Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP U-21 2019 Italija i San Marino

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Misliš fudbal ? Ako je kroz sport generalno onda nam i ne ide loše.
    Mislim fudbal.. da. Odtali sportovi nam se baziraju na cistom entuzijazmu.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Zero je u pravu,samo se ne slazem da narod bira Vucica i da je narod kriv za ova sranja.Moja je teorija da je Vucic postavljen od Nato okupatora da potpise priznanje Kosova i jos ponesto.
      Ma gde u pravu....sram bilo ovu gologuziju na terenu od prvog do poslednjeg, ovo otaljavanje posla je za šamaranje pa i od strane tog smrada Kokeze. Balavci.

      Pored toga evo ja bih voleo da sednem posle meča sa Đorovićem za sto i da mi on nacrta kako je zamislio mi da igramo, baš me zanima šta bi mi rekao.

      I da ne znam da l i Mesuta Ozila smatraš za Nemca

      Comment


      • Ne bih rekao da je raznosio (jebem li mu sve za gol u derbiju). Čak je do tog derbija imao 0 golova 0 asistencija u JSL na dvocifrenom broju utakmica, kao krilo šampiona. U Evropi je bio korisniji.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
          Što si me ti to prozivao? Zabio si mi nož u ledja a ja te uvek gotivio. Ćeraćemo se još

          Ja sam te primio ovde kao najrodjenijeg, svemu te naučio, a tako mi vraćaš. Uhvatio se sa mangupima u društvo pa teraš šegu
          Ne bih ja nego sam bio naljoskan jedan dan, to video onaj mangaš Sandugp i zajeb'o me tako da sam te i ja opanjkavao.

          Comment


          • Al najjače priča Uroš se odvikava od foruma, a danas mi napisao poruku dok sam je čitao osećao sam se kao da čitam "Rat i mir", nikad kraja

            Comment


            • Ma koji Nemac,cist Turcin,cim im pokazao Erdogana bilo je putuj ti sine u Tursku.

              Comment


              • Brajko nemoguće da u 15 dana igramo protiv Ukrajine i ovo sad da momci ne umeju da se postave da duva vetar pozadi.

                Nemoj zezati.

                I to posle sezona gde su stizali do polufinala Lš, prešli u Real, ovi momci gazili u Ajntrahtu, neozbiljno.

                Prvo svaki bolid menja formaciju svaki meč, drugo boli koliko su taktički neorganizovani.

                Trener je veliki faktor. Iran je pod Keirošom čuda pravio, evo Kolumbija će sad izgaziti sve. A Argentina sa Mesijem nema trenera i kurac. Ne možemo reći da Mesi i igrači ne valjaju.

                Argentinski i srpski savez mogu da napišu priručnik "Kako razjebati reprezentaciju u 7 koraka"

                Comment


                • A Kokezu treba samarati a ne on jos nekog da samara,on je postavio ove amatere Krstajica i Djorovica ili je imao naredjenje da ih postavi.

                  Comment


                  • Ma ja sam prvi ovde pljuvao po savezu kad ga je Goku moćni branio, pri smeni selektora, sve si tu u pravu, ali ne možeš reći i da igrači ne snose krivicu, šta njih boli ona stvar ko vodi savez, ako neće da igraju nek budu ko Luka Milivojević, a ne da jajare.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      A Kokezu treba samarati a ne on jos nekog da samara,on je postavio ove amatere Krstajica i Djorovica ili je imao naredjenje da ih postavi.
                      Brate bolje da se ne odazovu pozivu nego ovako....ovo je bruka.

                      I za selektore se slažemo i drago mi je na neku ruku zbog ovih rezultata jer se Đorović uvek spominje kao budući trener Zvezde, a zna se da mi Srbi više volimo Zvezdu nego repku, pa kad žrtvujemo bolje ovo drugo.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Vucic postavljen od Nato okupatora
                        Naravno.
                        Stalno se trubi o nekakvom rešenju a u stvari mi to rešenje živimo odavno.
                        Ne treba Nemcima Srbija sa Veljkom Paunovićem na klupi, Srbija koja će da preti.

                        Nemačkoj trebaju baš ovakvi Srbi, i Vučić i Kokeza i Đorović i Račić i Grujić i Radonjić.
                        Njima ide u prilog stalna nestabilnost i zemlje i društva koja će da porodi inferiornost na svim poljima, koju će oni moći da eksploatišu po slobodnoj volji i proceni, a naeksploatisali su se večeras mašala.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Što Bogosavac snosi krivicu što igra

                          on dečko ne ume da hoda, nije on kriv što ga neko zove da igra. Meni onaj Andrija Živković najgori igrač prvenstva. Pantić i Jović se kao nešto i trude, onaj je bio bolji pre nego sada.

                          0 od igrača i to velika.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Ne bih rekao da je raznosio (jebem li mu sve za gol u derbiju). Čak je do tog derbija imao 0 golova 0 asistencija u JSL na dvocifrenom broju utakmica, kao krilo šampiona. U Evropi je bio korisniji.
                            Ma da, ali poslednjih pola godine u Zvezdi je bio baš odličan, pričalo se čak i da je 12m malo, jer bi mu još rasla cena.
                            Nakon toga, težak potop, kao i da ga je kinta malo udarila u glavu i boli ga uvo za fudbal.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • U fudbalu ima i neke taktike,nije to samo posaljes 11 na teren i igrajte fudbal,to prodje jednom u 15 utakmica a ostalih 14 nas unakaze.

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Naravno.
                                Stalno se trubi o nekakvom rešenju a u stvari mi to rešenje živimo odavno.
                                Ne treba Nemcima Srbija sa Veljkom Paunovićem na klupi, Srbija koja će da preti.

                                Nemačkoj trebaju baš ovakvi Srbi, i Vučić i Kokeza i Đorović i Račić i Grujić i Radonjić.
                                Njima ide u prilog stalna nestabilnost i zemlje i društva koja će da porodi inferiornost na svim poljima, koju će oni moći da eksploatišu po slobodnoj volji i proceni, a naeksploatisali su se večeras mašala.

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                A Lukić ? Veliki majstor.

                                Originally posted by Zero_privilegi View Post
                                Što Bogosavac snosi krivicu što igra

                                on dečko ne ume da hoda, nije on kriv što ga neko zove da igra. Meni onaj Andrija Živković najgori igrač prvenstva. Pantić i Jović se kao nešto i trude, onaj je bio bolji pre nego sada.

                                0 od igrača i to velika.
                                Bogosavac moj brat i odigrao nešto večeras, ali kad ga vidiš ne liči na čoveka, a tek na fudbalera.....

                                Lazar Ranđelović je bolji igrač od Andrije Živković trenutno, daj Lazara u FK.

                                Comment

                                Working...
                                X