Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ništa pod reflektorima... Štednja...
    Ma ovo je verovatno neki americki sajt nema sanse da su ovo termini. Bice 18:00 i 20:45

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Ma ovo je verovatno neki americki sajt nema sanse da su ovo termini. Bice 18:00 i 20:45
      Tako i meni deluje

      Comment


      • Joj prve grupe.... Znaci no comment... Al zato grupa B je bolesna... Po meni u ovoj grupi Nemci ce proci, al ova tri tima ce se zestoko boriti za drugo mesto... Grupa C uposte nije za potcenjivanje, Prandeli je sastavio odlican tim, Spanci su Spanci, tvrdi Irci, i uvek neugodni Hrvati... A D grupa, moze svasta da se desi, Englezi i Francuzi su kiks ekipe, pogotovo sad sto nema Runija u grupnoj fazi, pa se domacini i Svedjani mogu nadati necemu...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Tako i meni deluje
          Rekao je danas komentator na izvlacenju da su termini 18:00 i 20:45 ;)

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ma ovo je verovatno neki americki sajt nema sanse da su ovo termini. Bice 18:00 i 20:45
            Jednom da i ti budeš u pravu, to za američki...
            Evo ispravljam dole.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Zar nisu Ukrajina i Poljska u drugoj casovnoj zoni, pa je to po njihovom lokalnom vremenu 18:00 i 20:45, pa je zbog toga nama sat vremena ranije?

              Comment


              • Nije vreme napisano po njihovim vremenskim zonama već po britanskom i američkom, bar na sajtu GOAL.COM
                S tim što ja to nisam videla, pa stvaila američko
                Ispravila sam.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Hajde Grobari, neka se jave pošto su oni imali priliku ići u Donjeck. Koliko ima putovati do tamo, kako avionom tako autom ?

                  Kontamo prijatelj i ja da se ispalimo među Engleze kada budu igrali protiv Francuza.
                  SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                  Comment

                  Working...
                  X