Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP U-21 2019 Italija i San Marino

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On je naš najbolji štoper i nije prerano bačen u vatru, ali je trebao imati podršku u Banetu ili Karleuši, a ne u Veljkoviću ili Spajiću.

    Comment


    • To i govorim,on mora da ima podrsku iskusnog i kvalitetnog saigraca na mestu stopera,a ne da mu Veljkovic i Spajic budu partneri u odbrani. Veljkovic isto ima kvalitet,evropski i svetski prvak je u mladjim kategorijama ali isto vazi i za njega kao i za Milenkovica. Najbolje bi funkcionisali sa Ivanovicem,cak obojica mogu s njim da igraju sa trojicom pozadi,ali koliko vidim Ivanovic nema sanse da se vrati u reprezentaciju,prica kao da je zavrsio reprezentativnu karijeru.

      Comment


      • Otkad je Bane Ivanovic klasni stoper? Ja ga se i ne secam kao takvog.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Pa evo sa Zenitom je kao stoper uzeo titulu u Rusiji a to je igrao i u Lokomotivi pre nego sto je dosao u Celzi a cak je i u Celziju povremeno igrao stopera.Ako on nije klasa ja ne znam onda ko jeste,Ivanovic i Vidic su nasa dva najbolja odbrambena igraca u ovom veku.Cak i na desnom beku bi sigurno bolje odigrao od Rukavine.

          Comment


          • Ja znam da je covek primarno desni bek, da je igrao desnog beka a da mu nije nestalo brzine verovatno bi i dalje bio desni bek.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Jeste u Celziju primarno igrao desnog beka,u najboljem delu svoje karijere,ali nije mu problem ni stopera da igra,posebno sad u ovom delu karijere,sampion je sa Zenitom i igra sad stopera tako da ne vidim problem da to zaigra u reprezentaciji,jedini problem je Kokeza.

              Comment


              • Nikola Milenković je vrhunski odbrambeni igrač.
                Interesovanje jednog Žozea Murinja i jednog Mančester junajteda je samo potvrda onoga što može da se vidi na terenu. Naravno, za onoga ko zna šta gleda.
                Kraj diskusije.
                Last edited by La Jugoslavia; 27-06-19, 09:21.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Danas polufinala, Nemačka-Rumunija u 6 i Španija-Francuska u 9 (oba direktan prenos RTS2HD).

                  Rumunija je ubedljivo najprijatnije iznenađenje turnira, izuzetno kvalitetan tim. Nemačku smo nažalost svi upoznali, podmazana mašinerija koja nemilosrdno gazi ako je neko dovoljno glup da neoprezno uđe u duel sa njima.

                  Inače ovo polufinale Nemačka-Rumunija je po kvalitetu miljama ispred utakmice Španija-Francuska.
                  Španija je veoma, veoma dobra reprezentacija i oni će potpuno zasluženo igrati u finalu, a deo "zasluga" će ići i na račun Francuske koja se i sama pita šta ona traži u polufinalu. Francuska je baš loš tim, imaju zvučne pojedince, ali im je timska hemija blizu našeg nivoa.
                  Last edited by La Jugoslavia; 27-06-19, 13:47.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Ja ne znam da gledam,vidim Fiorentinu koja se borila za opstanak i reprezentaciju koja se raspada,njega nema sanse ove godine niko da trazi a jos manje da ga kupi.Da je interesovao Murinja on bi ga i kupio kao sto je kupio Baija i Lindelofa. Mozda bude vrhunski stoper,trenutno je daleko od toga,ima on jos puno da igra da bi to postao,prvo da predje u neki veci klub,da standardno tamo igra,nesto i osvoji sem srpske lige koja je na nivou lige Farskih Ostrva.

                    Comment


                    • Miloš Veljković, može se reći da pomalo stagnira, bio je neprikosnoven u mlađim kategorijama, standardan je u Verderu (relativno), ali se ipak pažljivom procenom može videti da je opao u nivou.

                      Ove što svrstavaju jednog Nikolu Milenkovića među amatere naravno da mi ne pada na pamet da komentarišem takve gluposti.
                      U svakom slučaju još jednom podvlačim da je velika stvar za našu reprezentaciju da ima takvog igrača, velika stvar.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • E jos da vidim kad sam to rekao da je Milenkovic amaterski igrac,ne znam sta ti citas,on je dobar,mlad igrac,ali jos uvek daleko od neke svetske klase. Sto se tice Veljkovica nista nije gori od Milenkovica.

                        Comment


                        • Serem im se u skupstinu,odatle nista pametno nije izaslo,ne prenose fudbal idioti sa rts-a.

                          Comment


                          • Rts 3

                            Comment


                            • Ide prenos na RTS 3, vrhunski mec za sada, pre svega zahvaljujuci Rumunima.

                              Comment


                              • Gde se nalazi taj rts3,imam total ali jos nisam video taj program,mozda ga oni nemaju.

                                Comment

                                Working...
                                X