Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako se bese zove onaj Turski insajder?

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Lazić ima veze sa onim što igra Pefi u odbrani, obojica čuvaju protivničke plejeve. Nama treba brz i prodoran plej, koji zna da vrti pick, ali i da šutne, sa distance, sa poludistance i ne mora, spotup ili sam sebi da iskreira poziciju. Pefi od svega toga ima problematičan spotup šut, kao što rekoh ono što igra u odbrani već imamo pokriveno.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pefija sam gledao 3-4 tekme u ovom drugom delu nakon povrede Šveda.
        Činjenica je da je i pored te okolnosti Pefi imao skoro istu minutažu kao i sezonu pre.
        Sada je već jako spor...kažu da ima problema sa leđima. U VTB ligi, gde ga najbolje poznaju, apsolutno svaki čuvar mu ide ispod bloka i brane samo prodor kada je na perimetru.
        Last edited by Wingwalker; 21-07-19, 17:16.

        Comment


        • A ljudi vise sa Pefijem. Covek nece doci i tacka. Pre ce za 500k igrati sqmo VTB ligu nego dolaziti kod nas ili Partizan.

          Plej ce biti stranac sta vise zvacete istu pricu po 789 put

          Comment


          • Doveli bi pleja da znaju koga ce. Trenutno niko nema pojma ko ce biti prvi plej, jer za pare koje mi imamo nesto mora da mu fali. Ili nece da digne ruku u odbrani kao Reglend ili je neki kombo koji samo vidi kos.

            Comment


            • Očigledno je da ima plejeva koji koštaju i 500k a kojima štošta fali u igri. Onda je samo rešenje ponuditi više, ako je bilo za Tea biće i za nekog drugog.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                ...ako je bilo za Tea biće i za nekog drugog.
                ne pratiš...nije ni bilo za Tea.

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  ne pratiš...nije ni bilo za Tea.
                  Nije bilo u toj meri koliko su mu ponudili pijani milioneri iz Bolonje, ali mu se nudilo kao nikom pre njega.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Wingwalker View Post
                    ali meni se čini da nije išo ni na onaj tim...
                    slazem se, ali se tada imalo manje para pa je bilo kao neko krpljenje

                    Comment


                    • Gudura kod Edina "U obruču"

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Pefi na instagramu na nekom slavlju izbacio stori sa Zvezdinim grbom. Eto, ako vam nije to dovoljno da se izlozite previse ne znam sta je

                        Comment


                        • Originally posted by From downtown View Post
                          Pefi na instagramu na nekom slavlju izbacio stori sa Zvezdinim grbom. Eto, ako vam nije to dovoljno da se izlozite previse ne znam sta je
                          idem da udavim papagaja...

                          Comment


                          • Originally posted by Wingwalker View Post
                            idem da udavim papagaja...
                            Distucem kera

                            Comment


                            • Originally posted by From downtown View Post
                              Pefi na instagramu na nekom slavlju izbacio stori sa Zvezdinim grbom. Eto, ako vam nije to dovoljno da se izlozite previse ne znam sta je
                              ne znam odakle ti to, nema nikakvog grba zvezde na storijima kod njega

                              Comment


                              • ne kvari žurku...baš kren'o da pucam na prolaznike.
                                Last edited by Wingwalker; 22-07-19, 20:36.

                                Comment

                                Working...
                                X