Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dradin View Post
    ne znam odakle ti to, nema nikakvog grba zvezde na storijima kod njega

    Bilo je. Mada sprdam se, ko zna zasto je covek to snimio. Ja sam to vise iz sprdnje

    Comment


    • Originally posted by From downtown View Post
      Ja sam to vise iz sprdnje
      iz sprdnje mi najozbiljnije dođeš papagaja.

      Comment


      • Jel zna neko kad je danas KZS.

        Comment


        • Originally posted by ajkisloba View Post
          Jel zna neko kad je danas KZS.
          Ma nema potrebe da gledas. Mislim da je Pancev pre par strana lepo objasnio sta ce da bude. Sa vecinom se slazem.

          Comment


          • U principu za malo da bude idealno. Teo i Jovic nisu dosli, dali su trebali? Da li su hteli? Sumanjam a da je verovatno bilo nekih ponuda jeste, ali svakako masu su izlozili maksimalno oni koji su trebali i dobili smo valjda 4k pretplatnih karata. Ipak sad hteli ili ne moraju uzeti bas dobrog pleja a po meni i dva za mozda i manje pare. nekih 350-400k dva pleja sa rizikom i da se gilja. Stimac meni nistalosiji nije od Kumzica koji je bio dugo van terena a pitanje je stvarno u kakvoj bi formi bio..Kad se malo analizira Kuzmic, koji je imao jednu dobru sezonu u karijeri i to kod nas.

            Stimac nema odbrane ali zna da da kos,skoci u napadu i to je nesto..Nismo ni mi Real Madrid

            Mogu da probaju dovesti nekog ko zeli napredak u karijeri,ne samo preiskusne strane placenike...Mislim da se sad moze i rizkovati sa plejom,bolje to nego vaditi iz naftalina neke starije i povredjene PG cije su karijere u silaznoj putanji
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Na pleju priznam samo Dilejnija ili nista.

              Comment


              • tako će i biti...ili Dilejni na parketu ili Filip.

                Comment


                • Ne verujem da će ijedan od njih dvojice biti akteri EL mečeva, Dilejni uopšte, a mislim da će doći dva pleja.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Taman smo se ponadali kako ćemo cap carap završiti prelazni rok al crvc, ima da se oduži ovo sa plejom.

                    Ne treba ni srljati, pažljivo odabrati.

                    A i bilo bi dosadno da se sve brzo završilo.

                    Comment


                    • Voleo bih samo da smo Lazica zamenili Dangubicem, ostali potezi u pr su cista desetka.

                      Comment


                      • Znaci Filip prvi plej, Djenka drugi.

                        Comment


                        • Originally posted by Дијаз View Post
                          Voleo bih samo da smo Lazica zamenili Dangubicem, ostali potezi u pr su cista desetka.
                          Podrzavam. Vec dve godine Laza nije Laza. Kapiram ja privrzenost dresu, traka i to...

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ne verujem da će ijedan od njih dvojice biti akteri EL mečeva, Dilejni uopšte, a mislim da će doći dva pleja.
                            Ja napisah pre neki dan da bi najbolje bilo da se za pare koje su planirane (ako su planirane) za te neke skuplje plejeve (kojih vise nema slobodnih; Pefi excluded, jer ga ne racunam u dovoljno kvalitetne za pare koje je primao) kupi jedan USA 'otpadak' na duzi ugovor kao drugi plej i solidan plej sa EU iskustvom (ne mora EL) kao prvi plej. Naravno u toku sezone neka forma odluci ko bi bio prvi. FC na tribine, ili medju 14 ako EL usvoji to sto se pisalo...

                            Comment


                            • Originally posted by Grof View Post
                              Ja napisah pre neki dan da bi najbolje bilo da se za pare koje su planirane (ako su planirane) za te neke skuplje plejeve (kojih vise nema slobodnih; Pefi excluded, jer ga ne racunam u dovoljno kvalitetne za pare koje je primao) kupi jedan USA 'otpadak' na duzi ugovor kao drugi plej i solidan plej sa EU iskustvom (ne mora EL) kao prvi plej. Naravno u toku sezone neka forma odluci ko bi bio prvi. FC na tribine, ili medju 14 ako EL usvoji to sto se pisalo...
                              Usa otpsadak na vise godina je prilican rizik a opet kad ubodes dobrog igraca na godinu dana nema teorije da ga posle zadrzis ...tesko je biti pametan tu ...ja sam u svakom slucaju za igraca koji je igrao u Evropi vec i ima odredjeno iskustvo ...

                              Comment


                              • Jel danas famaozna KZS.

                                Comment

                                Working...
                                X