Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ne znam sta je sa vama sa RSB-a pa da ne mozete da odgovirite na pitanje jednostavno. TJ nije potpisan zvanicno, ali on ce zauzeti mesto Hobsa koji je bio treci plej. Lo ce ostati posto ima nemacki pasos za ligu i bice back up. Bray po samo vokaciji moze da bude i dvojka, tj vise je dvojka nego kec bez obzira na asistencije. Bray je 200-250k max posto je Hobs imao 170k

    Jovic je dobio ugovor na dve godine ogroman, najveci u klubu i mislim da je bio ok, ali nije nesto puno pokazao od LOA.

    Naravno da ne odlucuju navijaci, ali i uprava misli tako,da se cesto povredjuje i da mu je velik ugovor sa tim da kvarljiva roba, nije prosao preglede u Oliju, to znas valjda..

    Koliki je ugovor Williamsa tamo?

    Jovica merkamo, da ili ne? hmmm

    Sve visei vise licis na politicare sa ovakvim odgovorima.
    Volis da etiketiras pa to je jace od tebe, da delis na podobne i nepodobne, oni koji znaju i oni koji ne znaju.

    Ja sam veceras samo napisao koga bi voleli mi navijaci KKCZ ovde na forumu da vidimo na mesto playa u sledecoj sezoni i naveo 4 imena koji se najvise pominju.

    Mogao sam i jos neke da stavim ali smatram ih nerealnim tj nepotrebnim jer nisu verovatno ni u razmatranju.

    Wiliams mislim da ima 250 k , tako je nesto Borko rekao.

    Mi merkamo sve ali Jovic se pita kao i Stefan Markovic, Siva i Rajs.

    Uzivaj druze, mislim da bi vise trebao da se bavis prelaznim rokom u Bayernu, jer mislim da i Bayernu trebaju kvalitetniji igraci da bi bili bolji od visokog 12 mesta sa 20 miliona eur budzetom

    MI cemo svakako biti 18 ti sledece sezone sa budzetom tako da sve preko tog mesta je uspeh.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Volis da etiketiras pa to je jace od tebe, da delis na podobne i nepodobne, oni koji znaju i oni koji ne znaju.

      Ja sam veceras samo napisao koga bi voleli mi navijaci KKCZ ovde na forumu da vidimo na mesto playa u sledecoj sezoni i naveo 4 imena koji se najvise pominju.

      Mogao sam i jos neke da stavim ali smatram ih nerealnim tj nepotrebnim jer nisu verovatno ni u razmatranju.

      Wiliams mislim da ima 250 k , tako je nesto Borko rekao.

      Mi merkamo sve ali Jovic se pita kao i Stefan Markovic, Siva i Rajs.

      Uzivaj druze, mislim da bi vise trebao da se bavis prelaznim rokom u Bayernu, jer mislim da i Bayernu trebaju kvalitetniji igraci da bi bili bolji od visokog 12 mesta sa 20 miliona eur budzetom

      MI cemo svakako biti 18 ti sledece sezone sa budzetom tako da sve preko tog mesta je uspeh.
      1 Bold. To ja ne radim, vec vidim nacin pisanja Vas sa RSB-a, veoma ste agresivni kad se pise protiv covica, nema vas posle poraza, a posle pobeda ste tu..Nema ove godine work and travel

      2.3.4. Bold Sam si sebe opovrgo, u istom textu

      5. Bayern kao sto znas ima 4m za plate igraca u Minhenu. Ljudi placaju porez, lopov donator im je bio u zatvoru i izasao, imaju veoma skroman tim sa tim da zive u extremno bogatoj regiji a ne u Zelezniku. 20m budzet ulazi dosta toga a 4-4.5max max za plate..igraca.

      6. Lako je biti 18 kad ne placas nista, voleo bih da vidim dokumente za placanje bilo cega, od poreza ..ma bilo cega..a verovatno poznavajuci ekonomiju covicevu, nesto ide i ispod ruke...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pregovaramo li sa nekim trenutno ili je sve samo nagadjanje?
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Ajde drustvo da vas vidimo

          Imate pravo na jedan pick i samo jedan pick,

          cena za startnog playmakera je ista xy eur


          PEFI,
          JOVIC,
          Siva,
          Rice,


          idemo pucajte,
          Naravno boldovani tj velikim slovima, ali sta vredi kad si rekao da je njihov dolazak nemoguc... odakle sad ova inicijativa, pokusavas da sklonis fokus od nekog petog koga ciljamo?

