Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

    Njima treba Duda Ivkovic.Da im osvezi ekipu i pusti mlade igrace da igraju. &d$7
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #17
      Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

      Ako ih sad dobijemo na Kosevu ni Platini ih ne moze izvuci.Kakvo ce samo Europsko biti ako odu prodju i BiH,Srbija,Hrvatska.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • #18
        Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

        Nece Bosna lako sa ranjenim pjetlom,tada je najopasniji. &*#GI(]
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #19
          Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

          Ja samo sa sigurnoscu tvrdim da necemo izgubiti od Francuza ... sve i da bude nerijeseno ni to nije lose, jer mi bismo imali 4, a Francuzi 1 boda iz 2 tekme ;)

          Ali idemo na pobjedu svakako



          Portugal je nekako uspio da ne pobijedi protiv Kipra hahaha
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #20
            Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

            Odlicna igra Crne Gore danas protiv Velsa,zaustavljeni Bejl i Belami,sjajan posao Dzudovica i Base.Savo Pavicevic isto odlican &amp;8@^J
            Vucinic majstor odlican je gol dao,samo je trebao da da gol i na kraju kad je bio sam ispred golmana,da bude 2:0,ali dobro,najvaznije je da je ostvarena pobjeda,veoma bitna pobjeda. %QWT&amp;W

            sigpic

            Comment


            • #21
              Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

              Portugal 4 - 4 Cyprus
              Samo ne kontam kako su ovo uspjeli i jedni i drugi,portugal da odigra nerjeseno i primi cetri gola,a Kipar da odigraju nerjesno i zabiju cetri gola. &amp;*#GI(]
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • #22
                Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                Nevjerovatan rezultat,svaka cast Kiprani #$&amp;+|r
                Ni Domenek ne bi izgubio od Bjelorusije #%d*
                Blan je odlucio da sve promijeni iz korijena,cak je u strucni stab doveo i Zidana,ali se agonija nastavlja $JS}|
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                  E pa ne mogu da verujem da nije namesteno &amp;+I}\
                  Kipar da da 4 gola ukupno u kvalifikacijama pa da slave.
                  A ne da ubace 4 gola u gostima i to Portugalu.

                  Kako da ne 7&amp;@%q

                  Comment


                  • #24
                    Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                    Opet Portigal mulja, i opet ce kroz iglene usi proci ^&amp;*ST*^#

                    Comment


                    • #25
                      Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                      [quote author=mr.gold link=topic=2830.msg163885#msg163885 date=1283551294]
                      E pa ne mogu da verujem da nije namesteno &amp;+I}\
                      Kipar da da 4 gola ukupno u kvalifikacijama pa da slave.
                      A ne da ubace 4 gola u gostima i to Portugalu.

                      Kako da ne 7&amp;@%q
                      [/quote]

                      prvi put da se stvarno slazem za neku namestaljku... pa ovo je nevidjeno jbt... &amp;+I}\

                      Comment


                      • #26
                        Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                        http://en.euro2012fantasy.uefa.com/

                        Tek sam sad vidio da ima fantasy za kvalifikacije za Europsko prvenstvo pa ako ima zainteresovanih da napravimo ligu i da pocnemo igrati,sljedeci rok je 7 septembar.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • #27
                          Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                          Nismo bas najbolje odigrali protiv Farana,dobar rezultat...bice tesko protiv Slovenije.

                          Liechtenstein 0 - 4 Spain I#^@8
                          David Villa se izjednacio sa Raulom na listi strelaca Spanske reprezentacije,njih dvojica sada dele 1. mesto,44 pogodaka... l5&#039;%9

                          Comment


                          • #28
                            Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                            Francuzi izgubili. &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                            Mi 3-0.Nisam ni ocekivao nista manje.A sad protiv Francuza na pobjedu. +*@WT*48*

                            Comment


                            • #29
                              Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                              Evo , da prokomentarišem neke jučerašnje mečeve :

                              Grupa A

                              Kazahstan - Turska 0-3

                              nikakvo iznenađenje , pa nije Turska Srbija pa da gubi od Kazahstana .

                              Belgija - Njemačka 0-1

                              Njemci su bili bolji tokom cijelog meča , na kraju samo , mršavih 0-1 , ali samo zato što je Bejli dobro branio .

                              Grupa B

                              Jermenija - R. Irska 0-1

                              bez iznenađenja , čak sam očekivao i više od Iraca , ali bilo je to i gostovanje , pa tako im je i ovo , na kraju krajeva dosta .

                              Andora - Rusija 0-2
                              Mnogo više sam očekivao od polufinalista prošlog EP-a ! Ipak je Andora Andora i mogli su i više od dva gola da im uvaljaju !

                              Slovačka - Makedonija 1-0
                              Slovaci na jedvite jade pobjediše Makedonce , i to u zadnjoj minuti , tek nakon crvenog kartona za gostujuću ekipu .

                              Grupa C

                              Srbija očekivano pobjedila , ali igra i nije bila impresivna . Igrali su dobro na trenutke , ali su imali i nekoliko grešaka koje možda kod jačeg protivnika ne bi prošle ne kažnjeno .

                              Italija , neka nova Italija je pobjedila Estonce , ali su bili potpuno neubjedljivi .

                              Poraz Slovenaca mi i nije toliko ne očekivan , kako ga neki doživljavaju , pogotovo kad se govori o Sjevernoj Irskoj , koja je uvijek negdje tu , uvijek završe na trećem ili četvrtom mjestu u kval. grupama.

                              Grupa D

                              Odmah moram reći da su me Rumuni potpuno razočarali , nadam se da će se probuditi na sledećim mečevima .
                              Bosna očekivano pobjedila , ali ih ne bi uzdizao u zvijezde , jer Luxemburg i nije nekakva , čak ni dobra ekipa .
                              Francuzi su razočarali , ali sjetite se da su na kval. za SP , u Austriji izgubili 3-1 , a kasnije su se vratili i završili kao drugoplasirani .

                              Grupa E

                              Bez previše iznenađenja , jednostavno Finci nisu više ono što su ranije bili ,a Holanđani će izgleda i ove kval. odraditi rutinski . Predviđam im prvo mjesto .

                              Grupa F
                              Meni ništa iznenađujuće .

                              Grupa G

                              I ovdje bez pretjeranih iznenađenja . Napokon su se i Crnogorci probudili i počeli da igraju onako kako zaista znaju .

                              Grupa H

                              KIpar me i više nego iznenadio , ali sve je to uredu . Kvalifikacije su tek počele i nijedan od ovih rezultata nemora ništa da znači .

                              Grupa I

                              Ništa vrijedno komentarisanja !
                              FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                              Comment


                              • #30
                                Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                                meni se iskreno bash svidja reprezentacija bosne... ali im najvise fali ono sto mi imamo ,a nama najvise ono sto oni imaju .... zar nismo bolji zajednoo... //h*svb //h*svb

                                Comment

                                Working...
                                X