Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP U-21 2019 Italija i San Marino

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo je vase misljenje o Sasi Zdjelaru,ne pratim ovu nasu ligu,nemam pojma kako sada igra ali je apsolutno najbolji nas igrac bio na Novom Zelandu,on je drzao sredinu terena svojom borbenoscu,trcanjem.Sad gledam ove mlade,mi tu nemamo takvog igraca,zadnjeg veznog,nema ko da trci,da se bori,da svojim primerom pokaze kako se bori i trci za reprezentaciju,svi sem golmana su jajarski odigrali.

    Comment


    • Zdjelar i Maksimovic su prerasli ovo takmicenje. I tu i jeste bio najveci problem, iako ih je bilo milion.

      Inace, nas najbolji igrac je bio Andrija Zivkovic. A verovatno i celog prvenstva. Zdjelar je danas verovatno losiji igrac nego tada, u Partizanu los, mada je cela sezona za zaborav, ali nisam ni blizu impresioniran kako igra.
      Last edited by mark !t zer0; 24-06-19, 15:14.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ofanzivno Zivkovic jeste najbolji bio na Novom Zelandu ali Zdjelar je tu bio najbitniji igrac uz Maksimovica,njih dvojica su najvise pretrcali,najvise se borili,zatvarali sve rupe. Ovo sad u Partizanu i pretpostavio sam da je raspad,kvalitet igraca je najgori u istoriji kluba,nema ko tu da igra fudbal,defanzivni vezni kao sto je Zdjelar ne moze tu da pomogne kad nema ko da povuce loptu napred.

        Comment


        • Kako očekivano Rumuni i Francuzi 0:0.

          Voleo bih da ih u finalu izgaze Francuzi, 4:0, kad jajare ovako.

          Comment


          • Sramotna utakmica bez sutra na gol, jos sramotniji sistem takmicenja gde ima svega 3 grupe i odmah se ide u polufinale. Debili su ovi iz UEFE.
            Steta za ovakvu generaciju Italijana, jebeni Rumuni iz najlakse grupe idu dalje, a Italija dobije Spance 3-1 i ispadne zbog gol razlike glupave.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Italijani su ispali zato sto su izgubili od Poljske a ne zato sto su Rumuni, koje je dalje vodio i poraz od 2 gola razlike, igrali nereseno sa Francuskom.

              Comment


              • Rumuni su fenomenalni ovo prvenstvo a i nije ni čudo dobre kvalifikacije su odigrali i apsolutno zasluženo se našli ovde pa i sada prošli dalje. Nemaju neki tim na papiru ali to na terenu izgleda odlično.

                Prijatno iznenađenje su oni i ne bi me čudilo na kraju i podignu trofej.

                Zanimljiva 1/2 u najavi.
                Сутра брзо долази - треба човек постати
                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                Победе су порази, а исходи су потресни!

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Kakvo je vase misljenje o Sasi Zdjelaru,ne pratim ovu nasu ligu,nemam pojma kako sada igra ali je apsolutno najbolji nas igrac bio na Novom Zelandu,on je drzao sredinu terena svojom borbenoscu,trcanjem.Sad gledam ove mlade,mi tu nemamo takvog igraca,zadnjeg veznog,nema ko da trci,da se bori,da svojim primerom pokaze kako se bori i trci za reprezentaciju,svi sem golmana su jajarski odigrali.
                  Zdjelar je fizicki i tehnicki i takticki danas bolji igrac nego u N.Zelandu ali sta se desilo sa njegovom glavom to je vec za analizu. Veicna tih klinaca kao da izgube samopouzdanje i motivaciju kad predju u seniorski fudbal. Previse se izgleda ocekuje od klinaca i onda oni izgore pre vremena. Forsiraju se rezultati u mladoj reprezentaciji i brzo im dojadi taj pritisak. Problem je i u tom odrastanju kad im lake zenske i luksuz postanu sve vise dostupni....zavrti im se pamet od svega toga i vise nemaju dobar fokus na sopstven napredak, trening, ishranu, odmor...misle da su do 20 godine uradili sve i da ce sad organizam sam od sebe da bude istreniran i spreman. Ukratko receno mentalno su veoma nestabilni. Zato obozavam trenere poput Nikolica, Stanoja, Miloja, Pauna i slicnih koji motivacijom igraca zavrsavaju 90% posla.
                  Last edited by tamonajugu; 25-06-19, 07:21.

                  Comment


                  • Rumuni su naravno najprijatnije iznenađenje prvenstva, uspeli su da izbore polufinale i to kao pobednici grupe, dok je ekstremno favorizovana Italija ispala. Pisao sam već o luzeru Di Bjađu i njegovim mukama sa Tomislavom Sivićem.
                    Inače Rumunija ide dalje, a Italija i Engleska otpadaju.