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            1 Bold. To ja ne radim, vec vidim nacin pisanja Vas sa RSB-a, veoma ste agresivni kad se pise protiv covica, nema vas posle poraza, a posle pobeda ste tu..Nema ove godine work and travel

            2.3.4. Bold Sam si sebe opovrgo, u istom textu

            5. Bayern kao sto znas ima 4m za plate igraca u Minhenu. Ljudi placaju porez, lopov donator im je bio u zatvoru i izasao, imaju veoma skroman tim sa tim da zive u extremno bogatoj regiji a ne u Zelezniku. 20m budzet ulazi dosta toga a 4-4.5max max za plate..igraca.

            6. Lako je biti 18 kad ne placas nista, voleo bih da vidim dokumente za placanje bilo cega, od poreza ..ma bilo cega..a verovatno poznavajuci ekonomiju covicevu, nesto ide i ispod ruke...

            1. Slobodna je zemlja valjda i mogu ja ili bilo ko odavde da pise gde god zeli dok god je po pravilima foruma bez obzira kako se taj forum zove. Na nekim forumima je dozvoljeno da se igraci nazivaju svakavim imenima bez ikakvih sankcija na nekim to nije dozvoljeno. Dozvolices da mogu da biram svojom voljom gde cu da pisem, kada cu da pisem, sta cu da pisem a da pre toga moram tebi da se pravdam kako i gde cu pisati. RSB je forum navijaca SD Zvezda i normalno je tamo pisu zvezdasi, kao sto je normalno na Juznom Frontu da pisu navijaca Partizana. Ovo je forum razlicitih ljudi koji navijaju za razilicite klubove i pa cak i za Bayern i ne vidim problem u tome da neki ljudi dodju sa drugih foruma i pisu ovde ako doprinesu komunikaciji i razmeni misljenja. Ako ti se ne svidja pisanja ljudi sa Rsb Avangarda X foruma, ti ih jednostavno izbegni i pisi i odgovaraj sam sa sobom onda.

            2. 2.3.4 nisam razumeo sta si hteo da napises ali nije ni bitno.

            5. To sto su neto plate toliko , ne znaci da Bayern na tu neto platu ne mora da izdvoji i novac za te obaveze preko neto plate. Znaci na Jovicevih 650 k , Bayern je u obavezi da uplati jos toliko drzavi na ime poreza. Takvi su propisi ,ali moraju i za to pare da izdvoje. Jovic sigurno nece iz svog dzepa da vadi pare za obaveze koje ima poslodovac, njegovih je 650 k netto,ne samo nego i svi ostali igraci. Ako Bayern stvarno ima problem sa finansijama, daj da i njima napravimo neku Doniraj i Dominiraj akciju da im pomognemo.

            AKo bas hoces da znas , da i KKCZ isto tako ima obaveze da plati porez ka drzavi za svaki ugovor koji nas igrac ima, Ukratko na 200.000 neto plate nekog igraca KKCZ klub ima jos 30.000 eur obaveza prema drzavi koji mora da plati na osnovu njegovog ugovora. To je zakon i uredno se knjizi kroz knjigovodstvene knjige. Tako da ako igrac ima kod nas platu 200.000 on nas kosta 230.000.

            Te insinuacije da se nesto na crno placa da bi se izbegao porez, mozda se desava u tvom komisluku gde kupujes novine na kiosku, ali ne mogu da ti objasnjavam nesto sto je uzaludno mog lupanja po tastaturi. Ti imas svoju istinu i samo svoju , jer ipak ti znas bolje od finansijske kontrole El, revizorskih kuca itd.

            To koliko KKCZ ne placa kada tada izadje na videlo ( primer Milka Bjelice), kada sam ovde pisao da mu je toliki ugovor ti se sprdao, kako da ne. Danas smo imali primer KKP kako se malo ili mnogo placaju igraci, ali tamo gde ne isplatis kad tada dodje na naplatu, tako da ne mozes da pobegnes od obaveza nikako.

            18 ti cemo biti po budzetu placali ili ne, ali cemo 18ti biti, a Bayern ce biti u top 10 po budzetu.facts

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Naravno boldovani tj velikim slovima, ali sta vredi kad si rekao da je njihov dolazak nemoguc... odakle sad ova inicijativa, pokusavas da sklonis fokus od nekog petog koga ciljamo?
              Velika slova sam greskom otkucao, nikakve namera nije bila , moj previd, jedino samo odvojio dva domaca i dva strana ali eto greskom sam otkucao dva nasa velikim slovima.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Velika slova sam greskom otkucao, nikakve namera nije bila , moj previd, jedino samo odvojio dva domaca i dva strana ali eto greskom sam otkucao dva nasa velikim slovima.
                A to sto si ranije govorio da nema sanse da ih dovedemo... Markovicu ne pada na pamet da se vraca u Srbiju a Jovic produzava sa Bajernom?

