Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teorije Zavjere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ne razumije temu nije bitno da li bog postoji ili ne moje misljenje je ne ali bitnija je svjetska zavjera vladari planete stvari koje uticu na nas i situacija na zemlji i da li je neko cuo za novcic u Meksiku ?

    Comment


    • Ma kakav crni novcic u Meksiku..Bog moze biti tj crkva bolje da se izrazim, najveca zabluda svetska...Ceo svet veruje u to, a sta ako je sve to laz nekih tajnih loza od pocetka sveta takoreci da bi uzimali lovu i bili izuzetno mocni...Naravno da je tema jako bitna..mada bez rezultata..

      E sad, kakav novcic?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Na novcicu je 2039 godina i kukasti krst pise nova Njemacka pronadjen je na jednom gradilistu

        Comment


        • hahahah mozda ovi sto su ga pravili se zeznuli, pa mesto jedinice stavili dvojku...hahah al me nasmeja Zeljko, ) bice ovo fenomenalna tema...Trebala bi moderacija da je stavi gore, ako je moguce i ako zeli
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment





          • Ovo mi je najveća teorija zavere

            Zaverila se protiv mene izaziva me već duže vreme.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post



              Ovo mi je najveća teorija zavere

              Zaverila se protiv mene izaziva me već duže vreme.
              Nedostizno buraz.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Spoiler
                Hahahahahahah sada sam naleteo na ovo, kakva budaletina.



                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Kad su ziveli dinosaurusi braco moja?
                  Jesu li postojali posto se ne spominju u ranim verskim knjigama?
                  Kako se ne spominju?
                  Sta je onda ubio Sv.Georgije? Gustera?
                  Do duse, lovci su vazda bili posebna kategorija.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Do cije duse? I sta je dusa uopste?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Do cije duse? I sta je dusa uopste?
                      Software koji pokrece hardware zvani organizam.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          A sta je uvredljivo u pitanju? Samo pitanje ili nedostatak pravog odgovora.
                          Evo ja cu ako mogu. Uvredljivo je dokazivati nesto podrugljivim, zamalo duhovitim komentarima. Pogotovu ako i sam nemas pojma o cemu pricas. Od nekoga ko je moderator ocekujem da moze da se makar malo izdigne iznas jeftinog humora bar kada je rec o veri. Postujem svaciji izbor, ali ne mogu da postujem nekoga ko se podsmeva drugacijem misljenju u ovoj osetljivoj temi.
                          Last edited by mark !t zer0; 09-06-19, 19:56.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Evo ima intervju sa Bulatom o religiji, veri i Bogu.

                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Evo ja cu ako mogu. Uvredljivo je dokazivati nesto podrugljivim, zamalo duhovitim komentarima. Pogotovu ako i sam nemas pojma o cemu pricas. Od nekoga ko je moderator ocekujem da moze da se makar malo izdigne iznas jeftinog humora bar kada je rec o veri. Postujem svaciji izbor, ali ne mogu da postujem nekoga ko se podsmeva drugacijem misljenju u ovoj osetljivoj temi.
                              Jeftin humor je upravo nacin na koji se promovise tkz. vera.
                              Veci je vernik onaj koji je u miru sa samim sobom, a i drugima bez obzira na razlike, od onoga kome je vera plot kojim se ogradjuje od drugih.
                              Dzaba tegljenje zlatne krstace oko vrata, krstenje u prevozu kad se prodje pored crkve, klanjanje 5 puta dnevno... kad se zaboravi ono osnovno: Postuj bliznjeg svog, pomozi mu ako mozes i nemoj mu odmagati ako ne mozes.

                              Ne treba mi svestenik i gradjevina koju je neko proglasio svetom da bih ispunio svoju duhovnost - moj odnos sa Bogom i prema istom je moja privatna stvar.
                              Zato ove koji mi namecu primitivne svetonazore sa zadovoljstom teram tamo gde im je mesto.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Jeftin humor je upravo nacin na koji se promovise tkz. vera.
                                Veci je vernik onaj koji je u miru sa samim sobom, a i drugima bez obzira na razlike, od onoga kome je vera plot kojim se ogradjuje od drugih.
                                Dzaba tegljenje zlatne krstace oko vrata, krstenje u prevozu kad se prodje pored crkve, klanjanje 5 puta dnevno... kad se zaboravi ono osnovno: Postuj bliznjeg svog, pomozi mu ako mozes i nemoj mu odmagati ako ne mozes.

                                Ne treba mi svestenik i gradjevina koju je neko proglasio svetom da bih ispunio svoju duhovnost - moj odnos sa Bogom i prema istom je moja privatna stvar.
                                Zato ove koji mi namecu primitivne svetonazore sa zadovoljstom teram tamo gde im je mesto.
                                A da li se računaju vernici koji poštuju bližnjeg svog, pomažu mu ako mogu i ne odmažu ako ne mogu? Ili si njih zanemario pa religiju posmatraš isključivo kroz prizmu onih koji su po krvi i jeziku u njoj, ali su tuđinci po duhu i mislima.

                                Taj koga ti nazivaš Neko, je rekao jednom svom učeniku, sazidaću crkvu svoju i vrata pakla neće je nadvladati.

                                Takođe je rekao, ovo vino je krv moja, a ovaj hleb koji se lomi je telo moje, pijte ga i jedite meni u spomen.

                                Ne sumnjam da ti imaš lični odnos sa Bogom koji nadam se nije na "prst u bulju" kako smatraš da imamo mi koji verujemo u živog Boga, a ne neko omni potentno biće, ali bez evharistije nikada nećeš imati duhovnost u tom odnosu i sve su to jalovi pokušaji.

                                U tvojim postovima se stvarno vidi da ne poznaješ materiju, pri tome još pišeš na krajnje uvredljiv i primitivan način.

                                Rođen sam u ateističkoj porodici, nisam imao priliku kao dete da otkrijem šta je duhovnost i do svoje trideset i neke godine sam imao identičan odnos prema tim stvarima kao većina ovde. Ali nisam bio zadovoljan svetom koji me okružuje, nešto mi je govorilo da sve ovo nije u redu.

                                Onda počnem malo da čitam, slušam, istražujem i otkrijem da je svaka stranica Svetog pisma popločana naučnim činjenicama. Onda taj DNK što je Uroš spominjao, ta informacija, to su neverovatne stvari.

                                Ali to saznanje nije dovoljno jer bez duhovnosti nema punoće. Jedino kroz ispovest, liturgiju, pričest i molitvu možeš imati pravi odnos sa Tvorcem, sve ostalo su još jednom kažem jalovi pokušaji. Sve ovo pričam iz ličnog iskustva jer sam bio i na jednoj i na drugoj strani.

                                Svako neka radi šta hoće, ali plata se ne dobija u ovom životu. Kome je to teško da zamisli, samo neka pogleda tek rođenu bebu, pa nek kaže šta to još nije moguće.

                                Comment

                                Working...
                                X