Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP U-21 2019 Italija i San Marino

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Resetovaše ih Španci na fabrička podešavanja
    Ceballos slobodnjak za 4:0
    Poljaci gube 3:0 i ne mogu da izađu iz 16

    Moglo je i ubedljivije da bude, totalna dominacija. Jedino loše je što se povredio Oyarzabal, deluje kao ozbiljna povreda

    Comment


    • Comment


      • Joveljic ne igra jer je vec prodat, ali sto Adžića nema? I dokle vise Radonjic?

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

        Comment


        • Koji sam ja mazohista što li ovo gledam uopšte.

          Comment


          • Sve igraju preko Terzica zato sto znaju da mu to nije prirodna pozicija.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Sve igraju preko Terzica zato sto znaju da mu to nije prirodna pozicija.
              Pa nije Terzić kriv za gol već tantus Ranđelović koji trčkara a njegov igrač pravi višak na toj strani i pada gol. Malo pogledaj bolje kao i Radonjić na drugoj strani a Bogosavac ispada kao iz voza...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Odavno nisam video neku našu selekciju koja mi je antipatičnija od ovih tića. U svim kategorijama.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Pa nije Terzić kriv za gol već tantus Ranđelović koji trčkara a njegov igrač pravi višak na toj strani i pada gol. Malo pogledaj bolje kao i Radonjić na drugoj strani a Bogosavac ispada kao iz voza...
                  Nisam ja ni okrivio Terzica za gol, ne moze decko da postigne sve. Samo sam primetio da im je 3-4 ozbiljna napada islo po toj strani.
                  Last edited by belgrade_owl; 23-06-19, 20:39.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Koji sam ja mazohista što li ovo gledam uopšte.
                    Heh, isto sam sebi rekao kada sam video tim i "postavku".
                    Više se niko od te bulumente i ne trudi da prikrije da se reprezentacija i bukvalno siluje, da nikakvo dobro reprezentacije ne dolazi ni blizu prioriteta, jedini i isključivi motiv-guranje igrača za prodaju.

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • E vala će da se prodaju, posle ovakvih briljantnih partija, cene su im astronomske.

                      Ako hoće da se prodaju, treba da beže od reprezentacije ko đavo od krsta.

                      Comment


                      • Mislim da je Sergej to shvatio pa je sad hronicno povredjen kad dobije poziv za reprezentaciju,a i Matic je izgleda resio ovo da batali.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Mislim da je Sergej to shvatio pa je sad hronicno povredjen kad dobije poziv za reprezentaciju,a i Matic je izgleda resio ovo da batali.
                          Ako je to Sergej shvatio onda je isti jajara nad jajarama obzirom da su on i njegov menadžer vršili glavni pritisak na smenu Muslina koji ga nije pozivao za reprezentaciju.

                          Comment


                          • Ljudi, odlicno je sto su losi rerzultati u mladjim kategorijama. Bolje da gube dok su mladi mozda se opamete kasnije....do sad toliko rezultatskih uspeha u mladim selekcijama, a kad predju u A selekciju nikad nista ne pokazu. Bolje neka bude obrnuto....

                            Comment


                            • Ma nije ovo nekakva kvantana fizika pa da cinculiramo, jednačina je krajnje prosta:

                              A + B = C
                              Kokeza + Krstajić/Đorović = 0-5, 1-6...

                              Što se detaljnije analize tiče, i ona je krajnje prosta:
                              - Kokeza gura igrače nesposobne za ozbiljan nivo (Radonjić, Račić...) "stručnjacima" koji nisu sposobni da organizuju stado ovaca, a kamoli fudbalski tim.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Sve je to tacno ali to nije od juce to traje decenijama....gubitnicki sistem je isti samo se imena menjaju

                                Comment

                                Working...
                                X