Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teorije Zavjere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by belgrade_owl View Post
    Da li ima dokaza da postoji bog?

    Glupa pitanja.....

    Mene recimo vise zanima ko je napravio piramide u Gizi, posto covek u ovom obliku sigurno nije. Voleo bih da neko objasni kako su bez tocka ljudi svakih sat vremena postavljali 12 blokova granita (pod uslovom da su gradili 24h dnevno) koji su morali i da prevoze i koji su u proseku teski 2.5 tona svaki u proseku.
    Sto na svakih sat vremena?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • #17
      Da li je moguće da postoje duhovna bića sa neverovatnim znanjem koja mogu da se materijaliziju?

      Ako je to moguće, onda se lako mogu objasniti i leteći tanjiri i piramide u Gizi i Stonhendž i razna čuda po svetu.
      Last edited by goku; 08-06-19, 23:25.

      Comment


      • #18
        Originally posted by LosmiSK View Post
        Odakle ti ova glupost..Se vide sa Avale
        Blago sirotima umom - njihovo je carstvo nebesko - Beseda na gori
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • #19
          Originally posted by kronostime View Post
          Blago sirotima umom - njihovo je carstvo nebesko - Beseda na gori
          Pa objasni mi.. voleo bih da cujem tu pricu
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • #20
            Originally posted by LosmiSK View Post
            Sto na svakih sat vremena?
            Za Keopsovu se Predpostavlja su je pravili samo 20 godina, a ima 2,3 miliona granitnih blokova.

            Ne treba zaboraviti i na na komere koje senalaze unutar piramida, pravo arhitektonsko remek delo.

            A za duhovnog imam nagradno pitanje... ako je toliko dobar, plemenit i pravican... zasto radi ovo?

            Slike nisu predvidjene onima sa slabijim stomakom.
            Spoiler


            Last edited by belgrade_owl; 08-06-19, 23:37.

            Comment


            • #21
              Originally posted by kronostime View Post
              Da li ima dokaza da ne postoje?
              Samo u ovoj galaksiji ima na milione planeta na kojima su uslovi za zivot slicni Zemlji.
              Logicno je pretpostaviti da je evolucija i tamo odradila svoj posao.
              Ti si Kronose osoba na forumu sa kojom mi se stavovi najvise podudaraju.Bas slicno razmisljamo.
              Mozda je to lose za tebe.

              Comment


              • #22
                A sto se tice tih teorija o drevnim vanzemaljcima,citao sam Sicina,Denikena,Henkoka koji to ne tvrdi ali ima neke podudarne stavove sa ovom dvojicom i ja zelim da vjerujem da smo mi pod nekom vrstom kontrole nekih superinteligntnih bica iako je mala mogucnost za to.
                Toliko smo ludi da je jeziva pomisao da nas niko ne nadzire.
                Cudno je sve to,homo sapiens postoji 200 000 i za svi to vrijeme zivi vrlo primitivno i odjednom bum,gradi cuda neka,donosi zakone,odjednom se razvija poljoprivreda,pismo,jezik...Ne znam nadajmo se da smo u necijim rukama.

                Zeka kad si ti vec otvorio temu izbaci i ti nesto,neka svoja razmisljanja.Mi smo vec ispucali dosta toga u pricaonici treba nam svjeza krv.
                Last edited by E1_PG; 09-06-19, 00:35.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by kronostime View Post
                  Samo u ovoj galaksiji ima na milione planeta na kojima su uslovi za zivot slicni Zemlji.
                  Ljudi uvek polaze od toga da su za neki oblik života potrebni slični uslovi kao na zemlji. Niđe veze. Ok, mi smo ograničeni da toliko znamo, ali ko zna šta sve može da postoji i u kakvim uslovima da obitava. Moguće i da im spoljašnji uslovi nisu nikakav faktor

                  Svakako bi bilo neverovatno da u beskrajnom univerzumu postojimo samo mi, ne znam kolike su šanse za to, ali pretpostavljam da počinju sa nulom, zarezom, pa još mnoooooooooogo nula dok se ne dođe do drugačijeg broja.

                  Dosta nas generalno koči i potreba da razumemo.

                  Comment


                  • #24
                    A je l' neko video taj beskrajni univerzum Čisto pitam samo.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Uroš View Post
                      A je l' neko video taj beskrajni univerzum Čisto pitam samo.
                      Jeste Powerslave,nekad,negdje.

