Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

    Bosna za razliku od nas ima pravog napadača, sto je zalosno ali eto. Imaju dosta dobru reprezentaciju, biće zanimljivo videti, hoće li uspeti da se plasiraju na Euro.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #32
      Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

      i ne samo jednog ... Ibisevic uopste nije los, naprotiv.. on i dzeko su fantastican tandem...

      Comment


      • #33
        Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

        o Dzeki ne treba trositi rijeci, jedan od najboljih napadaca Evrope...Ibisevic nije los ali mogao je da bude mnogo bolji, sve je krenulo malo niz brdo nakon one polusezone gdje je na 16 utakmica u Bundesligi dao 17 golova fghj48d... %QWT&W

        Comment


        • #34
          Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

          [quote author=TeKKe link=topic=2830.msg164217#msg164217 date=1283629830]
          o Dzeki ne treba trositi rijeci, jedan od najboljih napadaca Evrope...Ibisevic nije los ali mogao je da bude mnogo bolji, sve je krenulo malo nizbrdo nakon one polusezone gdje je na 16 utakmica u Bundesligi dao 17 golova fghj48d... %QWT&W
          [/quote]..kakav je to tandem, Crnogorci Vucinic-Jovetic @R&}*..a mi Zigic-Pantelic #%d*

          Comment


          • #35
            Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

            dzeko-ibisevic
            Ibricic-misimovic-salihovic
            Rahimic
            Odlicnu sredinu i napad ima Bosna,ali odbrana skripi,osim Spahica niko nije vrhunski igrac.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #36
              Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

              Ako mislite na napadače , mnogo su bolji crnogorski napadači nego bosanski , dok su naši ubjedljivo najgori !
              FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

              Comment


              • #37
                Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                [quote author=manda link=topic=2830.msg164223#msg164223 date=1283630331]
                dzeko-ibisevic
                Ibricic-misimovic-salihovic
                Rahimic
                Odlicnu sredinu i napad ima Bosna,ali odbrana skripi,osim Spahica niko nije vrhunski igrac.
                [/quote]

                Plus Pjanke i ovaj novi Lulic $8#a odbrana je definitivno najslabiji dio,ali za nadati se da ce se uigrati i uklopiti.

                Comment


                • #38
                  Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                  Zamislite kako bi izgledala danasnja reprezentacija Jugoslavije:
                  Handanovic
                  Srna Ivanovic Vidic Kolarov

                  Krasic Modric Stankovic Pjanic

                  Dzeko Vucinic

                  Klupa:Corluka,Spahic,Misimovic,Salihovic,Kranjcar, Jovetic,Pandev,Olic,Petric,Lukovic
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                    Olic
                    Dzeko
                    Vucinic

                    &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
                    ma daaaaj .. pa ne bi bilo boljeg napada na svetu garantujem... #%d*

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                      [quote author=rossoner link=topic=2830.msg164224#msg164224 date=1283630475]
                      Ako mislite na napadače , mnogo su bolji crnogorski napadači nego bosanski , dok su naši ubjedljivo najgori !
                      [/quote]

                      Mnogo bolji Crnogorski nego Bosanski?! $%&5qw7 Mnogo,mnogo bolji.2 klase. #%d*

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                        Pa realno Vucinic je bolji od bilo kog Bosanskog napadaca,za klasu bolji!
                        A Jovetic je imao nevidjeni peh,nadam se samo da ce uspjeti da se vrati,jer su ove povrede strasno nezgodne i igrac se boji po povratku na teren od nove povrede,pogotovo mlad igrac.Jovetic-Vucinic je mocan napad,mislim da je to svima jasno!
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                          I meni je bolji Crnogorski tandem,ali reci da je Vucinic bolji za klasu od Dzeke je pretjerivanje.Svako ima svoje misljenje,ali po meni je Dzeko bolji i od Vucinica i od Jovetica,u sta ces se uvjeriti za godinu-dvije kada predje u jedan od najvecih europskih klubova.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                            [quote author=Vladan link=topic=2830.msg164295#msg164295 date=1283636821]
                            Pa realno Vucinic je bolji od bilo kog Bosanskog napadaca,za klasu bolji!
                            A Jovetic je imao nevidjeni peh,nadam se samo da ce uspjeti da se vrati,jer su ove povrede strasno nezgodne i igrac se boji po povratku na teren od nove povrede,pogotovo mlad igrac.Jovetic-Vucinic je mocan napad,mislim da je to svima jasno!
                            [/quote]

                            Slazem se Vladane. l5'%9
                            Mirko je ludak(u pozitivnom smislu). $#^%RT

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2830.msg164307#msg164307 date=1283637330]
                              I meni je bolji Crnogorski tandem,ali reci da je Vucinic bolji za klasu od Dzeke je pretjerivanje.Svako ima svoje misljenje,ali po meni je Dzeko bolji i od Vucinica i od Jovetica,u sta ces se uvjeriti za godinu-dvije kada predje u jedan od najvecih europskih klubova.
                              [/quote]
                              Dzeko je mozda bolji golgeter,ali Vucinicu ne treba da das lopu na kasicicu da bi dao gol,brz je,umije sam da prodje,dobra tehnika
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                                [quote author=Vladan link=topic=2830.msg164295#msg164295 date=1283636821]
                                Pa realno Vucinic je bolji od bilo kog Bosanskog napadaca,za klasu bolji!
                                A Jovetic je imao nevidjeni peh,nadam se samo da ce uspjeti da se vrati,jer su ove povrede strasno nezgodne i igrac se boji po povratku na teren od nove povrede,pogotovo mlad igrac.Jovetic-Vucinic je mocan napad,mislim da je to svima jasno!
                                [/quote]

                                Vucinic bolji od Dzeke za klasu. #^GH*# Smijesno. %QWT&W

                                Dzeko-Ibisevic mocan napad.

                                Comment

                                Working...
                                X