Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teorije Zavjere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Nema dokaza ni za moju, ni za tvoju priču. To nam je zajedničko.

    Razlika je u tome što ti veruješ, ne misliš, nego veruješ, da imaš majmunsko poreklo, a ja verujem u Božansko poreklo svih nas.
    Hahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahhahahahaah

    Comment


    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
      Ovakve stvari treba brisati, a ti još kao moderator ih postavljaš. Šta očekuješ da ćeš dobiti od ovakvog pitanja? Samo pokušavaš da nastaviš sa svađom, i provokacijama.
      Pitam otvoreno vernike koji misle da su na "prst u dupe sa Bogom": Kako izfleda taj vas Bog? Isus, obzirom da je bio pripadnik naroda sa bliskog istoka u to vreme, nije mogao biti plavokos, plavook ... vise je licio na Palestince no na Nordijce, kako ga predstavljaju.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Sto bi se onda brisalo?
        Pročitaj opet šta sam napisao. Nemoj napadati odmah bez razloga. Lepo sam rekao, ne moraš odmah pokušavati da se praviš pametan.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Opusti ruku zdravkelja, zelis da nesto napises ali neces...urgiracemo da te puste za Vimbldon
          Ne vredi to moj Losmi, tolike godine su me naucile da sa zlom i indoktrinacijom nema mirne diskusije. Jedna od retkih tema koja moze da me izbaci iz takta, a ja nemam snage da budem negativan ovih dana. Konstruktivnije bi bilo sa zidom pricati, on bar nema glupe kontra-argumente [emoji23]

          Tako da sam i ja zavrsio sa normalnom diskusijom ovde, od sada, ovde od mene mozete ocekivati samo sarkazam
          Last edited by s_hyperion; 09-06-19, 14:12.

          Comment


          • Znaci sada imamo i direktno poreklo od majmuna

            @nemanja,
            Ne znam gde sam ja pogresio, moje pitanje je bilo na mestu i bez nekog napada, veruj mi.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Nema dokaza ni za moju, ni za tvoju priču. To nam je zajedničko.

              Razlika je u tome što ti veruješ, ne misliš, nego veruješ, da imaš majmunsko poreklo, a ja verujem u Božansko poreklo svih nas.
              I onda ces da se zacudis sto te je Indigo uporedio sa fanatikom a mene ces da optuzis da lazem i da sirim mrznju prema tebi a ustvari sve vreme sam crtas autportret u kojem se vidi jedna ogorcena licnost.

              PS forum je napravio satana.
              Last edited by belgrade_owl; 09-06-19, 14:16.

              Comment


              • Što je on fanatik a ti nisi fanatik? Predstavite dokaze ljudi. Niko nije fanatik, samo svi veruju u nešto bez dokaza.

                Mi u jedno, vi u drugo. Što ste vi bolji od nas?

                Comment


                • Pa takva tema sve izbaci iz takta. Nikad o tome nisam ni voleo mnogo da pričam, ako veruješ veruj, ako ne, onda se bar potrudi da ispoštuješ druge. (Ne obraćam se tebi lično, nego opšteno.) Ako vam je do toga, imate razne forume možete pričati do mile volje. Ja odoh, kad bude neko pitanje o pravim teorijama zavere o kojima može normalno da se diskutuje, ja ću se rado vratiti.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Mikser i ja team Saints samo on PL a ja NFL

                    Comment


                    • Mene zanima npr sto ljudi nisu mogli da naprave one Piramide? I cemu su tacno sluzile. One tri u Gizi..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Što je on fanatik a ti nisi fanatik? Predstavite dokaze ljudi. Niko nije fanatik, samo svi veruju u nešto bez dokaza.

                        Mi u jedno, vi u drugo. Što ste vi bolji od nas?
                        Ja ne odbacujem i ne vredjam vase teorije, samo pitam za dokaze. Svako ko je rekao nesto protiv Boga (ja se cak nisam ni izjasnio kao Ateista) docekan je od strane doticnog na krv i noz, pozvan je svakojakim imenima i tako dalje. On nije spreman da cuje i prihvati drugu teoriju a ocekuje da svi prihvatimo njegovo misljenje kao ispravno i to ne samo po ovom pitanju nego po pitanju svega.
                        Last edited by belgrade_owl; 09-06-19, 14:21.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Znaci sada imamo i direktno poreklo od majmuna

                          @nemanja,
                          Ne znam gde sam ja pogresio, moje pitanje je bilo na mestu i bez nekog napada, veruj mi.
                          Kažem da ovo nije mesto da se o tome priča. Mislim kad ti neko pomene teoriju zavere, nemoj mi reći da ti prvo padne na pamet priča o Bogu? Zna se šta su teorije zavere, a ovakve stvari bar što se mene tiče ne treba da budu ovde na forumu. Kome su takve priče nešto odnele? Vi ćete do ujutru ovde raspravljati a niko nikoga ništa ubediti neće. Za njega sam rekao da kao moderator ne treba da ulazi u svađu i provokacije, nego da ih prekine.
                          Last edited by DžonDon; 09-06-19, 14:23.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • I ja pitam vas za dokaze. Nije Goku ništa ružno rekao, pažljivo vidi šta je Kronos njega pitao i šta je napisao.

                            Nemamo mi šta da prihvatamo od vas kad nikakve teorije ni ne nudite. Ja sam otvoren da saslušam svaku samo nemojte sa kraja počinjati nego od početka.

                            I manite se religije vi, ne možete objašnjavati vaše svetovne teorije tako što ćete pobijati religijske.

                            Znači dajte nam dokaze bez da se upliće religija u priču.

                            Tipa nastali smo ________, to se desilo _______, ovo je evlouiralo iz __________, i onda smo__________

                            Comment


                            • Gledah skoro emisiju na National geografic... emisija pravljena da malo približi istoriju. DakleM da ne dužim, paleontolog, direktor te ustanove izjavi:
                              Da nije bilo tog udara meteora koji je izazvao ne sećam se koliko hiljada puta veću eksploziju od eksplozije atomske u Hirošimi a što je proizvelo krater širok 10-ak kilometara i što je dovelo do podizanja pepela te dovođenja do smanjenja temperature.
                              To je dovelo do toga da su prvo biljojedi a zatim i ostali izumrli, dakle da nije bilo tog događaja pitanje je da li bi došlo do razvoja ljudskog roda.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • To je sve neodredjeno i neproverljivo i svaki idiot plaćeni koji se zove naučnikom priča razne idiotluke.

                                Nauka i teorija moraju biti proverljivi da bi to bili inače su samo hipoteze. A ako veruješ u različite hipoteze ne razlikuješ se od vernika koji veruje u Boga bez dokaza.

                                Nauka je egzaktna, nema to e bio je bljesak pljusak, neka objasne. Ne kažem tebi Ganac prijatelju nego, pričam ovako. Sve dok ne objasne tačno i to je verovanje na reč samo ne Svetim spisima nego nekom naučniku.

                                Comment

                                Working...
                                X