                    Što se Francuza tiče, više su srećni nego što su teški, sa Engleskom su trebali da izgube utakmicu, nadam se da će ih Španija pobediti, i definitivno je to mašinerija u odnosu na ove srećkoviće.

                    Oko ove priče o Novom Zelandu, Sergej Milinković Savić je dobio zvaničnu bronzanu loptu FIFA i po tome je naš najbolji igrač na turniru.



                    Andrija Živković je imao fantastičan učinak





                    a ja bih posebno istakao Ivana Šaponjića, čiji gol nas je održao u životu protiv Mađarske u drugom krugu.

                    Naša reprezentacija je praktično već bila ispala, bili smo otpisani, 91. minut, Mađarska vodi 1-0 i već sebe vidi u četvrtfinalu.
                    Na scenu stupa Ivan Šaponjić i ostalo je istorija.

                    I to naravno nije kraj, u četvrtfinalu smo pobedili Ameriku na penale



                    E sada dolazimo do polufinala, zaista lagano primljen gol, Rajković sa prstima od putera koji je upropastio prethodni vodeći gol Andrije Živkovića (vidi gore).



                    1-1, produžeci, polufinale Svetskog prvenstva, opet napeto, opet na ivici noža, opet stani-pani. I ko stupa na scenu? I ko opet donosi besmrtnu slavu Srbiji!

                    Maestralni Ivan Šaponjić, naravno, u stilu Marca Van Bastena, Ivan Šaponjić još jednim sjajnim golom u 101. minutu donosi našoj reprezentaciji veliko finale Svetskog prvenstva protiv moćnog Brazila (Gabriel Jesus, Andreas Pereira, između ostalih).

                    U finalu na scenu opet "stupa" Rajković prsti od putera©™®



                    Ipak, na kraju sjajni Nemanja Maksimović još jednom kao u četvrtfinalu protiv Amerike, kruniše naš tim i našu zemlju (na pas maestralnog Andrije Živkovića).

                    Last edited by La Jugoslavia; 25-06-19, 10:57.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Francuzi imali srece protiv Engleske? Koju li si ti utakmicu gledao da mi je znati... 2 promasena penala brdo sansi, Englezi dali jedini gol iz prve sanse na utakmici, cak nije ni timska sansa vec genijalan potez pojedinca.


                      I da, kad imas vise ovakvih videa, molim te stavljaj u spoiler da bi lakse otvarao stranu.

                      Comment


                      • Svi odose da greju klupu u inostranstvu,jedino Sergej i Maksimovic uspeli,eventualno jos Veljkovic u Verderu ima zapazenu ulogu.Mislio sam da ce od Zivkovica biti veliki igrac ali njega definitivno starlete i lova upropastise,sad je 10 puta gori igrac nego sto je bio na Novom Zelandu.

                        Comment


                        • Što se Andrije Živkovića tiče nema veze naravno, isplivaće on kad-tad, samo da ima normalnog trenera tipa Veljko Paunović ko zna kako da upotrebi njegove fantastične sposobnosti.

                          Sa druge strane dosta su potonuli bekovi Gajić i Antonov što je velika šteta, Veljković ipak treba još mleka da pije, dobrano ga je prešišao Nikola Milenković. Babić je izgleda udario u neki plafon, pogubljenost u nekim situacijama sada u Trstu je bilo neprijatno iznenađenje.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Milenkovic je izvikan od novinara igrac,u Ukrajini i Trstu se videlo da on ne moze da drzi odbranu,eventualno bi mogao da bude resenje na desnom beku sto i igra u Fiorentini ili na stoperu da ima iskusnog i kvalitetnog Baneta Ivanovica pored sebe,sramota da ga nema u reprezentaciji.Citam sad u Blicu da hoce Antica da vrate,ali covek ima 70 godina,ne znam da li je njemu vise do zajebancije sa raznim Karadzicima i Kokezama,cisto sumnjam da ce prihvatiti.

                            Comment


                            • Nikola Milenković je najkvalitetnija punokrvna petica koja se pojavila još od Nemanje Vidića.
                              Napraviće sjajnu karijeru, ima kvalitet za sam krem evropskog klupskog fudbala, velika stvar da imamo takvog igrača u reprezentaciji.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ako bude pola Vidica bice super,ono sto ja vidim je da se nasa odbrana raspada sa njim na celu,odigrao je jednu veliku utakmicu protiv Kostarike,ovo ostalo je bilo jako lose,sve kulminiralo u Ukrajini,nema ko nam nije dao gol. Nije naravno samo on kriv nego selektori i onaj ko ih postavlja,kako zbog taktike tako i zbog nepozivanja Baneta Ivanovica,naseg najboljeg i najkvalitetnijeg stopera,kapitena Zenita,toliko o tome da je mator,najveca glupost koju sam u zivotu cuo.

                                Comment

                                Working...
                                X