Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Kakva ludnica juce za karte,vec oko ponoci je 50-ak ljudi bilo i cekalo,a pusteno samo 1000
    Tapkarosi jedina sansa sad
    Koliko karata je pušteno u prodaju?

    Comment


    • Sutra igraju Rusija i Slovenija u Zilini. Velika sansa za rusku reprezentaciju da se pobedom priblizi odlasku na EP 2012, jer bi mec sa Andorom na Luznjikiju trebao da bude jaci trening.

      Zanimljivo je da ce posle duzeg vremena Roman Pavlicenko igrati u startnoj postavi koja bi trebalo da izgleda ovako:



      Jedina briga za Advokata bice stanje Jurija Zirkova koji se oporavio od povrede ali ce se na vecerasnjem treningu videti da li je potpuno spreman.
      Attached Files

      Comment


      • Originally posted by Bogi View Post
        Sutra igraju Rusija i Slovenija u Zilini. Velika sansa za rusku reprezentaciju da se pobedom priblizi odlasku na EP 2012, jer bi mec sa Andorom na Luznjikiju trebao da bude jaci trening.

        Zanimljivo je da ce posle duzeg vremena Roman Pavlicenko igrati u startnoj postavi koja bi trebalo da izgleda ovako:



        Jedina briga za Advokata bice stanje Jurija Zirkova koji se oporavio od povrede ali ce se na vecerasnjem treningu videti da li je potpuno spreman.
        rusi imaju odlican sastav. jedan akinfeev vrijedi 18 miliona (a vrijedio je i 20), ima samo 25 a brani vec sto godina. tu je i arshavin. oni su svjetske klase.
        tim sastavljen podjednako od igraca zenita i CSKA, 2 najbolja ruska kluba plus arshavin i pavljucenko, odlican tim.

        Comment


        • Pogresio si Bogi, napravio si lapsus.. Rusi igraju sa Slovackom...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Farfan View Post
            Koliko karata je pušteno u prodaju?
            Gledaj

            http://www.rtvin.com/index.php?optio...head&Itemid=31
            sigpic

            Comment


            • Jesi li dosao do karata?

              Comment


              • Meni tata ide gledati , ja nisam hteo ici sa njim , sto je skola , sto se igra na Marakani , da se igra na JNA verovatno bih isao ... Ajde valjda cemo doci do boda sa Talijanima i onda lagano u baraz , joj sto bih volio da u baraz igramo sa BiH
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Meni tata ide gledati , ja nisam hteo ici sa njim , sto je skola , sto se igra na Marakani , da se igra na JNA verovatno bih isao ... Ajde valjda cemo doci do boda sa Talijanima i onda lagano u baraz , joj sto bih volio da u baraz igramo sa BiH
                  Mani se bre da nas napucaju jes lu' covek
                  Kako stvari trenutno stoje tesko cemo mi i do boda...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Pa ne verujem da je Talijanima sada pobeda neki imperativ , oni su overili kartu za EP , mogli bi da igraju u slabijem sastavu a verovatno i hoce , tu je nasa sansa i realno pred 50 hiljada ljudi bi mi to trebali uzeti
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Tole odresio kesu, vidi se

                      Pa ne moguce da se pola tima povredi 2-3 dana pred utakmicu

                      Salim se ;)

                      Comment


                      • zanimljivo se to poklopilo. 2 velike reprezentacije gostuju u regiji sutra. Italija i Engleska, fora.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kakva ludnica juce za karte,vec oko ponoci je 50-ak ljudi bilo i cekalo,a pusteno samo 1000
                          Tapkarosi jedina sansa sad
                          Ja nabavih tri karte za zapad i to one centralne.
                          Bas je bila nevjerovatna zainteresovanost za ovu utakmicu.Trebalo bi uvijek ovako da bude,a ne samo kad dolaze Englezi.Znam dosta ljudi sto idu da gledaju Runija,Terija,Dzerarda...a ne nase momke.Takvima se i ne trebaju prodavati karte,nego nek idu sa Englezima,pa nek gledaju sa njima majstore iz Engleske.
                          Prosli put kad smo igrali protiv Bugara pored mene su sjedjeli ljudi koji nisu znali ni kapacitet stadiona,nisu znali ni neke igrace iz naseg tima.Ovaj jedan govori da stadion ima 30.000 mjesta,a ovaj drugi mu odgovara,ma ne ima vise od 30.000 ima mozda i 40.000 Takvi ljudi dobijaju ulaznice,a ne normalan narod koji se razumije u fudbal.
                          A i ulaznice za ovaj mec su bas skupe.30 eura zapadna tribina,sa strana po 25.Jug i sjever po 10,a istok 20e.Mogli su malo da spuste cijenu ;)

                          Comment


                          • Nadam se da ce i Bosanci uspeti da dobiju Francuze.
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by Dusan View Post
                              Jesi li dosao do karata?
                              Upravo radim na tome
                              Originally posted by Fedex ba View Post
                              Ja nabavih tri karte za zapad i to one centralne.
                              Bas je bila nevjerovatna zainteresovanost za ovu utakmicu.Trebalo bi uvijek ovako da bude,a ne samo kad dolaze Englezi.Znam dosta ljudi sto idu da gledaju Runija,Terija,Dzerarda...a ne nase momke.Takvima se i ne trebaju prodavati karte,nego nek idu sa Englezima,pa nek gledaju sa njima majstore iz Engleske.
                              Prosli put kad smo igrali protiv Bugara pored mene su sjedjeli ljudi koji nisu znali ni kapacitet stadiona,nisu znali ni neke igrace iz naseg tima.Ovaj jedan govori da stadion ima 30.000 mjesta,a ovaj drugi mu odgovara,ma ne ima vise od 30.000 ima mozda i 40.000 Takvi ljudi dobijaju ulaznice,a ne normalan narod koji se razumije u fudbal.
                              A i ulaznice za ovaj mec su bas skupe.30 eura zapadna tribina,sa strana po 25.Jug i sjever po 10,a istok 20e.Mogli su malo da spuste cijenu ;)
                              Ma problem je koliko ih je pusteno u prodaju za ovakvu utakmicu.Ali nema veze,za 25 cu na Sjever najvjerovatnije,nije ni to previse
                              sigpic

                              Comment


                              • ajmooooooo!!!

                                Da. Takodje Anjukov, braca Berezucki tu i tamo, Aleksej slabo igra u CSKA, osim kad je neko povredjen. Bilo bi mnogo bolje da je Zirkov na mestu levog beka a na njegovom mestu fenomenalni Semsov, iz Dinama koje nije nista manje jako od CSKA i Zenita. Ali opet, Rusija je favorit i ja duboko verujem da ce opravdati tu ulogu.

                                Comment

                                Working...
                                X