Announcement

Collapse
No announcement yet.

VN Kanade

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Jako su mi smesni ovi ostrasceni navijaci i Fetela i Hamiltona. Ja navijam za ferari oduvek, ali nimalo mi nije bilo drago i zanimljivo kad sumaher nije imao konkurenciju. I ako sam navijac ferarija pre svega sam navijac trkanja. Po meni ovo nije bilo za kaznu, i mislim da vise nema sanse da se okrene situacija u sampionatu.
    Hamilton je fantastican vozac i u ovom trenutku bolji od Fetela. Ali obojica su pre svega sjajni likovi, gledao sam dosta snimaka van F1 i tu vidis da su normalni.
    Stvarno deluje da mercdes ima malo protekcije, al sta je tu je.

    Pozdrav za sve ljubitelje trkanje i F1, a ovi sto komentarisu kao deca u osnovnoj skoli, ne znam, idite gledajte fudbal.
    Fairplay pre svega.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Keep it simple.

    Comment


    • #32
      Za pokušaj ubistva samo 5 sekundi, dok neko ne nastrada neće da se opamete.

      Comment


      • #33

        Comment


        • #34
          Dan kada je F1 umrla.

          ovo je necuveno, kontakta nije ni bilo, nije bilo sudara, a oni mu oduzese pobedu. Bruka i Sramota.

          a Fetlu svaka cast za onu zamenu brojeva posle trke, to uraditi u ovoj nametnutoj sterilnoj F1 zasluzuje svaku pohvalu i divljenje.

          a Hamilton nastavlja da pokazuje koji je licemer. kao nije trazio kaznu Fetlu a bunio se na radiju i slavio posle trke, mrsssssssss
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #35

            Comment


            • #36
              Glupo poređenje.
              Lepo su objasnili zbog čega ide kazna.

              The stewards reviewed video evidence and determined that Car 5, left the track at turn 3, rejoined the track at turn 4 in an unsafe manner and forced car 44 off track. Car 44 had to take evasive action to avoid a collision.
              Last edited by Cooper; 10-06-19, 09:35.

              Comment


              • #37
                Originally posted by zholinho View Post
                Stvarno deluje da mercdes ima malo protekcije, al sta je tu je.
                ne malo nego puno.

                1) pisali su pravila za motore odakle i ova dominacija

                2) Pireli je promenio gume na njihov zahtev jer njima nisu odgovarale a sad kad ostalima ne odgovaraju nece da im ucine

                3) ovo sad sto se desilo na trci cista KRADJA i to u sezoni u kojoj dominiraju. pitam se samo kako ih nije sramota. ja bi odma danas okupio sve sefove ostalih timova i organizovo bojkot sledece trke jer ovo sutra moze da se desi nekom drugom timu nije samo Ferari u pitanju, moze se desiti i Red Bulu. ovo je NESPORTSKI I LJIGAVO, NAJNIZI MOGUCI UDARAC.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #38
                  Ne znam, meni vise lici na one fudbalske situacije, gde mozes a i ne moras da sudis.
                  Mislim da ni ovo nije greska, a i da su sudili u Fetelovu korist ni to ne bi bila greska.
                  Pratim formulu vise od 15 godina, ali sam imao par godina pauze, otprilike posle druge Fetelove titule, do pre 2 godine, pa nisam ispratio otkud da se mercedes toliko uvukao u organizaciju FIA-e da moze da ucestvuje u pisanju pravila?

                  Sent from my SM-G930F using Tapatalk
                  Keep it simple.

                  Comment


                  • #39
                    Fetel je bio bolji u slabijem bolidu, velikom šampionu su povredjena osećanja.

                    Comment


                    • #40
                      evo i Ham bi isto uradio sta kazete sad mercedesovci

                      Hamilton – ‘Vettel je kriv, ali napravio bih istu stvar’
                      https://maxf1.net/hamilton-vettel-je...U6LuRdGYxd09gk


                      btw ovde su jedino sudije krive tacnije FIA sto ne dozvoljava vozacima da se trkaju i bore vec oni umesto njih odlucuju pobednika. to je F1 kakva ne treba da bude. Nascar im se smeje.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #41
                        Smeje im se ceo trkacki svet.

                        Comment


                        • #42
                          Stručnjaci i bivši F1 vozači uz Vettela

                          https://www.poleposition.hr/strucnja...xM41m2-7gUeIN4
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by zholinho View Post
                            Ne znam, meni vise lici na one fudbalske situacije, gde mozes a i ne moras da sudis.
                            Slažem se, s tim što mislim da većina ljudi u ovakvoj situaciji ne želi da vidi kaznu (nebitno ko je u pitanju). Dakle dajte narodu ono što želi. Hard racing kako ga zovu.
                            Slušao sam Tota posle trke, delovalo je da je i njemu glupo, pa je počeo da se priseća nekih odluka koje su išle na njihovu štetu

                            Comment


                            • #44
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #45
                                https://www.youtube.com/watch?v=yBH9wFJ08SY

                                Comment

                                Working...
                                X