Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nego sta nego namerno, isao na sve ili nista pa ako prodje prodje, ako ne prodje Markez je na sigurnom.
    Ne kazem da je po direktivi isao da kosi sve pred sobom, Markezu takva vrsta pomoci nije potrebna, ne mora niko da pogine, ima drugih metoda.
    Last edited by Gargamel; 17-06-19, 00:32.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Gargamel View Post
      Nego sta nego namerno,
      namerno je isao da pretice normalno, ali da je namerno nekog pokosio to nije. I gde su citati koje sam trazio?

      ako ne prodje Markez je na sigurnom.
      tebi je taj Markez tolko u glavi da ces sad svaki incident povezivati sa njim


      a dajte se zamislite ovo. Da je Vinjales napravio ovakvu gresku i eliminisao Markeza, Dovija, Lorenca i sebe ne bi li vi takvu pobedu Rosija sad slavili? jok ja bi.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #33
        Jok i ne bi. Najjaci su Rosijevi navijaci u komentarima na svim mrezama mogucim. U fazonu, nadam se da je Rosi dobro, a ostale ko j***...

        Comment


        • #34
          Originally posted by Stevudza11 View Post
          Jok i ne bi. Najjaci su Rosijevi navijaci u komentarima na svim mrezama mogucim. U fazonu, nadam se da je Rosi dobro, a ostale ko j***...
          Poenta je da citate samo komentare Rosijevih navijaca, jer nemate pametnija posla. Ako bi procitali komentare Dovijevih ili Vinjalesovih navijaca, procitali bi isto to. Ako vec nemate za koga da navijate, manite se Rosija i navijaca

          Comment


          • #35
            Screenshot_2019-06-17-17-49-22.jpg

            Vinjales misli da je bio genijalan potez.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Gargamel View Post
              [ATTACH=CONFIG]16670[/ATTACH]

              Vinjales misli da je bio genijalan potez.
              naravno da nije ali nije bio ni nameran.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #37
                Originally posted by crni View Post
                Poenta je da citate samo komentare Rosijevih navijaca, jer nemate pametnija posla. Ako bi procitali komentare Dovijevih ili Vinjalesovih navijaca, procitali bi isto to. Ako vec nemate za koga da navijate, manite se Rosija i navijaca
                sto govoris u mnozini? ja nisam citao te komentare ali sam dao korisniku iznad reputaciju jer mislim da nije slago. inace ja ne gubim vreme na tviteru ovde mi je dovoljno a imam za koga da navijam a to je Mark Markez na koga rosijevci pljuju od kraja 2015 jer im je 'kriv'.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  sto govoris u mnozini? ja nisam citao te komentare ali sam dao korisniku iznad reputaciju jer mislim da nije slago. inace ja ne gubim vreme na tviteru ovde mi je dovoljno a imam za koga da navijam a to je Mark Markez na koga rosijevci pljuju od kraja 2015 jer im je 'kriv'.
                  Zasto mislis samo rosijevci pljuju? Mislis da ga cene navijaci drugih vozaca?

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by crni View Post
                    Zasto mislis samo rosijevci pljuju? Mislis da ga cene navijaci drugih vozaca?
                    ja sam samo ovde i citam da ga samo rosijevci pljuju. navijaci drugih vozaca (kojih je znatno manje nego rosijevaca) kazes da ga ne cene, ok, ali da li je to realno? da li je realno ne ceniti coveka koji je u debitantskoj godini uzo titulu u najjacoj klasi (Rosi nije) i sa svojih 26 godina ima 5 titula i na putu je da obori sve rekorde. da li je realno da takvog neko ne ceni? to je neozbiljno i ako neko takav postoji njega je pojela mrznja. a nema razloga da ga tolko mrzi jer MM nije nista skrivio njihovim pulenima osim sto ih je lepo pobedio na stazi. dok su rosijevci 'uvredjeni' zbog onoga iz 2015. e sad postoji i druga teorija a to je da su ti navijaci (drugih vozaca) bivsi rosijevci odnosno preletaci onda mi je jasno
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #40
                      CTS4KZHXAAAnZTY.jpg
                      Meni je i dalje ovo najjaca slika ikad. Sve cestitke njemu na uspehu, ali spanci u svakom sportu imaju tu zajednicku crtu.....
                      Ja volim Alonsa ali me je neki put strasno nervirao i uvek sam povezivao to sa tim sto je spanac

                      Comment


                      • #41
                        a boli, boli, ali to je Rosijeva sramota a ne Markezova. sta ste vi hteli Markezu zabraniti da se trka. ajmo ici dalje pa zabraniti i Lorencu. ma svima, treba samo Rosi postojati jer je on najbolji 'deka' koji nikad nece ostariti i usporiti. Realnost boli glava.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #42
                          Ne znam samo sto sve shvatas tako ozbiljno.. Svi su vruce glave posle trke, ali kako prodje vreme, svi se izduvamo.
                          Meni je ova slika smesna, nista vise..

                          Comment


                          • #43
                            pa ti se od ovog iz 2015 jos nisi.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              imaju mene ja pomazem telepatijom




                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                ja sam samo ovde i citam da ga samo rosijevci pljuju. navijaci drugih vozaca (kojih je znatno manje nego rosijevaca) kazes da ga ne cene, ok, ali da li je to realno? da li je realno ne ceniti coveka koji je u debitantskoj godini uzo titulu u najjacoj klasi (Rosi nije) i sa svojih 26 godina ima 5 titula i na putu je da obori sve rekorde. da li je realno da takvog neko ne ceni? to je neozbiljno i ako neko takav postoji njega je pojela mrznja. a nema razloga da ga tolko mrzi jer MM nije nista skrivio njihovim pulenima osim sto ih je lepo pobedio na stazi. dok su rosijevci 'uvredjeni' zbog onoga iz 2015. e sad postoji i druga teorija a to je da su ti navijaci (drugih vozaca) bivsi rosijevci odnosno preletaci onda mi je jasno
                                Ti ne navijas za Markeza! Ti samo zelis da postoji neko ko je bolji od Rosija. Ti se radujes svakoj Markezovoj pobedi, jer mislis da je tako bolji od Rosija, potrebno ti je nesto kao dokaz, veci od najveceg, jer nisi siguran u Markezov kvalitet, jer realno i ne navijas za njega.

                                Inace trka je bila jadna. Pobeda je zasluzena, ne sporim nista, samo glupo je za gledanje. Zao mi je svakog ko ne zavrsi trku zbog tudje greske. Pogledajte Sachsenring 2002, bice vam jasno o cemu govorim...
                                Last edited by crni; 18-06-19, 22:37.

                                Comment

                                Working...
                                X