Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teorije Zavjere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Nema šta da beži, prvo takve se stvari ne ubedjuju, niti treba, drugo, ne možeš nikoga ni ubediti ako nešto ne želi.

    Ljudi verujte u šta hoćete. Samo nemojte se uzdizati na neki pijedestal istine bez dokaza. To "naučno dokazano" spada u jednu vrstu fanatičnog religioznog verovanja jer vam je religija nauka a verujete u ono što niste videli.

    Comment


    • #62
      Goku je, naravno, godinama vec na ignore listi, sad sam malo bacio pogled sta pise, nista novo. Kao sto rekoh, previse je Indigo fin, za ono sto bih ja imao da kazem se dobija visemesecni ban, ali niste vredni toga da propustim Wimbledon ovde

      Comment


      • #63
        Pa reci prijatelju. Svi krive religiozne ljude a opet fanatici ateistički idu i vredjaju sve živo. Hajde reci meni ja se neću žaliti. Iskali sav svoj bes. Pošto misliš da si mnogo pametan.

        Comment


        • #64
          Originally posted by goku View Post
          Ova tema se pretvorila u sviranje qrcu. Odo ja dok je još vreme.
          Objasni prvo kako se bezgresni Svevisnji zajebao pa napravio Arhandjela Lucifera (u prevodu - Svetlonosa) i prebacio na njega sve svoje neuspele ideje.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • #65
            Originally posted by belgrade_owl View Post
            Kao i obicno sa tvoje strane, nameces misljenje a za to sto zastupas nemas argumente.
            Ne želim nikome da namećem svoje mišljenje, zato napuštam diskusiju, sve što sam hteo sam rekao, pametnom dosta.

            Comment


            • #66
              Originally posted by goku View Post
              Ne želim nikome da namećem svoje mišljenje, zato napuštam diskusiju, sve što sam hteo sam rekao, pametnom dosta.
              Nisi mi odgovorio na pitanje, a voleo bih da procitam i Urosev odgovor na isto.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • #67
                Originally posted by zdravkelja View Post
                Goku je, naravno, godinama vec na ignore listi, sad sam malo bacio pogled sta pise, nista novo. Kao sto rekoh, previse je Indigo fin, za ono sto bih ja imao da kazem se dobija visemesecni ban, ali niste vredni toga da propustim Wimbledon ovde
                To što sam tebi na ignore, samo može da mi bude kompliment.
                Last edited by goku; 09-06-19, 11:29.

                Comment


                • #68
                  Da li su ljudi sleteli na mesec ili je sve rezirano i zasto se od 70-ih godina vise nije pokusavalo otici na mesec sa ovakvom tehnologijom?
                  Misljenja
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Uroš View Post
                    Pa reci prijatelju. Svi krive religiozne ljude a opet fanatici ateistički idu i vredjaju sve živo. Hajde reci meni ja se neću žaliti. Iskali sav svoj bes. Pošto misliš da si mnogo pametan.
                    +1..
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • #70
                      A sta mislite o velikom potopu,temi koja se provlaci krozmitove svih narod bliskog istoka vec 5,6 000 godina?
                      Dali je to nastalo kad je nakon otopljavanja leda usljed naglog porasta temperature,i kao posledica toga podizanje nivoa mora potpoljeno nekoliko znacajnih sumerskih gradova ili kada je Crno more nastalo izlivanjem Sredozemnog mora takodje kao posledica topljenja leda?Ova druga opcija moze biti i realnija tim prije sto se Ararat pominje,a on je geografski blizi Crnom moru.
                      Na dnu Crnog mora su i nadjeni ostaci nekih prastarih naselja,tu je nekad bilo manje jezero.
                      Takodje pretpostavka je da se sve to desilo prilicno naglo i da je stvarno moglo da ima katastrofalne posljedice po stanovnistvo.
                      Last edited by E1_PG; 09-06-19, 11:29.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by kronostime View Post
                        Objasni prvo kako se bezgresni Svevisnji zajebao pa napravio Arhandjela Lucifera (u prevodu - Svetlonosa) i prebacio na njega sve svoje neuspele ideje.
                        Nije se zajebao, svima je dao slobodnu volju. Na nama je šta ćemo odlučiti. Hoćemo li biti na strani Boga ili na drugoj. Bog ne želi nikoga da prisiljava, to nije Božiji koncept, slobodna volja je Božiji koncept.

                        Comment


                        • #72
                          onda prema božijem konceptu ne postoji dobro i loše
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by bice View Post
                            Da li su ljudi sleteli na mesec ili je sve rezirano i zasto se od 70-ih godina vise nije pokusavalo otici na mesec sa ovakvom tehnologijom?
                            Misljenja
                            Mozda tamo nema nista vredno ..mozda nikad nisu ni sisli na mesec..mozda mesec ne postoji..moze se o svemu diskutovati ali nemam ni znaja da mogu nekog da ubedjujem u nesto od toga..

                            Neko veruje u crkvu, neko u Boga, neko u nauku a neko u nista..ostavljen je prostor za sve...ako bih bas mora da biram, odabrao bih nauku, jedino se ona zasniva na dokazima..ovo ostalo je zajebancija koja moze i ne mora biti tacna..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Nerealan View Post
                              onda prema božijem konceptu ne postoji dobro i loše
                              imam jednu anegdotu, naiđe lav na ranjenu impalu, kaže oprosti mi bože, ovo je greh, i pojede je..
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by bice View Post
                                Da li su ljudi sleteli na mesec ili je sve rezirano i zasto se od 70-ih godina vise nije pokusavalo otici na mesec sa ovakvom tehnologijom?
                                Misljenja
                                Najbolji film Stanleya Kubricka, el maestra za osvetljenje.

                                According to a DVD featurette of the film The Spy Who Loved Me, Kubrick snuck aboard a huge Tanker Ship early in the morning to secretly assist cinematographer Claude Renoir in lighting a massive set. Renoir himself was a master of his craft, but in his old age he began to lose his eyesight. When he showed up to prepare the lighting for the huge evil-lair, he realized he couldn’t actually see all the way across the room.

                                Renoir had worked for Kubrick in the past, who was famouslyan expert (and perfectionist) in lighting. So he gave him a call to ask for advice.

                                Comment

                                Working...
                                X