Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teorije Zavjere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by LosmiSK View Post
    Indigo bratina
    Vidis komplikovano.je to. Veruj ti u svetu krticu ja te necu odvracati od toga postovacu to u sta verujes ali cu zadrzati pravo na sopstveno misljenje.
    Sta ja sad treba gokaru da ubedjujem da nema svetla na kraju tunela
    Necu ga ubedjivati ali imam slobodu da iznesem svoj stav.

    Sranje je fizioloska potreba koja se desi usled toga sto neki ljudi pocnu da te ubedjuju da su Sunce i Mesec dve lopte okacene o nebesku kupolu a da ako se kreces u jednom pravcu mozes pasti preko ivice, tamo gde lezi zemlja na ledjima slonova koje gigantska kornjaca nosi po medjuprostoru

    Vidis, ja postujem cak i ravnozemljase, ne zelim da ih odvracam od bilo cega ali mi je dopusteno da olaksam creva tu i tamo kada mi zagusti slusajuci te price.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • #47
      Zato sto im je u interesu na zemlji sigurno postoje i dobri i zli vanzemaljci plus ljudi su glupi sad da se pokazu vanzemaljci vecena ili ne bi vjerovali ili bi poceli da panice i umislili da ce sad raznijeti citavu planetu

      Comment


      • #48
        Samo ocu reci da su sve stvari ostale otvorene i moguce ih je diskutovati. Narod su ovce, svako ima svog Boga, svoju veru..svoje lazi koje su besmilsene..Najveci mafijasi i monstrumi su uglavnom okrenuti crkvi koja ih bez problema bira.. i taj Boziji oprost tj crkveni je diskutabilan...Ne volim crkvu, niti verujem u njih..idem u crkvu zbog Oca da upalim svecu posto je bio vernik ..ja to defintivno nisam. Zelim da verujem u Boga, nesto vece, ali sam siguran da predstavnik toga definitivno nije crkva..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • #49
          Ako su ti vanzemaljci toliko razvijeni,sa takvom tehnologijom koja je nama nepojmljiva, vjerujem i da je njihova svijest na mnogo vecem nivou a samim tim vjerujem i da su mnogo manje destruktivni od nas.
          Mislim da bilo kakva komunikacija medju nama nije moguca i da nas posmatraju kao amebe,i mozda kao potencijalno opasna bica koja bi trebalo istrijebiti zbog dobrobiti suncevog sistema.Sto je u suprotnosi sa mojom prethodnom tezom o destruktivnosti ali samo sa nase twcke gledista.Mi smo zlo.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Ivan_PG View Post
            Ako su ti vanzemaljci toliko razvijeni,sa takvom tehnologijom koja je nama nepojmljiva, vjerujem i da je njihova svijest na mnogo vecem nivou a samim tim vjerujem i da su mnogo manje destruktivni od nas.
            Mislim da bilo kakva komunikacija medju nama nije moguca i da nas posmatraju kao amebe,i mozda kao potencijalno opasna bica koja bi trebalo istrijebiti zbog dobrobiti suncevog sistema.Sto je u suprotnosi sa mojom prethodnom tezom o destruktivnosti ali samo sa nase twcke gledista.Mi smo zlo.
            Naravno mozes li zamisliti vanzemaljce da gledaju rijaliti emisije i jos da uzivaju u tim rijaliti emisijama u kojima se promovise sve najgore

            Comment


            • #51
              Originally posted by LosmiSK View Post
              Mozda su vanzemaljci jos gori. Sto mislis da smo mi najgori. Uvek ima gore, uvek ima bolje. Da nesto postoji, sigurno bi znali do sada...Posebno ako su superiorniji. Ta fora da oni ne zele kontakt je besmislena..
              Da su gori - imaju tehnologiju da nas sprze ko stetocine bez trunke napora.
              Jos se gicamo.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • #52
                To i ja pricam mnogo su mocniji od nas

                Comment


                • #53
                  Tesko je nama bilo sta pametno da kazemo kada razmatramo karamteristike tih vanzemaljaca.Mi sve to analiziramo na osnovu nama poznatog,bog zna kakav materijalni oblik oni zauzimaju,kako komuniciraju,gdje ih je evolucija dovela.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Samo ocu reci da su sve stvari ostale otvorene i moguce ih je diskutovati. Narod su ovce, svako ima svog Boga, svoju veru..svoje lazi koje su besmilsene..Najveci mafijasi i monstrumi su uglavnom okrenuti crkvi koja ih bez problema bira.. i taj Boziji oprost tj crkveni je diskutabilan...Ne volim crkvu, niti verujem u njih..idem u crkvu zbog Oca da upalim svecu posto je bio vernik ..ja to defintivno nisam. Zelim da verujem u Boga, nesto vece, ali sam siguran da predstavnik toga definitivno nije crkva..
                    Naravno da su narod ovce, kad crkva svoje svestenike koji treba da predvode narod zove pastirima... saberes 1 i 1 i zakljucis sta oni misle o svom narodu.

