Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP U-21 2019 Italija i San Marino

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • EP U-21 2019 Italija i San Marino

    Počinje EP za mlade.

    Danas u 18:30 Poljska - Belgija pa onda u 21 i te kako zamiljiva utakmica Italija - Španija. Tu ima da pršti. Za italijane tu je Ken, Kutrone, Federiko Kjeza, za Špance tu je Sebaljos, Majoral, Fornals...

    Evo jedan odličan tekst:

    EP U-21 počinje: Od koga očekujete da zablista?

    http://sportklub.rs/Blog/Blog-ostalo...-zablista.html


    Grupa A: Italija, Španija, Poljska, Belgija.

    Grupa B: Nemačka, Danska, Srbija, Austrija.

    Grupa C: Engleska, Francuska, Rumunija, Hrvatska.

    Najbolje prvoplasirane ekipe i najbolja drugoplasirana idu u polufinale.

  • #2
    Euro U21 - Prognoza

    https://www.youtube.com/watch?v=NiD_oajN2bk

    Comment


    • #3
      Ako je Sebaljos na prodaju i bilo zainteresovanih onda su pogresili sto ga nisu uzeli pre ovoga. Prvenstvo ce mu dici cenu skoro sigurno.

      Bice zanimljivo, vidim da ce RTS prenositi. Uvek sam voleo da igram manager posle ovih prvenstava
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • #4
        Originally posted by NSG View Post
        Ako je Sebaljos na prodaju i bilo zainteresovanih onda su pogresili sto ga nisu uzeli pre ovoga. Prvenstvo ce mu dici cenu skoro sigurno.

        Bice zanimljivo, vidim da ce RTS prenositi. Uvek sam voleo da igram manager posle ovih prvenstava
        RTS je otkupio prava prenosa. Večeras prvu utakmicu neće prenositi, ali oće ovu zanimljiviju između Italijana i Španaca.

        Naši sutra igraju u 18:30.

        Comment


        • #5
          Kakva su vam ocekivanja? Mozemo li se posibati za medalju?
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • #6
            Ja mislim da možemo. Drago mi je što su ispraćeni bez euforije, pritiska, što ih i kladionice ne ubrajaju među favorite.

            Ranije je bio slučaj da većina naših mladih igrača ne igra u svojim klubovima što je bio ogroman problem prilikom ovakvih takmičenja. Sada većina igra i to neki u najjačim ligama.

            Mnogo očekujem od Račića. Lepe pohvale je dobio u Španiji, odlično za njega što je otiš'o na pozajmicu u Tenerife.

            Comment


            • #7
              Za nas je bitno da veceras ne bude X a ni u duelu Engleza i Francuza. Za svaki slucaj ako ne budemo prvi u grupi, tj da nam i X sa Nemcima bude dovoljan za prolaz

              Po imenima i atmosferi nam je mesto u polufinalu, ali prvenstva su toliko nepredvidiva, jedan momenat nepaznje mladog igraca moze da ti spakuje kofere posle grupne faze.

              Svidja mi se nas tim, u svakoj liniji imamo dobre igrace i najbitniji je mec sutra, ako dobro krene sve ce biti lakse.
              Ocekujem prolaz, nadam se medalji
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • #8
                Imamo vrlo jak tim za ovaj uzrast, sa Nemcima ce biti za prvo mesto vrv u grupi, elem bice interesantan turnir, jedna od zadnjih sansi za Alena Halilovica da pokaze nekadasnji talenat.

                Comment


                • #9
                  Odličan početak EP.

                  Poljska dobila Belgiju sa 3:2.

                  Comment


                  • #10
                    Jedno od najboljih EP U21 po imenima, nadam se da ce biti odlicno prvenstvo a kako je pocelo izgleda da hoce. Najjaca grupa je ova gde su Italijani, Belgijanci, Spanci i Poljaci, nadam se da Italija moze da prodje.

                    Gde ima prenos? Arena?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by bice View Post

                      Gde ima prenos? Arena?
                      RTS.

                      Večeras RTS2 prenosi Italija - Španija.

                      Comment


                      • #12
                        Uuu odlicno, hvala puno na info.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #13
                          Pun stadion, 40 'iljada ljudi.

                          Last edited by Karamazov; 16-06-19, 20:55.

                          Comment


                          • #14
                            Top sastavi, teško da se može nadmašiti ono iz 2013. kad su se Španci sprdali sa Thiagom, Iscom, Moratom & co. Holanđani isto bili perverzni, a i Italijani odlični. No svakako će se i ovo detaljno ispratiti, za razliku od prošla dva

                            Renato Dall'Ara očekivano krcat, kakav meč za početak (gledanja ).

                            Comment


                            • #15
                              Auuuu Sebaljos.

                              1:0 za Španiju.

                              Comment

                              Working...
                              X