Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cehi nisu nista posebno, al odradice cg-e na "foru", previse su cg-i zeleni i kao mi lako se pale da su najbolji na svetu, a posle kad dodje iz dupeta u glavu uglavnom bude kasno ;)

    Comment


    • Ovo izvlacenje je namesteno,kao i cela Evropa...

      Comment


      • Crnogorci nisu boljeg protivnika dobiti, Ceska koja zaista slabo igrala kvalifikacije, nije to ni C od one stare reprezentacije koja je igrala polufinale 2004 god na EP... Ovo je Crnogorcima istorijska sansa, ovo jednostavno ne sme da se propusti i ja ocekujem pobjedu CG...
        Bosna jednostavno nema srece, opet jaka ekipa u barazu ali neko je morao Portugal da dobije. Gledao sam ja neke utakmice Portugala i mogu reci da oni imaju igrace, al nemaju tim. Jednostavno ako neki tim moze da pobedi Portugal od svih timova u barazu, onda je to BiH. Bice izuzetno tesno ali ja mislim da je Bosna timski mnogo bolja ekipa, i to ce nadam se presuditi, a ne individualni kvalitet koji Portugal poseduje.
        Irska-Estonija, tu ne treba trositi pricu, jednostavno Irci ce jakom i fizckom igrom slomiti Estonce, i samo cudo moze da se desi pa da Irska ne ode na EP.
        Hrvati protiv Turaka moraju da odigraju najbolje u zivotu da bi prosli, jer je Turska za sada bolja ekipa, plus Hidink na klupi, ne znam dal moze Hrvatska preko njih. Imaju kvalitet, imaju i igrace, ali zbog prikazane forme u kvalifikacijama ne znam mogu li na EP. Jako neizvesna utakmica u najavi.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Imam osecaj da na kraju niko od komsija nece da ode na EP,ali najvise sansi dajem Bosancima zato sto je Portugal sranje od ekipe+ako se desi da nekim slucajem ne igra Ronaldo neku od te 2 utakmice, oni su gotovi...
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Ja ocekujem laganu pobjedu,mi smo najbolji na svijetu i Cehi tu nemaju sta da traze
            sigpic

            Comment


            • Iako se nisam nadao da cemo izvuci Portugal,nemam sta da dodam,nigdje nemamo srece.Moramo pobjediti ovakve selekcije da bi otisli na Euro,nema nam druge.

              Samo me zanima, citam izjavu trenera Portugala,vec zna da ce igrati kuci drugu utakmicu?

              Comment


              • Aha,na zrijebu je sve odluceno,ko je prvi izvucen taj je domacin,to ti ovako izgleda

                Turska-Hrvatska
                Estonija-Irska
                Ceska-Crna Gora
                Bosna i Hercegovina-Portugal
                sigpic

                Comment


                • Pa da bar igramo u gostima prvu,oo boze pogledaj nas jednom.

                  Comment


                  • Odlican zrijeb za nasu reprezentaciju,nije moglo bolje.Jos je revans kod nas,sve je odlicno.Bolje sto nas je zapala Ceska nego Irska.
                    Bosanci ipak na najtezu prepreku Portugal.Niste imali srece,ali ja mislim da imate sansi,bar 33%.

                    Comment


                    • Nismo mi bez sansi,imamo sanse,ali..Ja se opet nadam da mozemo proci.

                      Comment


                      • haha
                        http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/111013084

                        Comment


                        • I to mogucnost postoji da su namjestili

                          Comment


                          • Kako je to bilo prije dvije godine u Portugalu

                            http://www.youtube.com/watch?v=gIC8L...eature=related

                            Comment




                            • Cudno

                              Je li moze neko da mi nadje snimak cijelog izvlacenja ?
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ja ocekujem laganu pobjedu,mi smo najbolji na svijetu i Cehi tu nemaju sta da traze
                                Cehi su odlicna ekipa. Poborski, Smicer, Baros, Berger... Oni su i dalje klasa igraci. A tek kad ga Marek Hjnc zavuce lijevom, iz slobodnjaka... Preblem je sto su naisli na nas, evropski Urugvaj, pa imamo da ih odalamimo i kuci i u gostima. Ne vidim kako mogu da nas izbace. Jedino bi Portugal imao neke sanse protiv nas, ali uz obilatu pomoc sudija.

                                Comment

                                Working...
                                X