Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

    Crnogorci odigrali sjajno.. kako je baja spucao precku....
    UP THE VILLA!!!

    Comment


    • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

      Bozovic odbranio sve, Englezi ocajni par sansi ali daleko od onoga kako mogu.

      Comment


      • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

        Nije im igrao Milner :P
        UP THE VILLA!!!

        Comment


        • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

          On bi ih spasio $#^%RT
          Runi se raspada,na sta je samo spao,Basa je masina! &+I}\
          sigpic

          Comment


          • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

            Večeras je stvarno privilegija biti državljanin Crne Gore, nebitna nacionalnost! Svi na ulice, slavite heroje!

            Ne znam, pomješana osjećanja, mada preovladavaju ona najljepša, jer sam htio uporedo da pratim nas i Srbiju ali eto navijači su uspjeli da me iznerviraju bar na kratko, onda rekoh, aj ko ga šiša, bolje gledat kako se ovi moji herojski bore na tom hramu fudbala. Svaka im čast! Ovdje je opšte ludilo kome se idem pridružiti. Momci hvala i da...CICO LEGENDO! Sa 2 napadača u zadnjih 15 minuta. Legenda!

            Comment


            • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

              [quote author=Medara link=topic=2830.msg178440#msg178440 date=1286920024]
              Večeras je stvarno privilegija biti državljanin Crne Gore, nebitna nacionalnost! Svi na ulice, slavite heroje!

              Ne znam, pomješana osjećanja, mada preovladavaju ona najljepša, jer sam htio uporedo da pratim nas i Srbiju ali eto navijači su uspjeli da me iznerviraju bar na kratko, onda rekoh, aj ko ga šiša, bolje gledat kako se ovi moji herojski bore na tom hramu fudbala. Svaka im čast! Ovdje je opšte ludilo kome se idem pridružiti. Momci hvala i da...CICO LEGENDO! Sa 2 napadača u zadnjih 15 minuta. Legenda!
              [/quote]
              Crna Gora &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
              Svaka cast braco draga!Kad mi vec ne mozemo onda za vas navijam.Zveknite Engleze u Podgorici i direktno se plasirajte na EP.A nama pozajmite Kranjcara ako nekim ludim slucajem udjemo u baraz pa da mozemo da igramo u tom barazu i ne izgubimo sa 3 razlike posto ce tako verovatno biti s Pizonom.Mada nesto ne verujem ni da ce Pizon dovesti nas do 2. mesta ali posto svi u nasoj grupi igraju nereseno ima neke sanse.
              sigpic

              Comment


              • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                sigpic

                Comment


                • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                  Igraju djetici fudbal. 7@$**
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                    Where the fuck is England? Odvratni su ti Englezi(novinari njihovi)... Stoka prepotentna ,bila i ostala.

                    Comment


                    • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                      Ko jebe Engleze , drago mi je zbog Crne gore , jedne od mojih omiljenih reprezentacija u zadnje vrijeme (mada sam ih i ranije volio , ali ne ovoliko kao sada jer su se u zadnje vrijeme baš potrudili i mislim da mogu daleko da doguraju )!
                      FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                      Comment


                      • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                        kad si ih ranije voleo? poslednjih godinu dana od kad postoje? &*#GI(] &*#GI(]

                        Comment


                        • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                          Nastupali su i u kvalifikacijama za SP2010 , ako nisi znao i postoje od 2007. (to je tri godine unazad,a ne jedna) ! (*#^R^
                          FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                          Comment


                          • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                            [quote author=milanche link=topic=2830.msg178596#msg178596 date=1286973552]
                            Where the fuck is England? Odvratni su ti Englezi(novinari njihovi)... Stoka prepotentna ,bila i ostala.
                            [/quote]
                            Ja sam zvezdas i arsenalovac ali me iznervirao njihov naslov kad je igrao arsenal partizan "Shamak ugasio svetlo srpskoj hordi"tako nesto ali realno likove treba gaziti $a$7# $a$7#
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                              Prepotentni Englezi !
                              FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                              Comment


                              • Odg: Kvalifikacije za Euro 2012

                                hrvatska vs malta 3:0
                                strijelci: 1:0 krancar, 2:0 kranjcar (as. eduardo), 3:0 kalinic (as. kranjcar)

                                odlicni golovi kranjcara, i isto takva asistencija. sa ovom pobjedom hrvatska je izbila na prvo mjesto u skupini sa
                                10 bodova (gol razlika 8:1)

                                1. hrvatska 10 (8:1)
                                2. grcka 8 (4:2)
                                3. gruzija 6 (3:2)
                                4. izrael 4 (5:5)
                                5. latvija 4 (3:5)
                                6. malta 0 (1:9)

                                slijedeci mecevi se igraju 26.3. 2011:

                                gruzija vs hrvatska
                                malta vs grcka
                                izrael vs latvija

                                29.3.2011:

                                izrael vs gruzija

                                olic se vraca tek u 6. mjesecu ali nazad ce biti simunic i jelavic

                                Comment

                                Working...
                                X