Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oćel nekad nešto da se desi...danas.

    Comment


    • Izvinjavam se na upadu, ali evo za vas nesto....

      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Malo se sali Jelisaveta, nemoj da se nadate, lakse ce vam biti kad ne dodje Milos.
        Last edited by Borca; 09-07-19, 23:24.

        Comment


        • Originally posted by Borca View Post
          Malo se sali Jelisaveta, nemoj da se nadate, lakse ce vam biti kad ne dodje Milos.
          Prekini, ostavi me! Taman sam zamislio cetvorku kako plese po terenu i baca pas bez gledanja Gistu na kucanje

          Comment


          • Nešto mi se javlja da su šlemovi nedovoljna oprema za ovaj prelazni rok,mora neki upgrade(za pleja šta bude bude,ali je uvek lepo nadati se dolasku jednog tea ma koliko god realno ili nerealno to bilo)

            Comment


            • Ma gde realno ali ajde. Da završimo tog pleja i da završimo ove priče sa Teom.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • A zasto Teo nije realan? Koliko moze da dobije? Milion i po plafon za sezonu. A mi mu nudimo milionce gore dole 200.000. Da mu neko nudi 3-4 milke, pa da nasa ponuda deluje smesno, pa kazes u redu, nije realno. Ako je Zvezdas prihvatice i duplo manje od voljenog kluba.
                Last edited by Storm; 10-07-19, 08:17.

                Comment


                • Teo je vec odbio ponudu od 1,5 miliona kao malo novca. Svakako moze dobiti preko 2 miliona.
                  Sansa da dodje u KKCZ je 0.000001% i to nece biti zbog novca koji mu mi ponudimo nego sto je to Teo. Kao i svaki genijalac i on ima svoje bubice i svoj specifican nacin razmisljanja. On i samo on ako prelomi da dodje to svakako nece biti zbog novca koji mu mi nudimo.
                  To ako je zvezdas(a jeste) ne znaci da je glup. Eto ja volim zvezdu ali ne bi pristao da radim za 33% plate naredne 2 godine. Verujem da ne bi ni ti. Nego je uvek lako tudjim novcem raspolagati
                  Last edited by Ivan9; 10-07-19, 08:28.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    Teo je vec odbio ponudu od 1,5 miliona kao malo novca. Svakako moze dobiti preko 2 miliona.
                    Sansa da dodje u KKCZ je 0.000001% i to nece biti zbog novca koji mu mi ponudimo nego sto je to Teo. Kao i svaki genijalac i on ima svoje bubice i svoj specifican nacin razmisljanja. On i samo on ako prelomi da dodje to svakako nece biti zbog novca koji mu mi nudimo.
                    To ako je zvezdas(a jeste) ne znaci da je glup. Eto ja volim zvezdu ali ne bi pristao da radim za 33% plate naredne 2 godine. Verujem da ne bi ni ti. Nego je uvek lako tudjim novcem raspolagati
                    Ne mozes da poredis nekog ko radi za 1.000 evra sa nekim k'o je zaradio u karijeri 20+ miliona evra. Da li ce zaraditi 26 ili 24 mu nece odigrati bitnu ulogu u zivotu.

                    Comment


                    • Nisi u pravu. Ali ne zelim dalje da se raspravljam.

                      Comment


                      • Bogami ja ne bih rekao da je sansa 0,xxx%.......pre bih rekao od 10-20%. Kad (normalan) covek zaradi odredjenu svotu novca, taj faktor mu vise najbitniji u zivotu...sto ne znaci da nije bitan, ali nije nabitniji.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Ne mozes da poredis nekog ko radi za 1.000 evra sa nekim k'o je zaradio u karijeri 20+ miliona evra. Da li ce zaraditi 26 ili 24 mu nece odigrati bitnu ulogu u zivotu.
                          šta je to dva miliona evra...nemaš ni za Bugati Veyron.

                          Comment


                          • Pero brat[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Teo ,u ovom trenutku, bio bi pun pogodak za marketing,lozanu navijaca i medije,a sportski i kako bi se uklopio u zahteve i zelje trenera,ekipe i navijaca ogroman znak pitanja.
                              Tako da radije bih da se on opari na nekom drugom mestu.
                              Iskreno ,isto mi je misljenje i za Gista ,Brauna i Jovica.
                              Last edited by L a z a r; 10-07-19, 10:01.

                              Comment


                              • Jelisaveta mislim da je pala berba usiju posle onog snimka

                                Bas me smara ova prica oko Tea. Bzveze se lozimo :/

                                Comment

                                Working...
                                X