Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Copa America 2019


    14. JUN - 7. JUL


    Last edited by ognjen; 09-06-19, 11:39.

  • #2
    Japan, Katar..ccc...ovi juznoamerikanci koliko su talentovani za fudbal toliko su nesposbni za organizaciju....korumpiraniji i od nasih politicara

    Comment


    • #3
      Realno, kontam da nemaju dovoljno reprezentacija za ovakav sistem takmicenja po grupama ali bar nek se ogranice da zovu drzave iz Srednje/Severne Amerike, bar je Amerika. A ne Katar i Japan igraju Copa America, besmisleno. Gore od Australije na Evroviziji.

      Comment


      • #4
        Pa upravo to neka zovu Meksiko, Usa, Kosta Riku itd sve su to jace reprezentacije od Katara, a Meksiko i od Japana. Neka promene onda ime takmicenja kad vec zovu svakoga. Ma jasno je da se radi o novcu nema to veze sa Kopa Amerikom i samo iskoriscavaju brend tog takmicenja zarad novca. Zato mi se i ne gleda vise to, a nekada se tu mogao videti mozda i bolji fudbal nego na SP.
        Last edited by tamonajugu; 10-06-19, 13:15.

        Comment


        • #5
          Pa zvali su Meksiko i USA, meni je ovo ok.. Zoveš neke osrednje repke koje ti ne mogu ugroziti da osvoje jer su tu samo da popune mesta..

          Comment


          • #6
            Iz inata ima da navijam za Japan..mogu japanci itekako da im ga zavrnu onako samurajski

            Comment


            • #7
              Ko je po vama glavni favorit za titulu?

              Ja cu reci Urugvaj.

              Comment


              • #8
                Ja bih voleo da Messi uzme nesto sa reprezentacijom.

                Comment


                • #9
                  uzeo je olimpijsko zlato sa reprezentacijom

                  Comment


                  • #10
                    Mislio sam na neko ozbiljnije takmicenje, na OI nastupaju mlade selekcije

                    Comment


                    • #11
                      Meksiko i US prebaciti iz CONCACAF u CONMEBOL, nemaju oni tamo sa kime da igraju, naročito sombrerosi, ko što su prebacili Australiju u azijsku zonu.

                      I CONCACAF bi onda bio zanimljiviji. Bilo bi klanje između 4-5 ekipa.

                      Inače, uvek navijam za Brazil, ali sad ću za Lojnela, ne bih podneo da još jednom vidim odraslog čoveka kako plače i jeca.

                      Comment


                      • #12
                        Uzmi Jošida Copa America! Copa America!
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by goku View Post
                          Meksiko i US prebaciti iz CONCACAF u CONMEBOL, nemaju oni tamo sa kime da igraju, naročito sombrerosi, ko što su prebacili Australiju u azijsku zonu.

                          I CONCACAF bi onda bio zanimljiviji. Bilo bi klanje između 4-5 ekipa.

                          Inače, uvek navijam za Brazil, ali sad ću za Lojnela, ne bih podneo da još jednom vidim odraslog čoveka kako plače i jeca.
                          Sto se mene tice ne moraju da ih prebacuju dovoljno je samo da naprave jedan turnir za oba kontineta i nek se zove Copa America. Onaj Gold Cup sto igraju ovi iz CONCACAF-a je besmisleno takmicenje koje uzimaju Amerika i Meksiko naizmenicno. Ukinu taj Gold Cup i prebace sve u Copa America, naprave kvalifikacije i milina. Ovako mi se sa Japanom i Katarom ni ne gleda nekako.

                          Comment


                          • #14




                            Brazilski sin, Gabriel Jesus na klupi. Pravo malo čudo na početku

                            Comment


                            • #15
                              U susret premijernom meču Gaučosa na Kopi.

                              Spoiler
                              Last edited by goku; 15-06-19, 23:30.

                              Comment

                              Working...
                              X