Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teorije Zavjere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Vidi mene budale... Nekako sam potpuno zaboravio dobru staru karakondzulu
    Podseti me na drekavca. Kod mene u selu vrlo poznata priča, kad god se u šumi (koja je na 2 minuta od mene) čuje nešto, zna se odmah šta je.
    Ima raznih priča o ženi koja je nekada zakopala živo dete tu u šumi, a drekavac je prikaza umrlog nekrštenog deteta koje ne može da nađe mir, pa ono luta po šumi.
    Naravno sprdnja obična, ali kad odem kod druga i pogledamo neki horor film, pa krenem kući u 2 iza ponoći, bome, ne bude mi svejedno.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Odrastoh preko puta Centralnog groblja u Beogradu i ne videh nista za frtalj veka - bice da su ove gradske necisti civilizovane i emancipovane?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Korona virus su stvorili Ameri i ubrizgali ga u prženog kera na pijaci u Vuhanu.
            Sve sa ciljem da poljuljaju Kinesku ekonomiju.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Korona virus su stvorili Ameri i ubrizgali ga u prženog kera na pijaci u Vuhanu.
              Sve sa ciljem da poljuljaju Kinesku ekonomiju.
              Hahhahahahahahahahhaha, jaka. Realisticna.

              Comment

              Working...
              X