Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Braco Crnogorci,dajte da izmedju sebe podijelimo Cesku i Irsku i svi sretni,a nek se Hrvati ganjaju s Turcima...

    Niko nas ne zeli u barazu

    Jedan od njih je i golman hrvatskog nacionalnog tima, Stipe Pletikosa, koji je za Večernji list izjavio:

    "Bilo bi dobro da izbjegnemo Bosnu i Hercegovinu i Crnu Goru."
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ocekivan poraz Crne Gore sinoc.Ipak nije igralo sedam prvotimaca i nije se mogla ocekivati pobjeda.I oni igraci koji su sinoc igrali pokazali veliku borbenost i kako se bori za nacionalni grb.Djalovic i Beciraj su po meni bili najgori na terenu,ali i oni su se borili.Bozovic i Cetkovic su bili najbolji.Sve je branio nas Bonja na golu i da njega nije bilo vjerovatno bi i rezultat bio mnogo veci.Cetkovic je nekoliko puta odlicno prolazio kroz odbranu Svajcaraca.Trcao je najvise,imao je nekoliko pokusaja na gol,ali dobro.Mogli su nam i svirati penal,kada je Drincic izveo onaj slobodni sa ivice 16 metara,ali sudija nije vidio ruku igraca Svajcarske.
      Veoma mi je zao Bosanaca.Ali dobro,volio bih da preko baraza udju na EP,a jos kad bi izbacili Hrvate.
      Najvise bih volio da nam dodju Ceska,pa Irska,a nikako Portugal.I sa Hrvatskom bi se moglo igrati,pogotovo na nasem paklenom domacem terenu,ali bih vise volio da dodje Ceska.
      Srbija se obrukala.Vidic da puca penal,pa cija li je to ideja?Ali onako glup gol da prime je stvarno nevjerovatno.
      Srecno nasim momcima na barazu,a i Bosancima.
      Last edited by Fedex ba; 12-10-11, 15:38.

      Comment


      • Volio bih Hrvatsku!;)i Irce naravno


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Meni je najbitnije da se podje u Poljsku i Ukrajinu. To putovanje ne bih propustio ni za sta... Kad bi ja i Duka tamo zapalili, u zemlje prelijepih zena, mnogi bi brakovi bili unisteni, mnoge cure ostale uplakane, mnogo bi znoja (a i krvi) bilo proliveno... Jos kad bi motivisali Dominatora, pa da nam se pridruzi... Jedino mi je zbog njega zao sto je Srbija ispala. Izostace dominacija koja je mogla naci svoje mjesto u istorijskim udzbenicima dvije pomenute zemlje...

          Comment


          • Cetkovic jeste dobro odigrao mec,ali veoma slabo pokriva svoj prostor.Treba mu jos utakmica kako bi popravio to
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • MGS brate,mislim da bi nam hrvati bili najidealniji,jos bi bilo slatko izbaciti ih,a uz to smo jachi od njih;)


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Meni je najbitnije da se podje u Poljsku i Ukrajinu. To putovanje ne bih propustio ni za sta... Kad bi ja i Duka tamo zapalili, u zemlje prelijepih zena, mnogi bi brakovi bili unisteni, mnoge cure ostale uplakane, mnogo bi znoja (a i krvi) bilo proliveno... Jos kad bi motivisali Dominatora, pa da nam se pridruzi... Jedino mi je zbog njega zao sto je Srbija ispala. Izostace dominacija koja je mogla naci svoje mjesto u istorijskim udzbenicima dvije pomenute zemlje...
                Nesto kontam da si mislio i na mene ovdje,ne bi me valjda ostavio...mozda bi cak i neku utakmicu pogledali,ko zna
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • A realno, svi su nam teski. Mozemo se mi puvat', pricat' kako imamo sansu protiv svakog, ipak smo mi underdog u svakom mecu. I bice iznenadjenje ako prodjemo. A ako nam kojim baksuzom dodje Portugal, onda bi to vec bilo pravo malo cudo. Jer svi zele da gledaju onog Ljepotana... E sad, mi imamo ono sto nemaju mnogo vece zemlje. Velike mosnice. Igramo protiv svakog bar s dva napadaca i navijaci ocekuju da svako pane. A ako ne pane, onda opet sve ok, ako se dalo sve od sebe... Sanjajmo jos dva meca, pa, sto dane, da pravimo kastig u Poljskoj i Ukrajini.

