMp, oterati to sve po Srbiji neka ih razliciti treneri koji rade za 500 eur na 5 rata treniraju, neka spavaju po nekim supama tamo u tim gradovima, da vidis kako ce ti mladici znati da cene brigu o njhovom daljem razvoju.

                                Mozes li da navedes nekog od tih mladih igraca koji su izasli iz nasih juniora a koji nisu dobacili ni do FMPa poput Kaplanovica, Cvorovica, pa onog Kenica i jos ko zna koliko njih gde su oni sada sa karijerama a isto su otisli da potraze srecu u tim KLS klubovima?

                                LosmiSk je totalno u pravu, ako vec te juniore gajis od pionira, pa preko kadeta itd, ne mozes one najbolje da gurnes da igra po nekim KLS klubovima jer kosarka van Beograda ne postoji, ne radi se kako treba, nema se para, niti strucnog kadra. Koliko god mi se trudili da pisemo kako treba razvijati te kosarkaske centre neka mi neko navede imena tih trenera koji su kadri da rade i stvore igrace u tim centrima u nekim halama gde se parket raspao, gde nema grejanja itd. Tamo gde nema uslova a svaki klinac zeli da ima NBA uslove nema tu napretka niti stvaranja igraca. Bolna istina nazalost.
                                Zato se oni najbolji sto izadje iz juniora upucuju na FMP ako ne odluce se za College u USA ili poput Voje da ode u profesionalce u evropu. Ako uspes jednog ili dva da regristujes za KKCZ odlicno, ako ne bunari i stvaraj dalje, ali da njih 5 prebacujemo iz FMP svake godine , nemoguca misija. Nema tog talenta vise ili smo mi kao KKCZ podigli lestvicu jako visoko.
                                Najbolje juniore pokupi zalizani i zaradi dobro na njima.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X