                      A kad kazu dje su ti vanzemaljci sto se ne pojave.
                      A ne no ce covjek sa ovcom da komunicira,pa mislim nije no je li tako.Mi smo primitivni jos,na zemlji jos uvijek postoje religije,nacije,navijacke grupe,zajebavamo li se mi ljudi.
                      Zamisli na kakvom je nivou onaj vanzemaljac koji leti svemirom i kakva su njemu razmisljanja.
                      Mi nemamo zajednickih tema.
                      Last edited by E1_PG; 09-06-19, 00:52.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Za Keopsovu se Predpostavlja su je pravili samo 20 godina, a ima 2,3 miliona granitnih blokova.

                        Ne treba zaboraviti i na na komere koje senalaze unutar piramida, pravo arhitektonsko remek delo.

                        A za duhovnog imam nagradno pitanje... ako je toliko dobar, plemenit i pravican... zasto radi ovo?

                        Slike nisu predvidjene onima sa slabijim stomakom.
                        Spoiler


                        Pretpostavljam da misliš na mene, a tokođe i pretpostavljam da pitaš zašto Bog radi takve stvari deci?

                        Za sve što se loše dešava ljudi će okriviti Boga u koga ne veruju, ali zato niko neće okriviti satanu, nečastivog.

                        Bog je rekao da je satana knez ovog sveta, što se iz načina na koji ljudi žive jasno vidi. Ljudi neće Boga, ljudi hoće satanu. Bog im kaže nemojte ovo, nemojte ono, a satana im kaže uživajte, život je jedan. Bludničite, jedite, pijte, kockajte se, kradite, lažite.

                        Svet koji je Bog stvorio počiva na moralnom zakonu, a sva nesreća koja se dešava je zbog kršenja moralnog zakona. Ako određena grupa ljudi zarad materijalne koristi, osećaja moći i svog užitka, zagađuje prirodu, uništava resurse, pravi viruse u laboratorijama, izaziva ratove, onda imamo za posledicu smrt, bolesti, glad, patnju i druge pošasti.

                        Zato za prizore na slikama koje si postavio nemoj kriviti onog u koga ne veruješ, već krivi ljude koji su odbacili moralni zakon i prihvatili satanske vrednosti.

                        Originally posted by Uroš View Post
                        A je l' neko video taj beskrajni univerzum Čisto pitam samo.
                        Da, ljudi stvarno misle da je univerzum beskrajan.

                        Ja mislim da nije, da postoji određeni prostor, u njemu vreme, a da van toga ne postoji ništa.
                        Last edited by goku; 09-06-19, 00:59.

                        Comment


                        • #27
                          Pojaviće se i to baš sad kad su ispromovisani zadnjih 20-30 godina kroz filmove i kad je napredovala tehnologija da može da se štela pojavljivanje.

                          Ljudi su od davnina imali tu ideju pa su žvrljali po zidovima i slično. Sad konačno imamo tehnologiju da se iscenira invazija vanzemaljaca i da oni koji nam kroje sudbinu, zapečate svaki vid slobode.

                          Goku alal ti vera. Tako se to radi i objašnjava. Inače smo u periodu antihrista pa sam relaksiran maksimalno.

                          Ljudi ne shvataju da jako zli ljudi vladaju svetom, ne postoji nezavisna država a većaju o nezavisnoj nauci, koja je jelte, sklonjena od uticaja.
                          Last edited by Cassius Clay; 09-06-19, 00:57.

                          Comment


                          • #28
                            Uki ljudi evo 2000 godina pricaju o poslednjim vremenima,svi istorijski zapisi obiluju tim pesimisticnim pogledima na okruzenje,pricama o dekadenciji,propasti morala ovo ono.
                            Ali zivot se nastavlja,sve ide nekim svojim tokom.Nemoj da si tako negativan i da sebe ubjedjujes u te stvari.
                            Mlad si tek treba da zivis.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Uki ljudi evo 2000 godina pricaju o poslednjim vremenima,svi istorijski zapisi obiluju tim pesimisticnim pogledima na okruzenje,pricama o dekadenciji,propasti morala ovo ono.
                              Ali zivot se nastavlja,sve ide nekim svojim tokom.Nemoj da si tako negativan i da sebe ubjedjujes u te stvari.
                              Mlad si tek treba da zivis.
                              O poslednjim vremenima pričaju ljudi, obrati pažnju na ovu reč - ljudi.

                              A lepo piše: "Niko ne zna dan i čas do otac moj sam."

                              Comment


                              • #30
                                Meni je to pozitivna stvar. Ja sam srećan ako se to dešava jer znam da se ispunjava napisano. Nije to defetizam i pesimizam da ja sedim kući i kukam, naprotiv, ja sam srećan jer u svojoj glavi kontam smisao i zaista verujem.

                                Kud ćeš veće sreće ako se pokazuje tačno ono nekada davno zapisano.

                                Comment

                                Working...
                                X