                  edit: Ak, Bosnu zelim na EURO, za nijansu manje nego sto zelim CG. Mozda bih cak, ako budem u kinti, posao da pratim EURO, a Bosna bi mi bila miljenik... I normalno, pustili bi te da pokupis koji potez od majstora

                  Comment


                  • hahahha brate,samo ne Portugalci,a za ostale cemo lako;)


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da treba cestitati i reprezentacijama Danske i Svedske. Obicno su u istim grupama pa se ne mogu plasirati zajedno jer je tu jos neki konkurent. Mislim da su, ako se ne varam, poslednji put zajedno otisli na neko takmicenje 2004. g. kada se na EP vodila polemika da li je bio namesten mec izmedju njih(zavrsilo se 2-2 a Italijani su ispali).

                      Pogotovo treba odati priznanje Dancima koji su izasli kao prvi iz jako teske grupe. Portugalci su bili favoriti, a Norvezani, koji su ostali bez baraza zbog gol razlike, odavno nisu igrali tako ofanzivno i produktivno.

                      Posto volim veteranske ekipe, pratio sam i Dance. Posle SP prosle godine Tomason i Gronkjer su napustili reprezentaciju. Izvrsena je kvalitetna smena generacija. Tu je sada mladi Eriksen koji zaista izvanredno igra. Ali ipak, u reprezentaciji je ostao Denis Romedal, i verovali ili ne, Martin Jorgensen, za koga su svi mislili da je nestao kada je napustio Fiorentinu zime 09/10. Gol cuva Sorensen, a na klupi je Lindegard. Pored Eriksena, od najmladjih je tu i Simon Kjaer. Bas dobro izbalansirana reprezentacija, sa iskustvom i mladoscu. Ocekujem od njih da se prikazu u dobrom svetlu na EP.
                      Last edited by Bogi; 12-10-11, 19:26.

                      Comment


                      • Dance sam sinoc gledao na Stream-u jer su mi trebali za kladionicu (tacnije njihovi protivnici) i stvarno su igrali sa velikom borbenoscu, sto su na kraju i umeli da proslave. Nani nije uradio nista, Ronaldo takodje pre onog gola dva minuta pred kraj ali se od pobede Nordijaca ne moze nista oduzeti
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • jeremy menez...................... dabogda noge polomio i vise nikada fubala neigro, veceg simulatora u zivotu nisam vidio, fuj fuj fuj ;(

                          Comment


                          • Nakon sto su Papac i Pandza sinoc dobili zute i nece igrati prvu utakmicu baraza i Mujdza se povrijedio tri mjeseca nakon onog starta Malouda-e nakon kojeg Malouda nije dobio ni zuti.Od cetiri igraca iz odbrane samo je Spahic ostao za prvu utakmicu.

                            Bravo Platini jos jednom
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Morace se Lulic vratiti na lijevog bocnog,pa majke mi ne znam ko ce igrati u odbrani Rahimic moze stopera

                              Comment


                              • Originally posted by FC Nadal View Post
                                Morace se Lulic vratiti na lijevog bocnog,pa majke mi ne znam ko ce igrati u odbrani Rahimic moze stopera
                                Ja znam ali bolje da ne znam. Joj majko mila Mravca ponovo gledati, dobro bi da Pape za prvu utakmicu pozove jednog od ovi igrača Cocalić, Torlak ili Trivunović (samo ne znam da li igra za onaj poljski tim, ali i bez utakmica je bolji od Mravca)

                                Comment

                                Working...
                                X