Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP U-21 2019 Italija i San Marino

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    СРБИЈА: Радуновић, Гајић, Миленковић, Јовановић, Богосавац, Рачић, Лукић, Радоњић, Пантић, Живковић, Јовић.
    Dobar sastav, videćmo da li će biti ovako. I ja bih ovaj sastav izveo danas.

    Poklapa se termin sa košarkom, al brzo će nas košarkaši zbog igre naterati da se prešaltamo na fudbal.

    Comment


    • #47
      Idemo!

      Comment


      • #48
        Ipak Mašović umesto Račića.

        Dobar je bio i Mašović u kvalifikacijama.

        Comment


        • #49
          Vukasin Jovanovic dade jedan pas preko celog terena Gajicu ko rukom,nesto sto Kolarov pokusava svaku utakmicu i svaku mu takvu loptu preseku i onda sevne kontra.

          Comment


          • #50
            Radonjić čak i u ovakvoj konkurenciji deluje kao amaterski igrač.

            Čini se da jedino gol možemo primiti kad on ima loptu u nogama.

            Comment


            • #51
              Ma zajebi takvog igraca, gde cekas 10 pokusaja da jednom pretrci protivnika da bi iz sve snage udario po lopti, mozga bez, sjajne fizicke predispozicije.

              Mene duša boli kad Pantić igra krilo u Partizanu, dečko je brutalan veznjak, mislim da je on ključni igrač kod nas danas, nema ko da poveže Jovića, Radonjica i Zivkovica sa ostatkom ekipe. Žile mora mnogo bolje.

              Loše igramo.

              Evo gubimo, zasluzeno.
              Last edited by mark !t zer0; 17-06-19, 18:08.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • #52
                Od selektora amatera ovo moze i da se ocekuje.

                Comment


                • #53
                  Ne igramo kao tim... slabo je ovo.

                  Jel ima u Austriji neko ko bi mogao da nam pokaze dvoglavog orla pa da bar imamo koga da psujemo?

                  Comment


                  • #54
                    Jebes fudbal kad je najaktivnija veza izmedju golmana I napadaca, sredina fakticki ne postoji. Bunaris na Jovica krv ti jebem, kako pogresan sistem igre.

                    Mi nismo krsten napad napravili, bas je tanko ovo, bas tanko.

                    Radonjic je po meni igrac sa najlosijim pasom u oba tima, svaku desetu loptu uspesno doda saigracu. Bas horor.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • #55
                      Gde je Djorovic ucio trenerski zanat,samo u mladoj reprezentaciji? Ocajno ih je spremio za utakmicu,soliranje Radonjica dok ne izgubi loptu i to je otpiirilike sve od nasih pokusaja da napadnemo,nigde sredine,plejmejkera,nema niko akciju da osmisli.

                      Comment


                      • #56
                        Kad imaš ovakvog trenera šta drugo da očekuješ. Ako igrači izvuku ovo EP na individualni kvalitet Đorović će biti selektor A tima, a to bi bilo baš loše.

                        Ne znam ko je selektor atletske reprezentacije, ali trebalo bi da obrati pažnju na Radonjića, ima tu materijala za 110 m sa preponama ili skok u dalj, čuo sam da i tu treba brzina zbog zaleta.

                        Comment


                        • #57
                          Kakva spoljna Radonjića

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Indigo View Post
                            Radonjic je po meni igrac sa najlosijim pasom u oba tima, svaku desetu loptu uspesno doda saigracu. Bas horor.
                            On ako izuzmemo fizikalije svi fudbalski elementi su mu neverovatno loši za nekoga ko se bavi fudbalom na profesionalnom nivou. Nije to samo pas, ali naročito bode oči donošenje odluka koji su na nivou prosečnog rekreativca sa termina.

                            Comment


                            • #59
                              Dobro je da ne gubimo 2-3 razlike.

                              Comment


                              • #60
                                Ni ovi ostali nisu nista bolji od Radonjica,ovaj se bar trudi da krene napred.

                                Comment

                                Working...
                                X