Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

    Kompletniji je jednostavno @(*6sd$%
    sigpic

    Comment


    • #47
      Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

      Ibisevic je bolji igrac od Jovetica. @(*6sd$%

      Tako da tu dolazimo na isto.Po meni. @(*6sd$%

      Comment


      • #48
        Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

        Ibisevic iz onog ludackog Hofenhajma je bio jedan od najboljih napadaca svijeta,ali jbg i njega je povreda presjekla,ali meni je bolji Jovetic,samo se nadam da ga ova povreda nece upropastiti,jer on moze jos mnogo da napreduje,bice on bolji i od Vucinica @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • #49
          Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

          Moglo bi se reci da Vucinic ima svoje a Dzeko svoje kvalitete.
          Dzeko je klasican gol igrac, pravi centarfor. Dok je Vucinic malo "pametniji", mogao bi da igra i iza napadaca, ima bolji fudbalsi intelekt od Dzeka.
          E sad ko je od njih svojice bolji je subjektivna stvar.

          Jovetic je apsolutno svetski talenat, za koga nikada necu prezaliti sto ga je Partizan prerano prodao.

          Comment


          • #50
            Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

            Presjekla ga povreda,one sezone bio postigao ko zna koliko golova %QWT&W

            Kod nas je samo odbrana problem.Ali sada onaj Lulic i Mujdza.Su super,nadam se da je to sastav za EP. +*@WT*48*

            Comment


            • #51
              Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

              Ibisevica je preseklo ono kidanje ligamenata kolena posle fenomenalne polusezone u kojoj je Hoffe bio drugi cini mi se.
              Sjebao se na nekom pripremnom mecu protiv Hamburg-a i posle toga ne moze da se sastavi nazalost...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #52
                Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                [quote author=T-Mac link=topic=2830.msg164341#msg164341 date=1283638013]
                Ibisevica je preseklo ono kidanje ligamenata kolena posle fenomenalne polusezone u kojoj je Hoffe bio drugi cini mi se.
                Sjebao se na nekom pripremnom mecu protiv Hamburg-a i posle toga ne moze da se sastavi nazalost...
                [/quote]

                Jeste. #%d* Te sezone je harao Bundesom ligom.I onda naravno povreda i posle nikako.

                Comment


                • #53
                  Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                  Tako je.
                  Dzeko ima svoje kvalitete,dobar je napred,odlican finisher...zna po neki put i da predribla i da skoci...ali sto se tice 1 na 1 sa golmanom tu gadja u "malu mrezicu".
                  Vucinic moze u nekoliko formacija da se prilagodi,moze da igra kao najistureniji napadac,gde voli da "salje po burek" protivnicke igrace i golmane,ali zna i da zavrsi lepo,ima odlican skok i tehnika mu je na zavidnom nivou.
                  Takodje,moze da igra na krilu,gde mu se brzina ispoljava,kao i tehnika,tj. dodavanje lopte u prostor,ili mozda po neki dribling,i sut iz daljine,naravno,kao sto je i mr.gold rekao,dobar je i iza napadaca.

                  A Jovetica necu da komentarisem,jednostavno talentovan mladi igrac,nadam se da nece imati problema sa povredama,i da ce se pridruziti Barsi za par godina. l5'%9

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                    [quote author=FC Nadal link=topic=2830.msg164342#msg164342 date=1283638045]
                    Jeste. #%d* Te sezone je harao Bundesom ligom.I onda naravno povrede i posle nikako.
                    [/quote]
                    To sam i napisao. @(*6sd$%
                    Hoce Nemci da imaju pauzu izmedju 2 polusezone, eto im sad. $#^%RT
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                      [quote author=FC Nadal link=topic=2830.msg164340#msg164340 date=1283637991]
                      Presjekla ga povreda,one sezone bio postigao ko zna koliko golova %QWT&W

                      Kod nas je samo odbrana problem.Ali sada onaj Lulic i Mujdza.Su super,nadam se da je to sastav za EP. +*@WT*48*
                      [/quote]
                      CG ima samo napad,sve ostalo je problem,veliki problem $#^%RT
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                        Dzeko je mozda bolji golgeter,ali Vucinicu ne treba da das lopu na kasicicu da bi dao gol,brz je,umije sam da prodje,dobra tehnika
                        [/quote]

                        Pogledaj malo Dzekine golove pa ces vidjeti da itekako zna sa loptom,da mu ne treba servirati pogotke.Vucinic je takodjer svjetski igrac,ali po meni je Dzeko bolji.Mozda je to moje subjektivno misljenje,mozda se Dzeko izgubi kada predje u veci klub,ali on je za mene trenutacno klasa,koju bi skoro svaki klub na svijetu volio imati.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                          Kako su samo nabili cijene karata za Francuze,ali sam je nekako kupio. $#^%RT $#^%RT

                          Kada bih samo taj mec dobili,to bi bilo savrseno.Ali Francuzi imaju 1 pobjedu u posljednji 9 meceva. &Q45q@% Ali su ipak Francuzi.

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                            Ako ih(nas $#^%RT) sad ne dobijete,necete nikad @(*6sd$%
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                              ibisevic je kralj.Dati 18 golova za jednu polusezonu u ilgi ne moze niko.I mnogo gotivim tog lika,msilim da je bolji i od Jovetica,Vucinica i Dzeka.A i rodjen je istog datuma kao i ja +*@WT*48*
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • #60
                                Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                                [quote author=Vladan link=topic=2830.msg164365#msg164365 date=1283638699]
                                Ako ih(nas $#^%RT) sad ne dobijete,necete nikad @(*6sd$%
                                [/quote]

                                Dobicemo ih I#^@8

                                Comment

                                Working...
                                X