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  A to sto si ranije govorio da nema sanse da ih dovedemo... Markovicu ne pada na pamet da se vraca u Srbiju a Jovic produzava sa Bajernom?
                  Pa to i dalje stoji, ali jedno su zelje igraca a drugo je realnost ili sto bi rekli iskusniji " prelazni rok je ziva stvar"

                  Evo i ovde smo nesto novo naucili oko statusa Jovica u Bayernu od njihovog reprezenta LOSMISK , sto se tice Stefana Markovica i dalje su njegovi finansijski prohtevi daleko iznad nasih plateznih mogucnosti ali izgleda i da drugi klubovi nisu voljni da plate onoliko koliko on trazi.
                  Siva je bio vidjen u Pao , ali se desilo to da Pitino nije vise trener Pao.
                  Rajs je vlazan san pojedinih ovde.

                  Denmona, Lengforda Jerelsa, Avramovica nisam stavio jer mislim da nisu predmet forumaskih zelja.
                  Ja sam zeleo da vidim samo kako disu nasi forumasi, izuzev LosmiSK posto on ima svoju teoriju svakako kakve su moje namere.

                  Comment


                  • Markovic je vec jednom bio dosao hehe..

                    Ma ok, ocu ti reci da oni grade halu novu, da placaju ogromne poreze i da placaju sve propatno sto treba da klub funkcionise kako treba. Svako radi svoj posao i to kosta, posebno u Minhenu koji se nalazi u najbogatijoj regiji u Nemackoj. Kad zavrse halu, pojacace i plate za igrace, Oni tako rade. To sto imamo najmanji budzet u EL nije za pohvalu..Ovde se ocigledno uprava hvali time..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Pa to i dalje stoji, ali jedno su zelje igraca a drugo je realnost ili sto bi rekli iskusniji " prelazni rok je ziva stvar"

                      Evo i ovde smo nesto novo naucili oko statusa Jovica u Bayernu od njihovog reprezenta LOSMISK , sto se tice Stefana Markovica i dalje su njegovi finansijski prohtevi daleko iznad nasih plateznih mogucnosti ali izgleda i da drugi klubovi nisu voljni da plate onoliko koliko on trazi.
                      Siva je bio vidjen u Pao , ali se desilo to da Pitino nije vise trener Pao.
                      Rajs je vlazan san pojedinih ovde.

                      Denmona, Lengforda Jerelsa, Avramovica nisam stavio jer mislim da nisu predmet forumaskih zelja.
                      Ja sam zeleo da vidim samo kako disu nasi forumasi, izuzev LosmiSK posto on ima svoju teoriju svakako kakve su moje namere.
                      Avramovic ode u spaniju.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Mi merkamo jednog PF centra koji je ove sezone u EL dao 3 poena i to Dacki. Koliko znam, tu je i Jovic samo Sarac kaze da nije tako kako ja pricam a zna i on da jeste.

                        Pefi nam ne treba, trazi puno ali je jos rano,a koliko znam po nekima je vec bio ovde Videcemo, mislim da cmeo brzo dobiti nova pojacanja, kupuje se brzo i na vreme..Bice tim sastavljen relativno brzo mislim.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Zali boze trošenja mjesta stranca na tog sto je dfaki dao tri poena, sto bi se reklo grcki Tejic Marko.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Mi merkamo jednog PF centra koji je ove sezone u EL dao 3 poena i to Dacki.
                            Nadam se da se sprdas.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Mi merkamo jednog PF centra koji je ove sezone u EL dao 3 poena i to Dacki. Koliko znam, tu je i Jovic samo Sarac kaze da nije tako kako ja pricam a zna i on da jeste.

                              Pefi nam ne treba, trazi puno ali je jos rano,a koliko znam po nekima je vec bio ovde Videcemo, mislim da cmeo brzo dobiti nova pojacanja, kupuje se brzo i na vreme..Bice tim sastavljen relativno brzo mislim.
                              Evo da se i ja sa slozim sa tobom samo oko jedne stvari , da ce prelazni rok biti vrlo brzo gotov. Tomic je uradio sta je imao, otisao covek na odmor, dao je spisak, na upravi ( Covicu) da dogovori uslove i cene.

                              Ne znam koji je to mamojebac sa 3 poena u celoj El a da je nama na radaru?

                              Tomic je cak prosle godine pre pocetka priprema znao do detalja plan putovanja, treninga i sve ostalo, verujem da i ove godine to zahteva isto.

                              Cak sam malopre dobio na poruci vest sa jednog sajta ( burek portal sa imenom CZ u naslovu) da nam se vraca QM, pa jbte kako im ne dosadi vise .

                              Comment


                              • Dovoljno je bilo da seruje jednu fotku na drustvenim mrezama da napakuju pricu.

                                Comment

                                Working...
                                X