                    A to da nisi vernik sumnjam, imas ti svoj religiju.

                    Spoiler

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Indigo View Post
                      Bukvalno mi se sere kada i u ovakvim temama vidim ravnozemljase, religiozne fanatike i ljude koji bi rekli da je naizmenicna struja plod koji nam je dao nas "otac" a ne genijalnost jednog coveka i njegova namera da svet ucini boljim.


                      Mogu da razumem ljude iz najcrnjeg perioda koje je ova planeta dozivela, kada je doba anticke kulture, slobode, rane umetnosti, istrazivanja zamenjeno sa citavim milenijumom gde je ljudski rod zahvaljujici verovanju u magiju i magicne rituale smestene ovoga puta u religiozne institucije, najvise propatio. Cerecenja, razapinjanje, spaljivanje kamenovanje i hladnokrvna ubistva svakog ko ne bi prihvatio ono sto pise u najkrvavijoj knjizi ikada napisanoj.

                      Ja ne verujem u boga, pripadao on muslimanima, hriscanima, mormonima...stvar je svuda ista i podrazumeva klanjanje institucijama a ne necem duhovnom. Takodje taj spektar duhovnosti mi kao fizicki opipljiva bica ili ako vise volite duse zarobljene u ljusturi, nismo sposobni ni da pojmimo. To bi znacilo da se.misao oslobodi tela a za to nismo i tesko da cemo biti sposobni u daljoj buducnosti.

                      "BOG" je po meni omnipotentno bice, neko koga dozivljavamo kao stvaraoca univerzuma, moze biti tehnolosko a moze biti i fizicko ili misaono bice.

                      Najgora recenica izgovorena u prethodnih sto godina je papina izjava da ce krstiti vanzemaljce ako se pojave [emoji23]
                      Krstices neko stvorenje koje ima sposobnost da putuje kroz svemir brzinom svetlosti a ono ce prihvatiti krst i postovati deset bozijih zapovesti [emoji23]
                      Ako ta bica imaju smisao za humor garantovano bi crkla od smeha. Eto to moze cak i da nam bude prva odbrambena linija nasi popovi sa kandilom kardinali i papa u prvoj liniji "ne prilazite krsticemo vas, sveta vodica ce spaliti vas nevernike" [emoji23]

                      Procitajte Huxley-a, I njegovu, moze se reci iracionalno uznemirujucu i saljivu verziju sveta. Saljivu iz razloga sta je uzeo kao osnov religijske nauke i kao postulat vere a iracionalno to jest besmisleno bar iz ove sadasnje perspektive nacin zivota glavih likova I okovi istog. Lako se mogu povuci paralele sa danasnjicom.
                      *Brave new world.

                      Neko je spomenuo termin dobri i losi, to je puko generalizovanje i nedostatak maste jer sto bi uopste ta bica trebala da budu podeljena po ljudskim osobinama, mozda su u nekoj ravnotezi, rade i jedno i drugo, deluju u skladu sa potrebom.

                      S obzirom koliko smo verovatno tehnoloski nazadni u donosu na sve kulture koje nas okruzuju i koliko im delujemo zaostalo, poput amazonskog plemena koje na helikopter krece sa kopljima [emoji23] kontam da nemaju ni trunku intersovanja da stupe u kontakt sa nama.

                      Najgori su ljudi bez sposobnosti da mastaju, sto je uglavnom uvek bila nasa najveca snaga, najveca prednost. Najveci umovi ovog sveta su bili sanjari a nadam se i znam da ima onih koji sanjaju svemir i nase priblizavanje istom.

                      Najgora je iskljucivost koja je obavezujuca ako si poklonik kakve religiozne misli, sve drugo je lose i pogresno.

                      Mada ja vas postujem sve i verujte sto se mene tice i u Radosa Bajica ako hocete, vasa je volja.

                      Ja licno mislim fuck that.

                      Svemir mi ne mozete uzeti, sanjar sam od kada sam se rodio i umrecu takav.
                      Pokazao si zavidno nepoznavanje materije o kojoj pričaš.

                      Toliko sam gluposti ovde pročitao da nema svrhe replicirati, trebao bi mi čitav dan.

                      Neka svako veruje u šta hoće, Bog je zato i dao slobodnu volju čoveka. Bez toga sve ovo ne bi imalo smisla.

                      Comment


                      • #56
                        Samo jos da se da dokaz za postojanje istog pa da svi pocnemo da verujemo

                        Comment


                        • #57
                          Pretece sova
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Samo jos da se da dokaz za postojanje istog pa da svi pocnemo da verujemo
                            Ova tema se pretvorila u sviranje qrcu. Odo ja dok je još vreme.

                            Comment


                            • #59
                              Kao i obicno sa tvoje strane, nameces misljenje a za to sto zastupas nemas argumente.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by goku View Post
                                Ova tema se pretvorila u sviranje qrcu. Odo ja dok je još vreme.
                                When you play the game of thrones, you win or you're leaving the topic.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X